Data wydarzenia: 17-11-2012

Projekt PDF obchodzi swoje I Urodziny tuż po naszej tej imprezie. 24 listopada we wrocławskich Zaklętych Rewirach zagra plejada gwiazd, reprezentujących najlepsze światowe marki imprezowe, takie jak Circoloco, Cadenza, Drumcode czy rodzimy Recognition. Pod jedntym dachem udało się nam zebrać ich reprezentantów - Davide Squillace, Lee Van Dowski, Alan Fitzpatrick i Jacek Sienkiewicz.

Tydzień przez tą datą chcemy zaprezentować Wam naszą wizję imprezowania. Eklektyzm, który jest naszym znakiem firmowym oraz otwarta głowa na różnego rodzaju przejawy artyzmu, który drzemie w każdym nas!

W tym celu zaprosiliśmy legendę wytwórni Gigolo, szefa Sweatshop - Savasa Pascalidisa. Jego wielogodzinne sety grane były w najlepszych berlińskich klubach. Jego muzyczne korzenie sięgają aż lat '70. Teraz mieszkając w Berlinie wciąż jest silnym elementem tej sceny.Zyskał sobie miano osoby szanowanej i popularnej. Głównie za sprawą świetnych wydań, w tym dwóch albumów dla Gigolo!

17 listopada sprawdzimy formę tej ikony techno, który już zapowiedział, że jego występ na długo zostanie zapamiętany. Dawno nie gościł w Polsce, także już nie może się doczekać polskiej zmrożonej wódki i energii od polskich klubowiczów!

Obok niego na scenie zaprezentuje się cały skład PDF, który ma w swoich szeregach zarówno postaci lubujące się w deep i tech housie jak i techno! Dlatego gwarantujemy, że Twoje nogi będą tańczyć same! Do zobaczenia na parkiecie!

DJ's:

Savas Pascalidis / Gigolo, Sweat Shop
https://www.facebook.com/SavasPascalidis?fref=ts

Julia / Streamwise, PDF
Wojtman / PDF
Juerga / PDF
Quasi Queasy / Suck My Bass, PDF
Mr Jonas / PDF
Adam Bekett / Rezi.Dance

https://www.peopledofun.com/
https://www.facebook.com/peopledofun

start 24:00
wjazd 20/25

widzimy się też tutaj:
https://www.facebook.com/events/362086833861595/?fref=ts