Data wydarzenia: 27-2-2013

27 lutego spotykamy się na ostatniej Pikantnej Środzie w rzeszowskim klubie Chilli. Gwiazdą wieczoru będzie producentka i didżejka C. Castel. Claudia ma na swoim koncie wiele świetnych produkcji, które z powodzeniem były wydawane w Blackwiz Records, Sony, D'Vision oraz w jednej z najpopularniejszych wytwórni klubowych świata - Defected. Do jej największych osiągnięć trzeba zaliczyć remixy takich hitów jak "Hide U" Sandy Rivera czy "Finally" oraz "Let Me Tell You Something" Kings Of Tomorrow. Po jej utwory sięgali m.in. Nic Fanciulli, David Vandetta, Roger Sanchez czy Mark Knight. Występowała w wielu miejsach w Europie, a już 27 lutego zagra dla Was w Chilli! Wsparcia udzieli jej duet didżejski Dirtysounds, po którym możecie się spodziewać przyjemnego setu w klimacie deep house. Nie zabraknie również Cream'a i Nexy'ego, którzy przez 4 lata tworzyli cykl Pikantne Środy. Zapraszamy serdecznie!

 

 

LINE UP ►

C. CASTEL / Defected / Blackwiz Records / Warszawa

DIRTYSOUNDS / Slomodeep.com / Lublin

CREAM / Sentence / Houseradio / Jarosław

NEXY / Sentence / Nitodrum / Rzeszów

 

 

INFO ►

Data: Środa, 27.02.2013

Adres: Chilli Music Club, Rzeszów, ul. Kopernika 12

Wjazd: 5 zł (w tym gratis dostajesz piwo lub 2 shoty)

Start: 21:00

Rezerwacje miejsc: (017) 853-25-55

Muzyka: tech-house, progressive, house, electro, techno, nu disco, mnml

 

 

DOŁĄCZ DO WYDARZENIA NA FACEBOOK ►

www.facebook.com/events/413137332096086

 

 

OBSERWUJ PIKANTNE ŚRODY W SERWISACH ►

www.soundcloud.com/pikantnesrody

www.facebook.com/pikantnesrody

www.myspace.com/pikantnesrody

www.twitter.com/pikantnesrody

 

 

WIĘCEJ INFORMACJI ►

www.pikantnesrody.pl

www.chilliklub.pl

www.ccastel.com

www.soundcloud.com/claudiacastel

www.slomodeep.com

www.myspace.com/dirtysoundspl

www.soundcloud.com/dirtysoundspl

www.mixcloud.com/dirtysounds

www.sentence.pl

www.nexy.pl

www.facebook.com/nexymusic

www.soundcloud.com/nexy

www.djcream.pl

www.facebook.com/djcreammusic

www.soundcloud.com/creamdj

www.intervau.com

 

 

POSTER ►

www.nexy.pl/ccastel_full.jpg

 

 

O PIKANTNYCH ŚRODACH ►

 

Night Session to cykl imprez odbywający się od kilku lat, w każdą środę w rzeszowskim klubie Chilli. Podczas „pikantnych śród” dominuje muzyka elektroniczna, przede wszystkim: tech house, progressive, trance, house, techno, electro, nu disco oraz minimal. To wybuchowa mieszanka dźwięków, które ciężko usłyszeć w radiu, telewizji czy na innych imprezach w regionie.

 

Nad oprawą muzyczną środowych imprez w Chilli czuwają rezydenci cyklu czyli Nexy i Cream, a także goście specjalni zapraszani na cieszące się największym zainteresowaniem imprezy Night Session Special.

 

Dotychczas odwiedzili nas m.in.: Angelo Mike (Jarek Czechowski), Karol XVII & MB Valence, Schimek, Poziom-X, SLG, Diana D'Rouze, Siasia, Jakub Rene Kosik, Carla Roca, Chris da Break, Adamus, Glasse, Levy, Matush, Dervish, Kuba Sojka, Gregor Es, W (Double U), Simon S (Simon Mattson), Thomas Langner, Cherry aka BreakNtune, Come T, KD3, Calmy Nate, V_Valdi, Sebastian S, Hellboy, Larix, Alan White, Lukash Andego, Reedd aka Edd, Deas, Lubica, Wanya Simonee, Stereotypes Dj's, Dolby S, Oscar Burnside, Ann D, Steca Si, Rui Aber, Tuxedo, EFG, Deep Fog, Shari Vari, Mourner, Lament, Adam Toxic, Milkwish.

