Data wydarzenia: 12-4-2013

Music Inspiration [MI] to nowy projekt w Polsce, powstały przez czwórkę zaprzyjaźnionych ze sobą Dj-ów. Martin, Tommy, Peter oraz Aleks to o nich mowa, każdy z nich prezentuje odmienny styl, dzięki temu podczas wydarzeń ’MI’ każdy klubowicz znajdzie coś dla siebie. Projekt ten zadebiutował na warszawskiej scenie klubowej 1 lutego 2013 w Bullet Club gdzie klubowicze otrzymali potężną dawkę energii, wywołaną przez mieszankę muzycznych gatunków: house,electro-house, trance, tech-trance czy uk trance.

 3 Edycja Music Inspiration na ktora zaprosiliśmy kolejnego goscia specjalnego
 Jest nim pochodzacy z Konina , rezydent Radia AfterHours.Fm
 ALEX VAN REEVE . Ten sympatyczny i doświadczony Dj ktorego znakiem rozpoznawalnym sa energetyczne sety i skrupulatnie dobrane tracki co czyni jego wystepy jedynymi w swoim rodzaju .Music Inspiration Vol.3 to idealna okazja zeby usłyszeć w tego utalentowanego Dja w Stolicy.
 Zapraszamy - Music Inspiration Team


 Podczas Music Inspiration vol.3 with Alex Van Reeve wystąpią:

 - Alex Van Reeve [AfterHours.Fm]
 - Martin Soundriver [MI/ Trance1.Fm]
 - Tommy G [MI’ / NightMusic.pl]
 - Peter Orchard [MI]
 - Aleksy Trevor Archer [MI]
 - Sheevy

 ALEX VAN REEVE
 Urodzony 23 lipca 1985, od najmłodszych lat interesował się muzyką. Miłość do muzyki trance odkrył w 1998 roku. Grajac trance, progressive, tribal, tech-trance. Nie lubiacy ograniczać się tylko i wyłącznie do jednego stylu, lecz nie ukrywał zawsze, że najbardziej uwielbia grać uplifting trance. Na chwilę obecną majacy swoją własną audycję na antenie radia www.afterhours.fm pt.: XANTHE SESSIONS. W 2010 roku podczas eventu POLONIA IN THE MIX 008 na antenie wcześniej wspomnianego radia jego set zostaje wybrany jako najlepszy. Dodatkowo podczas eventu END OF YEAR COUNTDOWN 2010 jego set zajmuje 4 miejsce podczas głosowania w dniu 21.12.2010 zaraz po setach Markusa Schulz’a i Arnej’a. Podczas END OF YEAR COUNTDOWN 2011 set Alexa dostaje największą liczbę głosów spośród 333 DJ'i biorących udział w tym evencie. Co było to dla niego wtedy wielkim zaskoczeniem. Sety Alexa to połaczenie energi i zarazem pieknie opowiedziana muzyczna historia ktora za kazdym razem wywołuje niesamowite emocje na parkiecie .

 MARTIN SOUNDRIVER
 Martin Soundriver (DJ / Producent) pochodzący z Warszawy z muzyką związany od zawsze, początkowo jako aktywny klubowicz i pasjonat wyszukanych brzmień. Nabierał doświadczenia jako słuchacz już od początku klubbingu w Polsce, przez lata spędzone w undergroundowych klubach przecierając muzyczne szlaki i zafascynowany z początku nurtami muzycznymi z pogranicza Detroit Techno i Progressive próbuje swoich sił promując obecnie muzykę Trance i szlifując swoje umiejętności w branży muzycznej. Napełniony pasją rozwija swoje umiejętności dj-skie jak i producenckie, co można usłyszeć w jego co dwutygodniowej autorskiej audycji Trance My Life . Ukierunkowany obecnie na jeden określony styl ale dalej kreatywny muzycznie , zabiera słuchaczy w prawdziwą trancową przygodę.
 Swoją autorską audycją trafia w serca klubowiczów na całym świecie, przekazując
 im dużą dawkę pozytywnej energii. Każda audycja jest wyjątkowa i skrupulatnie przemyślana, tak aby każdy epizod wzbudzał i przekazywał inne emocje. Inspiruje się na światowej sławy dj-ach i producentach takich jak Armin Van Buuren,Tiesto, Markus Schulz, Jonh O'Callaghan, Arty, Daniel Kandi, Estiva, Orjan Nilsen, W&W, Ummet Ozcan i wielu innych uznawanych w gatunkach Trance/Tech-Trance/Progressive
 Czerpie muzyczne inspiracje tylko od najlepszych, a nauki i wizje przedstawia w swoich setach, tak aby każdy z nich był nie zapomnianą muzyczną podróżą. Jak sam o sobie mowi : Muzyka dla mnie to nie tylko pasja to także styl życia !

