Data wydarzenia: 20-7-2013

))) OBUDZIĆ SYPIALNIĘ (((

Jest w Tychach miejsce, które przypomina istny raj dla wszystkich miłośników muzyki i całonocnych maratonów w klubach. Jest to miejsce, które jest wyjątkowe i unikatowe na skalę - być może - całego kraju. I choć my zakochaliśmy się od pierwszego wejrzenia w jego klimacie to jest ono jeszcze nieodkryte przez wielu ludzi, którzy już dawno powinni byli się z nim zapoznać. Surowa przestrzeń żywcem wyjęta z berlińskich spotów, na których odbywają się ogromnie klimatyczne rave’y. Tym miejscem jest Młotkownia położona na terenie Browaru Obywatelskiego.

Mrockin’ Kids oraz Obudzić Sypialnię mają zaszczyt zaprosić wszystkich kochających elektroniczne brzmienia już 20 lipca do tej świątyni, którą napełnimy dźwiękami tylko dobrze wyselekcjonowanej i niekomercyjnej muzyki elektrocznicznej z najróżniejszych gatunków, które kochamy. Chcemy, aby ten event połączył wszystkich świadomych klubowiczów szanujących sobie przede wszystkim solidny klimat imprez oraz to, na czym cała klubowa kultura wyrastała, czyli wzajemny szacunek wśród ludzi i wspólny melanż do rana.

To, co chcemy zrobić to zaserwować wam obok siebie drum’n’bass, acid, deep dubstep, tekno oraz house. I choć dla wielu osób taki pomysł może wydawać się idiotyczny to jesteśmy pewni, że takim nie jest. Nie raz eksperymentowaliśmy z tak skrajnymi gatunkami i nie raz pokazaliście, że to lubicie. Połączyć kilka scen w jedną podczas jednej nocy i to nie na festiwalu? Dlaczego nie?

Młotkownia to miejsce, w którym może zgromadzić się kilkaset osób zaopatrzone w genialne nagłośnienie, dlatego możemy zrobić tutaj coś na skalę, jakiej nie było wcześniej w Tychach. To czy to wypali zależy również od was, dlatego zróbcie znowu HAŁAS. Mówcie o tym, zapraszajcie, krzyczcie. Wspólnie możemy zbudować ogromnego kolosa. Po prostu musimy zrobić to razem.

Wszystko zostanie oprawione w świeże wizualizacje. 

DRUM’N’BASS | TECHNO | ACID | DEEP DUBSTEP | HOUSE | TEKNO 

DJs:
+ Jerome Keys *ERECT Recordings (USA) / Aktivists Records (Francja) / HypnohouseTrax (UK) / Astraltech (Hiszpania) / Sonic Minds (USA)* [USA]
+ Legwan *Skunk Heads* [Tychy]
+ xdubx [Oświęcim]
+ Marek Kurpios [Kraków/Wrocław]
+ Centi *Pure Sounds* [Tychy]
+ Bass Mess [Katowice]
+ Lodini *Partizans Crew* [Tychy]
+ Controlwerk *Terminal Music (PL) / Tiefhaus Records (Niemcy/USA) / Gold Shore Records (UK) / Mistique Emotion (Niemcy) / LW Recordings (UK)* [ Tychy ]

VJ:
+ Grzana [Katowice]

Dekoracje+wizualizacje:
+ Solar Light

Od 20:00 do 22:00 otworzymy wieczór wspólnym grillem przy dźwiękach muzyki house. Wpadajcie do nas jak najwcześniej, żeby sobie pojeść przed melanżem. Potrzebujemy jednak kilku ludzi do pomocy przy jego organizacji, dlatego piszcie do nas (w zamian jakieś piwko plus wejście free). Kontakt z nami poprzez Facebook (Mrockin’ Kids lub Projekt: Obudzić Sypialnię).

