Data wydarzenia: 8-11-2013

PIĄTEK (Praga - CZECHY)

Impreza odbędzie się 8-go listopada w klubie SaSaZu mieszczącego się  Bubenské nábřeží 306, Praha 7, otwarcie bram nastąpi o 21:30 a start imprezy zaplanowany jest na  o 22:00 i skończy sie o 6:00SOBOTA(Banská Bystrica - Słowacja)
Impreza odbędzie się w Ministry of Fun w Banská Bystrica, 
otwarcie bram nastąpi o 21:30 a start imprezy zaplanowany jest na  o 22:00 i skończy sie o 6:00. DJ-e którzy zagrają na obu imprezach:
JOHAN GIELEN, KAI TRACID, SCOT PROJECT, DJ SHOG, THOMAS COASTLINE

Agencja BTL pragnie zaprosić na drugą odsłonę imprezy Old School Special Edition - nocy podczas której to będą dominowały największe oldschoolwe trancowe szlagiery grane przez legendy tej sceny. Po niesamowitym sukcesie pierwszej edycji i ogromnym feedbackiem aby zorganizować ją ponownie, postanowiliśmy , że jej fani powinni otrzymać cykliczny event. Dodatkowo tym razem poszliśmy o krok do przodu i postanowiliśmy zosrganizować ten event poza granicami nazego kraju w najgorętszym klubie w Słowacji czyli w Ministry of Fun  w Banska Bystrica! Ponad to jesteśmy zaszczyceni, że partnerami a zarazem głównymi rezydentami eventu zostały legendy sceny trance: JOHAN GIELEN i Kai Tracid (hedlainerzy poprzedniej  edycji) Kolejnym wielkim nazwiskiem w line upie jest pochodzący z niemiec SCOT PROJECT - swoimi setami nie pozostawi na nikim suchej nitki. Po swoim ostatnim występie w Czechach publiczność domagała się jego powrotu! Czechów będzie reprezentować Thomas Coastline - jego set otworzy imprezę, a zaprezentuję on najbardziej znane oldschoolwe trancowe hity. Obie edycje, zarówno w Ministry of Fun jak iw Sasazu dostarczą Wam taką samą niezwykłą dawkę wrażeń jak pierwsza edycja Trancefusion Old School Edition.  Bilety są już dostępne w sprzedaży na ten moment w cenie 390 CZK  lub 15 EURO

TRANCEFUSION – a deep "trance-fusion" into the veins of the Czech music scene!  You'll be reborn after this unforgettable night!