Data wydarzenia: 20-4-2013

Kto?

Jedna z najbardziej barwnych postaci polskiej sceny elektronicznej. Oryginalny, kreatywny, bezkompromisowy. Jego występy live należą do najciekawszych w Europie gdyż oprócz świetnej muzyki całość prezentowana jest na parkiecie wśród bawiących się osób. Jego sety DJ-skie to mieszanka house i techno, przez którą przemawia nonkonformizm i eklektyzm. Piotr Bejnar.

https://www.facebook.com/piotrbejnarfanpage


Gdzie?

Niewiele jest miejsc w Polsce gdzie co tydzień można usłyszeć świetną muzykę od najlepszych polskich oraz zagranicznych artystów. Niewiele jest miejsc na polskiej mapie gdzie klub co tydzień przebija rekordy frekwencji z tygodnia poprzedniego. Nie było Cię jeszcze tam? Lepiej nadrób to przy najbliższej okazji. Raz poznasz ten klimat, już nic nie będzie takie samo. Das Lokal.

https://www.facebook.com/daslokal

Dlaczego?

Kolektyw People Do Fun stawia sobie za cel prezentowanie oryginalnej i niecodziennej sztuki. Jedną z ulubionych dziedzin sztuki jest muzyka elektroniczna, którą prezentują zakochani w dźwiękach 4 na 4. Tym razem obok rezydenta projektu Juergi wystąpi wrocławski zawadiaka – HLSB, o którym można powiedzieć trzy słowa i wszystko stanie się jasne – Yeteez, Slam Dunk. Czechosłowacja go kocha.

https://www.facebook.com/peopledofun
https://www.facebook.com/YeteezYeteez

Kiedy?

20 kwietnia, do końca roku 255 dni. Dzień marihuany i Międzynarodowy Dzień Świadomości Zagrożenia Hałasem. Urodził się Adolf Hitler, zmarł Odon – książę poznański i kaliski. Sępólno Krajeńskie uzyskało prawa miejskie.

DJ's :

Piotr Bejnar / C&C Bookings, Mo's Ferry, Open Concept
HLSB / Yeteez, Slam Dunk
Juerga / People Do Fun, Night Drive Music

Start 22:00
Tax 10/15 PLN