Mrockin' Kids:
https://www.facebook.com/bvng.thang

Obudzić Sypialnię:
https://www.facebook.com/ObudzicSypialnie
*******************************************
Jerome Keys:
Zaczął grać acid techno w amerykańskiej Filadelfii w latach 90. W ciągu już dwudziestoletniej aktywności na scenie techno i muzyki elektronicznej grał na niezliczonej ilości imprez oraz festiwali w USA (Filadelfia, Nowy Jork, Sao Paulo, Los Angeles) oraz w całej Europie (Londyn, Praga, Barcelona, Bruksela, Warszawa). Jako producent współpracuje z labelami:
Astral Tech (Hiszpania)
Aktivists Records (Francja) 
HypnoHouse (UK)
Sonic Mind Records (USA) 
oraz prowadzi swój własny pod szyldem ERECT Recordings. Jako DJ grał z gwiazdami światowego formatu takimi jak Chris Liberator, D.A.V.E. The Drummer, Sterling Moss czy nawet Carl Cox. Entuzjasta mocnej stopy i potężnych bitów przeplatanych kwaśnymi dźwiękami. Współpracuje z wieloma wykonawcami na całym świecie przy produkcji i remiksach z gatunku acid techno i nie tylko, 20 lipca pokaże nam dlaczego ten gatunek swój początek miał właśnie w USA!

http://soundcloud.com/jeromekeys
|
|
|
Legwan:
Pochodzący i mieszkający w Tychach producent muzyczny gatunku hardtek z dobrze znanej w Polsce ekipy SkunkheadS, która gra oraz organizuje imprezy typu tekno party, d&b. Produkcją muzyki zajmuje sie od wielu lat, lecz na poważnie jego pierwszy live act można było usłyszeć na Centerteku 2009. Wystąpił na wielu imprezach plenerowych (Teknivalach) takich jak ww Centertek,European Resistance oraz wielu wielu innych. Grywał również w licznych klubach w Polsce m.in. Fono bar(Warszawa) Radio luxembourg (Warszawa) GTFP (Częstochowa) oraz innych bardziej undergroundowych miejscówkach typu Elektromadonna (Częstochowa) BeRzA (Ruda Śląska) czy nieistniejący już Trip club (Kraków). Interesują go głównie klimaty hardtek, happyhardtek,tribe oraz pochodne gatunku tek.
Live act: Centertek 2009
http://www.youtube.com/watch?v=O74ETHdFwTE
ElectroMadonna
http://www.youtube.com/watch?v=nlzD6ZmqQYk
Berza:
http://www.facebook.com/photo.php?v=435320163203637
|
|
|
Marek Kurpios:
Entuzjasta płyt winylowych. Rezydent krakowskiego Bill Hickman. W przeszłości zaangażowany w kilka niezwiązanych ze sobą projektów muzyczno-radiowych, obecnie mieszkający w Krakowie, gdzie od końca 2011 niejednokrotnie organizował i rozkręcał klubowe parkiety. Skupiony na doskonaleniu dj-skiego warsztatu głównie w stylistyce house/techno, do tej pory miał przyjemność grać między innymi w Krakowie, Katowicach, Szczecinie czy rodzinnym Wrocławiu w klubach takich jak Rozrywki 3, INQbator, CityHall, Das Lokal...

https://www.facebook.com/marek.kurpios.1 
http://www.mixcloud.com/marekkurpios/
|
|
|
Lodini:
Pochodzi z Tychów od 2002 roku na tamtejszej scenie występuje i organizuje imprezy junglowe, oraz drumm'n'basowe. Występował z czołowymi polskimi oraz zagranicznymi DJ'ami. W 2003 roku wstąpił do kolektywu muzycznego Partizans w którym występuje do dnia dzisiejszego. Grał w następujących klubach: Krzysztofory - Kraków, Regres - Bytom, ZanziBar - Chorzów, Inq - Katowice, RTG - Kraków itd. Preferuje mocne odmiany jungle i ragga jungle. W jego setach można usłyszeć dużo wokali MC

http://www.mixcloud.com/mariuszpodzinski/
https://www.facebook.com/partizanskru
|
|
|
Centi:
Urodził się i mieszka w Tychach. Gra i współpracuje z kolektywem Pure Sounds od 2005 roku. Swoją przygodę za gramofonami zaczynał od klimatów hard techno i schranz z biegiem lat odkrywając moc połamanych beatów. Obecnie grywa w klimatach techstep, technoid, darkside.
|
|
|
xdubx:
http://www.mixcloud.com/xdubx/ 
https://soundcloud.com/xdubx-1
|
|
|
Bass Mess
http://www.facebook.com/pages/DJ-MESS/183266601758324?ref=hl
http://www.facebook.com/SativaSoldiersSound
https://soundcloud.com/dj-bass-mess

*******************************************
Klub Młotkownia 
Browarowa 7, Tychy
Wjazd:
20:00 – 21:00 – 5PLN
21:00 – 22:00 – 6PLN
22:00 – 23:00 – 7PLN
23:00 – 24:00 – 8PLN
24:00 – 02:00 – 10PLN