Data wydarzenia: 1-3-2013

Music Inspiration (‘MI’) to nowy projekt w Polsce, powstały przez czwórkę zaprzyjaźnionych ze sobą Dj-ów. Martin, Tommy, Peter oraz Aleks to o nich mowa, każdy z nich prezentuje odmienny styl, dzięki temu podczas wydarzeń ’MI’ każdy klubowicz znajdzie coś dla siebie. Projekt ten zadebiutował na warszawskiej scenie klubowej 1 lutego 2013 w Bullet Club gdzie klubowicze otrzymali potężną dawkę energii, wywołaną przez  mieszankę muzycznych gatunków: house, trance, progressive…1 marca 2013 odbędzie się kolejna edycja z pod szyldu ‘MI’!
Zapraszamy Was na - Music Inspiration vol.2 with Sheevy @ Bulle Club!

Podczas Music Inspiration vol.2 with Sheevy wystąpią:

- Sheevy (special guest)
- Martin Soundriver (‘MI’/ Trance1.Fm)
- Tommy G (‘MI’ / NightMusic.pl)
- Peter Orchard (‘MI’)
- Aleksy Trevor Archer (‘MI’)
-
5iPhone


SHEEVY

Reprezentant młodego pokolenia polskich DJi. I na tym można skończyć szablonową biografie chłopaka o ksywie Sheevy. Ten zajarany muzyką artysta, nie mieści się w żadnych nawiasach światowej branży klubowej. Chcecie Armina? Proszę! Ma być Skrillex? Proszę!   A może Nicky Romero? Jak najbardziej proszę!
Dla niego nie ma granic, a zabawa brzmieniami i perfekcyjne mashupy tworzą niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę na parkietach. 2013 zapowiada się bardzo dobrze, po debiucie w Tiesto Club Life przyszedł czas na występy, których z każdym mashem jest coraz więcej! Już wkrótce debiutancki singiel, więc ten rok musi należeć do Sheevego!

 

MARTIN SOUNDRIVER
Martin Soundriver (DJ / Producent) pochodzący z Warszawy z muzyką związany od zawsze, początkowo jako aktywny klubowicz i pasjonat wyszukanych brzmień. Nabierał doświadczenia jako słuchacz już od początku klubbingu w Polsce, przez lata spędzone w undergroundowych klubach przecierając muzyczne szlaki i zafascynowany z początku nurtami muzycznymi z pogranicza Detroit Techno i Progressive próbuje swoich sił promując obecnie muzykę Trance i szlifując swoje umiejętności w branży muzycznej. Napełniony pasją rozwija swoje umiejętności dj-skie jak i producenckie, co można usłyszeć w jego co dwutygodniowej autorskiej audycji Trance My Life . Ukierunkowany obecnie na jeden określony styl ale dalej kreatywny muzycznie , zabiera słuchaczy w prawdziwą trancową przygodę.
Swoją autorską audycją trafia w serca klubowiczów na całym świecie, przekazując
im dużą dawkę pozytywnej energii. Każda audycja jest wyjątkowa i skrupulatnie przemyślana, tak aby każdy epizod wzbudzał i przekazywał inne emocje. Inspiruje się na światowej sławy dj-ach i producentach takich jak 
Armin Van Buuren,Tiesto, Markus Schulz, Jonh O'Callaghan, Arty, Daniel Kandi, Estiva, Orjan Nilsen, W&W, Ummet Ozcan i wielu innych uznawanych w gatunkach Trance/Tech-Trance/Progressive
Czerpie muzyczne inspiracje tylko od najlepszych, a nauki i wizje przedstawia w swoich setach, tak aby każdy z nich był nie zapomnianą muzyczną podróżą.

? Jak sam o sobie mowi : Muzyka dla mnie to nie tylko pasja to także styl życia ?


TOMMY G
Przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął na początku 2008r. od uczęszczania do kilku klubów, gdzie był coraz częstszym gościem a także wyjeżdżając na wszelakie elektorniczne eventy. Usłyszenie wielu utworów, urozmaiconych setów granych przez najlepszych Dj’ów dało początek motywacji i chęci poczucia tej muzyki od drugiej strony. Nie wystarczyło samo bycie klubowiczem, zaczął więc myśleć o staniu po drugiej stronie dj-ki. Od początku eksperymentował i szukał gatunku który najlepiej oddałby jego samego i tak miłość do Trance’u zepchnęła wszystko na dalszy plan. Tommy G stawia na emocje, przekaz i euforyczne uniesienia. Nie obce są mu brzmienia electro, progressive czy nawet house. Ostatnio w jego setach przewagę stanowią utwory electro-housowe gdzie przekonać się mogliście podczas pierwszej edycji Music Inspiration.

PETER ORCHARD
Dj z Warszawy swoją przygodę z muzyką Klubową zaczoł w 2007 roku
a zaczeło się to od pierwszych audycji Dj Tiesto Club Life od tamtej pory juz codziennie musiał posłuchać dobrej dawki muzyki Elektronicznej w 2009 roku po raz pierwszy miał okazję bawić sie na imprezie w Bydgoskiej Hali łuczniczka na Evencie pod nazwą ENTRANCE. od 2011 roku przestało mu wystarczać samo słuchanie muzyki i chciał stanąć za konsoletą i udało się:) od tamtej pory szlifuje swoją technikę oraz styl gry. Z jego setów każdy wyciągnie mnóstwo pozytywnej energii! Styl jaki obrał to (Trance,House,Progressive), inspiruje sie takimi artystami jak Mark Sherry,Tiesto,Leon Bolier,Fede Le Grand,Hardwell oraz Cosmic Gate.

A.T.A & 5IPON - DJ z innej beczki soli, Aleksy Trevor Archer i 5IPON w ich setach przewagę stanowi muzyk Mouse, lecz potrafią zaskoczyć publikę zgrywając nowe parkietowe sztosy.

1.03.2013

Bullet Club
Warszawa ul. Marszałkowska 55/77
Start: 20:00
End: 5:00
Music Inspiration vol.2 with Sheevy @ Bullet Club

https://www.facebook.com/events/141202312707911/