Data wydarzenia: 3-11-2012

Kochani po niewątpliwym sukcesie imprezy La Noche De Eivissa postanowiliśmy, że 3 listopada w Naszym klubie będziemy gościć po raz kolejny wielkiego artystę z tego projektu ! Panie i panowie chodzi tutaj oczywiście o NeeValda !
Już mogliście się przekonać, że tam gdzie Piotrek tam Groove & Sexy! House music! To jego sposób na życie, sposób na uśmiech  i miłość do zmysłowych dźwięków. ;)

Na tej imprezie będziemy mieć również występ live Martyny Witkowskiej która to wspomoże swoim pięknym głosem Naszego rezydenta Gigi'ego :)

Mamy również dla Was KONKURS ! Natomiast najpierw przybliżymy to co będzie dla Was przygotowane od Nas :)

Wyjątkowa scena z potężnym nagłośnienie oraz wyglądem przypominającym scene jednego z klubów na Ibizie, gdzie Nasz gość jest rezydentem!

2 wielkie ekrany na ścianie znane już z imprezy La Noche De Eivissa, a za to będzie odpowiedzialny oczywiście VJ który dał mega popis u Nas 13.10 !

Wokalistka na żywo !

Będziemy rozdawać płyty CD z setami NeeVald-a oraz Naszych rezydentów !


Jeżeli chodzi o warunki konkursu są bardzo proste :) :

1. Udostępnij poniższe wydarzenie na na swoim profilu

2. "Zapisz" się do wydarzenia

3. Dodaj swoich znajomych do wydarzenia

Spośród osób, które spełnią warunki w pkt. 1 ,2 i 3 dokonamy wyboru poprzez losowanie.
Jeżeli ktoś chciałby podwójną wejściówkę, powinien uzasadnić swoją decyzje w komentarzu poniżej, dlaczego chciałby przyjść z os. towarzyszącą :-)

Łącznie mamy 10 zaproszeń dla Was ( 6 dla 1 os i 4 dla 2 os), a więc do dzieła kochani :)

Info o artystach :

NeeVald (Rezydent klubu Bora Bora/Ibiza, La Noche De Eivissa, planeta.fm) :

NeeVald swoja klubową przygodę zaczął w Koninie grając na imprezach  taneczny przesiąkniętych muzyką house . Od zawsze z miłością do house’owych singli bujał wielkopolską publicznością. W 2004 roku kiedy przeprowadził się  na stałe do Poznania nastąpił przełom w jego rozwoju. Zagrał na głównej scenie  Sunrise Festival 2004 i wszystko tak naprawdę się zaczęło. Przeniesienie do  stolicy Wielkopolski było spowodowane pracą w poznańskim radio Rmi Fm, którą wtedy obejmował. W radio house’owa dusza w 100%. Twórca najpopularniejszych audycji w wielkopolskim eterze – Klub Fm, Weekender, House Session i wielu innych. Autor wesołych setów w „Sexy Fm”, często przesiąkniętych balearycznymi dzwiękami. Jego mixy pojawiają się coraz częściej w europejskich rozgłośniach radiowych wywołując bardzo pozytywne reakcje.

Podczas występów w klubach emanuje wielką energią i słonecznym brzmieniem house music, grając dużą ilość muzycznych premier nie zapomina o klasycznych brzmieniach muzyki house i często wraca do ikon klubowego grania. Wesołe  i śpiewne house music często łaczy z głębszymi deepowymi doznaniami i tech dźwiękami. Swoimi setami przekonuje miłośników mocniejszego grania, dzięki temu często pojawia się na głównych scenach klubowych eventów. Realizując się na festiwalach najgoręcej odbierany w mniejszych klubach gdzie może realizować swoje uwielbienie do delikatnych house’owych dźwięków i sex’ownych beat’ów. Od 2004 roku występował podczas wszystkich ważniejszych klubowych przedsięwzięć .Grał na ostatnich wydaniach Sunrise Festival (2004 i 2008 – main stage, 2006, 2007 i 2009 – after party) , podczas Dance Lake Event oraz ATB in Concert  1 i 2 stanowiąc jedyny polski support przed Andre.

