Data wydarzenia: 6-7-2013

HOUSE EXPERIENCE to doświadczenie i pasja przekładająca się na niesamowitą zabawę wśród najróżniejszych odmian muzyki HOUSE. Podczas imprezy na tej scenie zagrają dj`e z kilku miejscowości w Polsce.

Będzie ich łącznie 6, w tym jedna kobieta, a także duet. Za oprawę muzyczną będą odpowiedzialni: MARSHA z Nysy - której kobiecy wdzięk oraz charyzma to nie jedyne atuty. Z pewnością dacie się oczarować jej wrażliwości i estetyce muzycznej oscylującej wokół deep & techno house. MINI SIZE z Wrocławia - którzy ze zdwojoną "deep" siłą i uśmiechem na twarzy zaprezentują wyborną lekcję muzyki. Falcon Vanguard z Krzywiczyn - wielki fan vinyla i nowoczesnej technologii, który zaserwuje tak wszechstronny house jakiego nie słyszeliście. Basteq

z Rudy Śląskiej - jego kreatywność ukaże nam dużą dawkę progresywnych tech-housowych jak i deepowych orientalnych technicznych brzmień. Edwin Medyński z Opola - trzon i pomysłodawca House Experience. Jego każdy set to niespodzianka, spodziewajcie się więc misz-maszu okraszonego wokalami oraz intrygującymi dźwiękami i melodiami z przyprawą technicznego brzmienia.
Do zobaczenia na parkiecie!"


 

DJ`e:

- MARSHA
Dj Marsha, a właściwie, Marlena Szawioła urodziła się 1.11. 1990r. w Dusznikach- Zdrój, i to właśnie w Kotlinie Kłodzkiej rozpoczęła swoją przygodę z muzyką, która trwa do teraz. Wrodzona wrażliwość muzyczna i estetyczna już od najmłodszych lat skłoniła ją do poznawania i odkrywania coraz to nowszych gatunków szeroko pojętej muzyki. Jednak że to w wieku 15 lat, zainspirowana muzyką elektroniczną stwierdziła, że bycie odbiorcą jej już nie wystarczy. Zaczęła zgłębiać więc technikę djingu i już rok później prowadziła samodzielnie pierwsze imprezy klubowe. Jak sama mówi, nie było jej łatwo wybić się w świecie muzyki klubowej, zapoczątkowanej i zdominowanej przez mężczyzn. Szybko stało się jasne, że Marsha gra innowacyjną muzykę. Co więcej jej dynamiczny rozwój tematyki klubowej sprawił, że nieodwracalnie zwróciła się w stronę muzyki Techno i Tech House oraz Deep-House. Na przestrzeni kilku lat, zagrała we wszystkich liczących się oraz mniejszych klubach w Kotlinie Kłodzkiej i okolicach. W efekcie szybko została zauważona przez utalentowanych ludzi z którymi podjęła współpracę, przy organizowaniu undergroundowych przedsięwzięć muzycznych. Obecnie Marsha nie spoczywa na laurach i podbija coraz to dalsze rejony Polski i nie tylko w 2012r. rozpoczęła i podjęła stałą współpracę z klubami na terenie Czech. Ma na swoim koncie liczne występy w Czechach i w naszym kraju min w Warszawie (H2O, Glass House) Wrocławiu (Log:in) Opolu, Nysie gdzie organizuje własne eventy, promuje muzykę alternatywną i na większych festiwalach "Summer Camp 2012" oraz "The End". W przyszłości planuje poszerzenie swojej muzyki o inne gatunki oraz własne, niezależne produkcje.

https://www.facebook.com/pages/Marsha/254163861362699?fref=ts

https://soundcloud.com/marsha-dj

- MINI SIZE
młode wilki sceny klubowej. Pojawili się znikąd niecałe dwa lata temu i podbili serca wielu miłośnikokm muzyki klubowej. Ich charyzma i dobór repertuaru sprawiają, że nie chce się schodzić z parkietu. A nogi i ręce same tuptają i klaskają w rytm bitu. Przywitajcie się z...
MINI SIZE!!!! Kamil & Przemek. Duet z miejscowości Ziębice, grający razem od początku 2012 roku. W swoich setach prezentują mieszankę wszelkich odmian muzyki house dołączając do tego odrobinę techna i minimalu. Trzymają się zasady " Nie gramy wszystkiego dla wszystkich". Uwielbiają dźwięki pochodzące ze świata "muzyki niezależnej". Swój debiut zaliczyli w opolskim klubie Aqarium.
O Mini-Size : " Wy jesteście zawsze uśmiechnięci "Oprócz klubu Aqarium mieli okazję zagrać między innymi na afterze Piastonalii w klubie Pretekst, Insomnii 2012 Osowiec Śląski, The End 2012 Osowiec Śląski, Summer Camp Fest Open Air 2012 / Czechy, LOG:IN Wrocław...

https://soundcloud.com/mini-size

 - FALCON VANGUARD
Falcon Vanguard to urodzony w 89'r. w Opolu programista. Muzyka była z nim od samego początku, jednakże pierwszy napisany przez niego utwór ujrzał światło dzienne dopiero w 2004 r. a pierwszy live jako DJ zaprezentował się rok później jako 1/2 grupy "Da Rulez" którą współtworzył razem z Edwinem.

Przez 10 lat swojej aktywności miał okazję współpracować jako producent z labelem "Dirty Stuff rec" prowadzonego przez Siasia'e w którym to utwór "Content" wylądował na kompilacji "Dirty Minds" obok Angelo MIke'a, Beroshimy czy samego Siasi.

