Data wydarzenia: 8-12-2012

08.12.12 - PUSH THE TEMPO! @ Tunel Music Club (Przemyśl)

Jak co roku o tej porze DJ Bleiz obchodzi swoje urodziny.
Powszechne wiadomo, że za każdym razem są one hucznie obchodzone i zjeżdżają się na nie same znakomitości polskiej sceny klubowej, tak też będzie i tym razem. 8 grudnia zapraszamy wszystkim do klubu Tunel Music Club w Przemyślu (dawna Forteca). Podczas tego wieczoru za konsoletą pojawią się takie znakomitości jak ALAN WHITE, NEXY, CREAM, BASEMENT CREW, AKI, DISTORD oraz solenizant Bleiz. Jeśli jesteś fanem mocnego uderzenia nie może Cię tam zabraknąć :)


LINE-UP:
ALAN WHITE / Sentence / Lublin
NEXY / Sentence / Rzeszów
CREAM / Sentence / Jarosław
BASEMENT CREW / EHN / Dębica
AKI / Aki-Sound / Jarosław
DISTORD / Rzeszów
BLEIZ / TMc / Przemyśl


OBSERWUJ KLUB NA FACEBOOKU:
https://www.facebook.com/pages/Tunel-Music-Club/553914734622791

INFO:
Data: Sobota, 08.12.2012
Adres: Tunel Music Club, Poland, Przemyśl, ul. Mostowa 2
Muzyka: tech-house, progressive, house, electro, techno, mnml
Wstęp: 5 PLN


ALAN WHITE
Współzałożyciel projektu muzycznego pod nazwa BLACK DAY, w roku 1991-93. Od paru lat miksuje z czarnych krazków. W 1993 rozpoczął pracę jako prezenter rediowy. Od 1995 był producentem i prowadzacym program muzyczny pod nazwa REAKCJA TECHNICZNA na antenie Radia Centrum 98.2 fm. Od 1999 do 2001 program powstał przy wspólpracy z magazynem Techno Party. Boombell aka Alan White trzykrotnie brał udział w imprezach z cyklu Marlboro DJ Night grajac mi.n. z Krisem Spirit (USA), Tomem Wilsonem (Wielka Brytania). Alan White był organizatorem jednych z najwiekszych imprez w Lublinie z takimi DJ'ami jak: Nicolai Pascual (Belgia), Drezz (Belgia), Flert (Anglia), Juan da Bass (Hiszpania), Martin Suchs(Niemcy), Paull Kelly(Irlandia), Marc Snow(Tresor,Niemcy) Angela Flame(Singapur), Misjah(Holandia), Dry aka 3st(Niemcy), KEV WRIGHT(Szkocja) i wielu innych. Uczestniczył w pierwszej i trzeciej edycji Water Festival, a takze dwukrotnie grał w Instytucie Energetyki. Dwa razy brał udział w imprezie Noc Pojednania w Techno Planet (Bielsko-Biala) z DJ Pascal, F.E.O.S, Disko, Talla.

Zagrał na Mayday Polska 2001, Mayday Polska Culture Flash 2002, Mayday Polska-Team X-tream 2004, Soundtropolis 2005. Wystąpił z: Westbam, Blank&Jones, Tasaka,Moguai, LaDiDa, HardyHard, Tobie Neumann, Paul Van Dyk, Takkyu Ishino, Taucher, Chris Liebing) Zagral takze z Marco Bailey, Chris Liberator, Redhead, ElectricIndigo,Cosmo, Misjash, Paul Mac, Marc Snow, Angela Flame, Dave the Drummer, James Miller Junior, Knowledge, Dr Motte, Chris Liebing, Marusha, Tomcraft, Moguai,Marco Remus, Preach oraz Mijk Van Dijk'iem. Grał również w Belgii(Antverpia) - 1999r, w Niemczech (Monachium) - 2004 i 2005r. oraz Szkocji (Edynburg) - 2005. W zestawieniu 100 najlepszych klubowych DJ w Polsce wedlug magazynu "Laif" zajmuje odpowiednio 2001r. - 19 miejsce/2002r - 21 miejsce.

Odwiedził, także wiekszość ważniejszych klubów w Polsce utrzymując stała współpracę z niektorymi z nich. Preferencje muzyczne to progresive, pumpin techno, techno, house. To co gra mozna ująć w skrócie: to muzyka, która nie pozwala ustać w miejscu, pulsujaca tlustym basem i emanujaca pozytywna energia. Muzyka zawierajaca w sobie zarówno miekkość dźwięku, jak i syntetycznosc. Miksowana czasem poprzez długo nakladające się mixy do tzw. cut & paste, czyli krótkich mixów połączonych ze scratchem. Dopiero od roku 2003 wystepuje pod nowym pseudonimem Alan White.