 SHEEVY
 Reprezentant młodego pokolenia polskich DJi. I na tym można skończyć szablonową biografie chłopaka o ksywie Sheevy. Ten zajarany muzyką artysta, nie mieści się w żadnych nawiasach światowej branży klubowej. Chcecie Armina? Proszę! Ma być Skrillex? Proszę! A może Nicky Romero? Jak najbardziej proszę!
 Dla niego nie ma granic, a zabawa brzmieniami i perfekcyjne mashupy tworzą niezapomniane wrażenia i dobrą zabawę na parkietach. 2013 zapowiada się bardzo dobrze, po debiucie w Tiesto Club Life przyszedł czas na występy, których z każdym mashem jest coraz więcej! Już wkrótce debiutancki singiel, więc ten rok musi należeć do Sheevego!


 TOMMY G
 Przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął na początku 2008r. od uczęszczania do kilku klubów, gdzie był coraz częstszym gościem a także wyjeżdżając na wszelakie elektorniczne eventy. Usłyszenie wielu utworów, urozmaiconych setów granych przez najlepszych Dj’ów dało początek motywacji i chęci poczucia tej muzyki od drugiej strony. Nie wystarczyło samo bycie klubowiczem, zaczął więc myśleć o staniu po drugiej stronie dj-ki. Od początku eksperymentował i szukał gatunku który najlepiej oddałby jego samego i tak miłość do Trance’u zepchnęła wszystko na dalszy plan. Tommy G stawia na emocje, przekaz i euforyczne uniesienia. Nie obce są mu brzmienia electro, progressive czy nawet house. Ostatnio w jego setach przewagę stanowią utwory electro-housowe gdzie przekonać się mogliście podczas pierwszej edycji Music Inspiration.

 PETER ORCHARD
 Dj z Warszawy swoją przygodę z muzyką klubową zaczoł w 2007 roku. Zaczeło się to od pierwszych audycji Dj Tiesto Club Life od tamtej pory juz codziennie musiał posłuchać dobrej dawki muzyki elektronicznej. 2009 po raz pierwszy bawiłsię w Bydgoskiej Hali Łuczniczka na evencie pod nazwą ENTRANCE. Od 2011 roku przestało mu wystarczać samo słuchanie muzyki i chciał stanąć za konsoletą i udało się:) od tamtej pory szlifuje swoją technikę oraz styl gry. Z jego setów każdy wyciągnie mnóstwo pozytywnej energii! Styl jaki obrał to (Trance,House,Progressive), inspiruje sie takimi artystami jak Mark Sherry,Tiesto,Leon Bolier,Fede Le Grand,Hardwell oraz Cosmic Gate.

 ALEXY TREVOR ARCHER
 DJing jest dla niego elementem sztuki, dostarcza muzykę ze wszystkich stron świata, starając się dać namiastkę międzynarodowej fali muzycznej. Najbardziej preferuje granie na imprezach klubowych, występował również na plenerowych eventach zorganizowanych przez Eske.


 12.04.2013
 Bullet Club
 Warszawa ul. Marszałkowska 55/73
 Start: 21:00
 End:(do ostatniego goscia)

https://www.facebook.com/events/432048853544187/?fref=ts