Data wydarzenia: 9-11-2012

Tym razem w rozrywkach będziemy obchodzić prawdziwie huczne urodziny. Pierwszy rok swojego istnienia obchodzi organizacja PDF (http://www.peopledofun.com/) zajmująca się tym co lubicie najbardziej czyli organizacją imprez na najwyższym poziomie.

Jeśli chcecie się o tym przekonać na własnej skórze zabierzcie ze sobą dużo energii, bo będziemy się bawić do białego rana między innymi z reprezentantem wytwórni Recognition jak i z dj’ami reprezentującymi People Do Fun, którzy specjalnie na tą okazję zjadą się z największych miast Polski


LINE UP:
Kacper Bogacz (Pol_On)
http://soundcloud.com/pol_on

Motyl (Recognition), Warszawa
http://www.recognition.pl/motyl-artists-pl-12.html


Quasi Queasy, Wrocław
http://soundcloud.com/quasiqueasy

Juerga, Poznań
http://peopledofun.com/djs-battle-pdf/44-pdf-cast-vol3-by-juerga.html

Wojtman, Poznań
http://peopledofun.com/djs-battle-pdf/46-pdfcast-vol-4-by-wojtman-pdf.html

MR.Jonasz, Poznań


To co będziecie mieli okazję zobaczyć w Rozrywkach jest jedną z imprez zapowiadających, które odbyły się również w innych znaczących miastach Polski, a której finał będziecie mogli podziwiać na evncie docelowym 24 listopada we Wrocławiu !
Mamy nadzieję, ze przyjdziecie wznieść z nami toast i zaśpiewać głośne 100 lat (dalszej działalności). Do zobaczenia pod głośnikiem
Ekipa PDFNatomiast na imprezie Wrocławskiej celebrując nasz pierwszy jubileusz będziemy mogli usłyszeć światowej sławy artystów. Pod jednym dachem zebraliśmy:

Circoloco vs Cadenza
Davide Squillace , Lee Van Dowski

Drumcode vs Recogniotion
Alan Fitzpatrick , Recogniotion aka Jacek Sienkiewicz.

Na urodzinowej balandze nie zabraknie także różnych rodzajów sztuki takich jak moda, film, instalacje, wizualizacje i mapping 3D. Więcej info w linku na dole tego wydarzenia!

Do Rozrywek Trzy zaprosiliśmy innego reprezentanta Recognition - jednej z najbardziej rozpoznawalnych marek techno w Polsce. Motyl na stałe zagościł w ich szeregach, głównie za sprawą świetnych płyt wydanych nakładem tej wytwórni, a także znakomicie przemyślanych setów, które serwuje.

Jako, że na naszej finałowej imprezie będą dwie zróżnicowane sceny house i techno tego wieczoru usłyszymy także lżejsze klimaty w postaci połówki duetu Pol_On - Kacpra Bogacza, który jako projekt ma na koncie wydania dla takich wytwórni jak Pets czy Get Physical.

Obok niego na scenie zaprezentują się rezydenci projektu PDF w osobie Wojtmana, Quasi Queasy, Mr Jonas oraz Juerga!

Impeza listopadowa (http://www.facebook.com/events/362086833861595/?fref=ts)