Data wydarzenia: 13-7-2013

LETNI OBÓZ DEE JAY 2013 – RANCZO BOGUSZEWIEC

Letni Obóz Dee Jay 2013 odbędzie się już w dniach 7-13 lipca 2013r. w ośrodku wypoczynkowym RANCZO BOGUSZEWIEC. Po wcześniejszych kursach organizowanych na Śląsku, Lubelszczyźnie czy Podkarpaciu przyszedł czas na województwo mazowieckie

W tym roku w obozie uczestniczyć będzie ponad 50 DJ-ów, nie tylko z Polski, ale i z Europy. W minionych latach stworzyła się stała grupa absolwentów Dj-Kursu i stałych bywalców, którzy przyjeżdżają do nas z Wielkiej Brytanii, Holandii, Ukrainy, Szwecji czy nawet z egzotycznego Birobidżanu w Azji . Wszystkich łączy chęć zdobywania nowych umiejętności, wymiany doświadczeń oraz wspólnej zabawy i odpoczynku w dobrym towarzystwie.

Uczestnicy obozu będą mogli uczyć się pod okiem najlepszych polskich DJ-ów i producentów muzycznych, w tym roku takich jak: K-Tronic, Max'T, Q-Bass, Arti, D-Line. Pojawią się również zagraniczne gwiazdy – Mike de Ville znany jako Master Blaster - czołowy niemiecki producent muzyki Dance/Electro-house oraz z Holandii Mike van Dutch. Przy okazji warto też zaznaczyć, że na poprzednich kursach gościli artyści tacy jak: C-BooL, Alchemist Project czy pochodzący z Ukrainy producenci zespołu Mirami (znani z hitu „Sexualna”).Nad sprawnym przebiegiem obozu będą czuwali również asystenci instruktorów i personel obsługi technicznej w sumie ok. 15 osób.

- Nasz obóz to połączenie nauki fachu DJ-skiego z aktywnym wypoczynkiem.Młodzi adepci będą się uczyć trudnej sztuki mixowania oraz wielu innych aspektów związanych z tym zawodem – przekonuje Damian Pankowiec z DJ-KURS.pl. Podczas obozu – kontynuuje organizator kursu - będzie można zdobyć wiedzę na temat praw autorskich, elektroakustyki, budowy utworu, historii muzyki rozrywkowej, a także nauczyć się pracy z mikrofonem i wielu innych ciekawych rzeczy. Obowiązującą normą tego kursu jest łatwość dostępu do konsol i sprzętu renomowanych firm. Gwarantujemy również pracę na nośnikach, od płyt winylowych, przez cd aż do nośników cyfrowych (mp-3)

Nabyte umiejętności kursanci będą mieli okazję zaprezentować u boku instruktorów na codziennych imprezach wieczornych, otwartych również dla wczasowiczów i okolicznych mieszkańców. Publiczność na tych imprezach będzie mogła zdobyć ciekawe nagrody w postaci firmowych gadżetów, m.in. płyt, itp. Na piątkowe popołudnie (12.07) przewidziano egzaminy praktyczne. Egzaminy końcowe umożliwią zdobycie certyfikatu, który uprawnia do otrzymania dotacji na własny profesjonalny sprzęt i otworzy drogę do najlepszych klubów. Na zakończenie, w sobotę zaplanowano występy dla najlepszych w pobliskim klubie IBIZA w Boguszewcu.

- Po ciężkich nocach i przerwach między zajęciami każdy będzie miał odrobinę czasu na zebranie sił na gorących plażach oraz do skorzystania z wielu dodatkowych atrakcji jakie oferuje ośrodek wypoczynkowy RANCZO - dodaje na koniec organizator.

Aby wziąć udział w obozie należy wypełnić formularz zgłoszeniowy na www.dj-kurs.pl Liczba miejsc ograniczona, decyduje kolejność zgłoszeń.