Obok produkcji udało mu się zagrać w takich klubach jak Inqbator, Forty Kleparz, Fabryka, Max, Artus, Manhatan, Manufaqtura (…) na imprezach takich jak Technologika #15, Undersound, Insomnia, …

Twórca szeregu kompilacji "Underground Session" na których stara się prezentować zawsze świeże bity w postaci 60 minutowego seta

Gdy nie dotyka gramofonu - Choruje. Wielki fan Vinyla i nowoczesnych technologi. Lubi gdy można połączyć stare z nowym i uzyskać przy tym niezwykły efekt! Nie przepada za szufladkowaniem muzyki, jednak ostatnim czasy w jego setach można usłyszeć dużo energicznego Tech-House'u. Zawsze otwarty na propozycję i poszerzanie horyzontów.

https://www.facebook.com/FalconVanguard
https://soundcloud.com/falcon-vanguard

- BASTEQ
Od najmłodszych lat zafascynowany muzycznymi inspiracjami w szeroko pojętym tego słowa znaczeniu. Z czasem zainteresowania jego zaczęły koncertować w okolicach djingu , brak profesjonalnego sprzętu i wielka determinacja spowodowała, iż pierwsze sklejane beaty tworzył na paskowych gramofonach Unitra .Początkowo była to nauka "nakładania placków" w domowych warunkach. Szukając muzycznie swych upodobań testował wszelkie odmiany muzyki house jak i UK progressive. Następnie pojawiła się chęć organizowania imprez głównie dla znajomych i przyjaciół, to właśnie dzięki nim, jak i swojej żonie zawdzięcza dalszy etap przygody ze światkiem klubowym. Efektem czego był pomysł utworzenia kolektywu KOMORA.rec którego jest współtwórcą i założycielem, obecnie kolektyw skupia kilku młodych , ambitnych przyjaciół których połączyły wspólne pasje i miłość do muzyki ,co z kolei przełożyło się na chęć organizacji cyklicznych imprez autorskich pod szyldem KOMORArec. Sporą popularnością pośród klubowej braci cieszą się TAJNE KOMPLETY, organizowane w katowickim INQbatorze, gdzie mamy okazję ujrzeć i usłyszeć za konsoletą zarówno utalentowanych producentów, jak i doskonałych i dobrze zapowiadających się dj rodzimej sceny klubowej.Fascynacje brzmieniem takich wykonawców jak James Zabiela, Hybrid,Guy Gerber,Sasha jak i audycji z udziałem John Digweed pogłębiły jego zainteresowania muzyczne. Kolejnym eteapem muzycznych eksperymentów była fascynacja gatunkiem breakbeat, ciekawa ich aranżacja oraz jego undergroundowy charakter spowodowały iż siegnął po bardziej połamane brzmienie , co w kolejnym etapie przełożyło się na wszelkie odmiany gatunku breakbeatowego . Obecnie Basteq odbiega nieco od połamanych dzwięków choć nie che się szufladkować i chce być kreatywny muzycznie więc stara się prezentować w swych setach dużą dawkę progresywnych tech-housowych jak i deepowych orientalnych technicznych brzmień.

Często występuje ze swoim przyjacielem SHEMY VEE

 https://www.facebook.com/BasteqShemyVee?fref=ts
https://soundcloud.com/basteq

 - EDWIN
Ur. w 1986r. w Opolu, Edwin, po raz pierwszy zadebiutował na scenie w 2004 roku. W jego doświadczeniu zapisały się organizacje imprez, dziennikarstwo muzyczne oraz produkcja własnej muzyki jako 1/2 duetu DA RULEZ.

W swoim dorobku artystycznym ma rezydenturę w klubach takich jak: Aqarium, K60, Aura. Obecnie rezyduje w opolskim klubie Domówka tworząc imprezy HOUSE EXPERIENCE Występował gościnnie na wielu imprezach, w wielu miastach m. in. Forty Kleparz - Kraków, Inqbator - Katowice, Piastonalia 2012 - Opole, Regres - Bytom, RedHouse - Mikulovice/Czechy, a także jako jeden z rezydentów Insomnia w Osowcu Śląskim. Każdy booking jest dla niego tak samo ważny. Nieistotne czy ma zagrać na dużej scenie, w klubie, czy w undergroundowej piwnicy, dlatego jego występy są pełne serca i pasji. Gatunki muzyczne po które sięga to misz-masz niebanalnego house, okraszonego techno, ze szczyptą intrygujących melodii, dźwięków i wokali. Od 2011 r. nagrywa cyklicznie kompilację „Dance or Die”.
Przez dwa lata prowadził autorskie audycje muzyczne „Elektroliza” i „Pod Napięciem” w radiu Emiter. W tej chwili jest związany z Radio-Sygnały gdzie przez pół roku, prowadził audycję „Przebudzenie”. Poza tym, Edwin swój ślad zostawił, na portalach muzycznych gdzie relacjonował masowe eventy. Był związany, z nieistniejącym już portalem electrownia.pl. Teraz jako freelancer udziela się przy okazji w serwisach iDance.pl, Wme.com.pl, Addicted.com.pl. Niedawno rozpoczął projekt blogerski przy współpracy z portalem wolne-dziennikarstwo.pl

www.facebook.com/EdwinOpole
www.soundcloud.com/en_mi

 

Wydarzenie na fb :
https://www.facebook.com/events/127648040745032/?fref=ts 
Sponsor sceny - www.hobij.pl