Data wydarzenia: 20-10-2012

20 października zaczynamy trasę promującą I Urodziny PDF. Projekt People Do Fun to kolektyw przyjaciół, chcących zbudować nową jakość imprez na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Na ich imprezach zawsze mają miejsce ciekawe akcje artystyczne, którym przewodzą takie dziedziny sztuki jak street art, moda, video mapping czy wizualizacje 3D.

Na arenę swoich wydarzeń zawsze wybierają miejsca niecodzienne, tak aby wieczór stał się wyjątkowym przeżyciem audiowizualnym, po to by z przyjemnością wracało się do
 nich pamięcią, a także na kolejne imprezy projektu PDF. Do tej pory mieliśmy zatem okazję spotkać się na dachu wrocławskiego Muzeum Współczesnego, na statku oraz w klubach Wrocławia, Szczecina czy Poznania.

Obchodzone hucznie urodziny PDF także zapraszają do wyjątkowego miejsca. Miejsca, które spełnia marzenia. Gdzie styl Art. Deco miesza się z industrialem, a każda kolejna sala zaskakuje oryginalnością. 24 listopada w Zaklętych Rewirach we Wrocławiu na trzech scenach zagrają takie postaci jak Lee Van Dowski, a także Alan Fitzpatrick i Jacek Sienkiewicz.

W murach Jerozolimy chcemy dać Wam możliwość poznania naszego stylu imprezowania, naszego podejścia na granej przez nas muzyki oraz do jakości jaką chcemy proponować naszym gościom. Nie zabraknie zatem szerokiego spektrum muzyki elektronicznej oscylującej wokół techno i house. Nie zabraknie świetnych wizualizacji oraz elementów dekoracyjnych, dzięki którym chcemy zbudować nowy klimat miejsca, w którym się spotykamy. Jesteś ciekawy naszego projektu? Przyjdź i przekonaj się, że People Do Fun!


DJ's - PDF Residents

Julia / Streamwise, PDF
Juerga / Night drive Music, PDF
Wojtman / PDF
Mr Jonas / PDF
Quasi Queasy / Suck My Bass, PDF

Visuals & Decorations :

VJ Sobolevsky / Kickbeat
PDF group

www.peopledofun.pl

widzimy się też tu:

https://www.facebook.com/events/362086833861595/?fref=ts

www.zakleterewiry.pl

promo video :

http://www.youtube.com/watch?v=HzEwPh-feTo