Neevald pojawił się jako support na koncertach Armina van Buuren'a i Tiesto w Polsce. Grał przed wszystkimi najważniejszymi światowymi „głowami” muzyki klubowej.Pojawił się także na polskich wydaniach :Sensation White, Global  Gathering i God's Kitchen (wydanie klubowe). Coraz częściej pojawia się w klubach  Wielkiej Brytanii i Irlandii. Miał swój epizod w Ibiza Global Radio na „białej wyspie”  w audycji David'a Moreno, gdzie szuka inspiracji i nowych wyzwań w graniu muzyki klubowej. Ibiza dla neeVald’a to wyjątkowe miejsce niosące ze sobą wene dzięki której powstał projekt „La Noche De Eivissa”. Razem ze swoim przyjacielem  Bartesem grając imprezy pod szyldem „La Noche” przenoszą klubowiczów na jedna noc w imprezowy raj świata. Na Ibize. Na dzień dzisiejszy audycja „La Noche De Eivissa” pojawia się regularnie w drugiej stacji radiowej fm Ibizy – Ibiza Sonica! Inna audycje Piotra „Sexy Sunday” pojawia się w Ibiza Global Radio, drugiej  rozgłośni fm na Ibizie. To zmysłowe chillowe doznania i delikatne rozumienie house music.
Stały współpracownik polskiego wydania Dj Magazine. Współrealizator nowego projektu na na antenie radia Planeta Poznań (dawne Rmi Fm) – Euforia. Na co dzień rezydent już kultowych wtorkowych nocy w klubie  Terytorium Poznań, cały czas pozostaje nienasycony  klubowym graniem realizuje kolejne projekty i gra klu- bowe sety, które zostają w pamięci na długo. Wyjątkowi współpracownicy to też silna strona muzycznej pasji Piotra. Obok wsparcia dj’skiego dj neeVald na stałe  kojarzony jest ze swoim przyjacielem Kubą. Najlepszym polskim męskim wokalem. Mc Jacob A to regularna  wizytówka wysokiej jakości imprez Piotra. Ciężka praca  i konsekwencja stawiają Piotra wśród najbardziej lubianych i rozpoznawalnych polskich house’owych marek. Doceniony w 2009 roku podczas gali najpopularniejszych dj’ów wortalu Ftb.pl (#2) uśmiechnięty wykrzykuje: Groove & Sexy! House music! To dewizy dj’a neeVald’a. To jego sposób na życie, sposób na uśmiech  i miłość do zmysłowych dźwięków.

http://www.facebook.com/neevald
http://www.soundcloud.com/neevald
http://www.facebook.com/sexysunday
http://www.facebook.com/Lanochedeeivissa

Martyna Witkowska mega uzdolniona wokalistka pochodząca z Pułtuska obecnie mieszkająca w Warszawie od zawszę zakochana w muzyce, brała udział w programie Must Be The Music czas teraz na debiut w klubie :)

Za wizualna cześć wieczór będzie odpowiedzialny - znany i lubiany VJ Roman

Nie pozostaje nam nic innego jak zaprosić Was na bardzo przyjemną imprezę, po której na pewno zima nie będzie Wam straszna!:)

Wsparcie oczywiście od Naszych rezydentów i partnerów

Gigi http://www.facebook.com/OfficialGigi

Adam Gajewski http://www.facebook.com/adamgajewskiofficial

Raphael Priest http://www.facebook.com/djraphaelpriest

DJ 47

LINE UP:

NeeVald (Rezydent Klubu Bora Bora/ Ibiza, La Noche De Eivissa, planeta.fm)

Gigi (Afterlife Club Resident) + Martyna Witkowska (Vocal)

Adam Gajewski (Afterlife Club Resident)

Raphael Priest (Surround Sound)

DJ47 (Surround Sound)

Klub Afterlife http://mapa.targeo.pl/warszawa,kolejowa%208/10
ul. Kolejowa 8/10
Start: 22:00
End: ?
Selekcja: 18+

Wjazd :
10 PLN do 23
15 PLN od 23

Karty klubowe standard : wjazd free do 23
Karty Klubowe VIP : wjazd free + 1 os. towarzysząca - całą noc :)