 

Pikantne środy są jedynym takim cyklem imprez w regionie, na którym regularnie pojawiają się artyści znani z występów na największych eventach. Reprezentują oni ścisłą czołówkę didżejów oraz producentów muzyki elektronicznej.

 

W ramach środowych imprez odbywają się również oficjalne rozgrzewki przed dużymi eventami, a także coroczny konkurs dla młodych didżejów: New Faces.

 

 

►►

 

CLAUDIA CASTEL - Biografia

 

C. Castel (Claudia Castel) to producentka, DJ-ka i modelka. Po raz pierwszy zadebiutowała jako DJ-ka na Pokazie Max & Co. Grała w wielu Klubach w Polsce, gdzie zaczynała swoją karierę. Ma za sobą bookingi zagraniczne w Belgii, Norwegii i Rosjii. W 2008 roku zagrała po raz pierwszy w Belgii w  na wielkim evencie Phonolabs, na którym grały miedzy innymi takie gwiazdy jak Funk D' Void i Ida Engberg. W tym samym roku została przyjęta do londyńskiej agencji i wytworni muzycznej MN2S, a w roku 2009 do Blackwiz Records. Ma za soba występy na eventach Global Underground, Blackwiz Showcase oraz jej wlasne C. Castel's Deep  House Music Sessions. Castel wspolpracuje z Fashion TV. W 2012 roku  została oficjalnym rezydentem Fashion TV Parties. Prowadzila imprezy Sky is the Limit oraz  Fashion Loves Football w Teatrze Wielkim podczas UEFA. Claudia spełnia się także w roli producentki. Ostatnio klubowe parkiety podbija jej remix dla Kings Of Tomorrow "Let Me Tell You Something", wydany nakładem jednej z najpopularniejszych wytwórni klubowych świata - Defected. Produkcje C. Castel z powodzeniem zostały wydane w takich wytwórniach jak: Blackwiz Records, Mn2S, Sony, D'Vision, Defected i wiele innych. Jej dużym  osiągnieciem były single  "MoonRise" i "K.M.A". Mocno progresywne kawałki zdobyły poparcie takich sław  jak Nic Fanciulli, David Vandetta, Roger Sanchez, ATFC, Funkerman czy Mark Knight. Jej Remixy 'Dirty Sax', 'Persuasion ft Rae' 'Deeper ft Haze', 'Hide U feat. Rae' oraz najbardziej znany  Kings of Tomorrow 'Finally', znalazły się w rankingach playlist na świecie. C. Castel obecnie pracuje nad nowymi produkcjami, które zostaną wydane w 2013. Jej styl to deep, tech i progressive house, dlatego jest sety zdobyły dużą popularność w Europie.

 

 

DIRTYSOUNDS - Biografia

 

Dirtysounds to Duet DJ-ów działający od ponad czterech lat. Występowali niemalże we wszystkich liczących się klubach w Polsce. Gościli między innymi w: Warszawie (Luzztro), Poznaniu (SQ), Wrocławiu (Forma, Das Lokal, Krakowska 180), Łódź (OIOM, Rezydencja) Sopocie, Olsztynie (Puenta), a przede wszystkim w ich rodzinnych rejonach czyli w Lublinie i na Lubelszczyźnie gdzie serwowali dźwięki w praktycznie wszystkich istniejących (i już zamkniętych) imprezowych miejscach. Od stycznia 2011 roku w Houseradio.pl prowadzą audycje „Dirtysounds Sessions”. Pod tą nazwą organizują również własne imprezy . Wspierają kolektyw Pestilence Logo,a takze projekt slomodeep.com W swoich setach serwują wyszukane brzmienia Deep, Tech House, jednak często sięgają po utwory o bardziej tribalowym brzmieniu. Ich sety były grane m.in. w Proton Radio w audycji Unikat Show, w berlińskim radiu Sweet Lounge, Polskiej Czwórce w audycji BE4 a także jako podcast dla Kluboterapii, który zdobył pierwsze miejsce jako Klubomix 2011.