Data wydarzenia: 24-5-2013

Zapraszamy na kolejne Fiasko w stołecznym 1500m2. Tradycyjnie już prezentujemy label night naszych ulubionych wytwórni. Na majową edycję zaprosiliśmy reprezentację artystów z legendarnego labelu KOMPAKT, który zasypuje scenę elektroniczną sztosami od czasów kiedy połowa z nas przewijała kasety a druga połowa nosiła pieluchy.

●KÖLSCH

Pochodzący z Danii Rune Reilly Kölsch sprzedał miliony płyt na całym świecie występując pod wieloma pseudonimami. W 2010 roku związał się z Kompaktem, pod szyldem którego wydał takie klasyki jak Lorelei, Opa, Der Alte czy All That Matters. Jego pierwszy long play ukaże się w czerwcu a utwory na nim zawarte z pewnoscią usłyszycie na żywo 24 maja.

●TERRANOVA

Terranova to autorskie dzieło berlińskiego producenta i dja Dietricha Bergmanna aka Fetisch. Od 1999 roku, czyli od czasu wydania dla K7 Records znakomicie przyjętego albumu Close The Door Terranova skutecznie pomaga w definiowaniu zjawiska o nazwie "Berlińskie Brzmienie". Projekt nie ogranicza się do jednej konwencji, dlatego utwory Terrranovy mozemy usłyszeć zarówno w aranżacjach popowych, breakbeatowych czy deep housowych. Mimo tej rozbieżności muzyka zawsze posiadała swój własny, niepowtarzalny i niepodrabialny vibe.


Wsparcie zapewnią dje Fiasko - Scheme, Pitti Schmitti i Kuvau oraz ich goście - Jealo, Kovvalsky, Adam Sadam, Mko i Intensiive Cat.


Patroni: Czwórka, Muno, FPięć, Muzyka, której i tak nie znacie, Planeta FM, Don't Panic, Mówią Na mieście, Vice, LiveLife, Aktivist, Mixtape


24.05 (Piątek)
1500m2 ul. Solec 18
Entry:
30 PLN (Przedsprzedaż via Muno.pl - https://www.facebook.com/ajax/events/ticket.php?event_id=438025256275902&action_source=1)
40 PLN (W dniu imprezy)
Start 22:00


●Main:

KÖLSCH Live (KOMPAKT)
http://www.kompakt.fm/artists/koelsch

TERRANOVA (KOMPAKT)
http://www.kompakt.fm/artists/terranova

SCHEME (FIASKO)
http://www.facebook.com/Fiasko.Berlin

PITTI SCHMITTI (FIASKO/ 1500m2)
http://www.facebook.com/djPittiSchmitti

KUVAU (FIASKO)
http://www.facebook.com/djkuvau

ADAM SADAM (LASER BOYS)
http://www.mixcloud.com/adam-sadam


●Patio:

JEALO (Niewinni Czarodzieje/ Side One Crew)
http://www.soundcloud.com/jealo

KOVVALSKY (Everydaybix)
http://www.facebook.com/djkovvalsky

MKO (Dype/ BTS)
https://soundcloud.com/mko

INTENSIIVE CAT (MNML!Destroy)
www.mixcloud.com/intensiivecat


Facebook event: https://www.facebook.com/events/438025256275902/