Data wydarzenia: 5-10-2013

Guy Gerber - były reprezentant narodowej izraelskiej drużyny piłkarskiej oraz kapeli punkrockowej. Pasjonat brzmień disco, wielki fan Joy Division oraz My Bloody Valentine. W jego produkcjach usłyszymy automaty perkusyjne, syntezatory jak i również wpływy rockowych zespołów. Niepodrabialny styl muzyczny bardzo szybko znalazł uznanie na świecie czego efektem było nawiązanie współpracy z takimi wytwórniami jak Bedrock czy Cocoon. Założył również własną Supplement Facts, która promuje zaprzyjaźnionych artystów a każde nowe wydawnictwo odbija się echem na całym świecie bijąc rekordy popularności. Gerber posiada wyjątkowy rodzaj wolności artystycznej, nie boi się eksperymentować. Jest producentem, djem oraz promotorem. Przy współpracy z P Diddym nagrał jeszcze niewydany album 11:11 a na Ibizie ma własny cykl imprez Guy Gerber presents the Wisdom of the Glove. Guy Gerber - człowiek orkiestra.

Olivier Raymond to niekwestionowana gwiazda dzisiejszej sceny tanecznej, znana przede wszystkim z twórczości pod pseudonimem Oxia. Na scenie od początku lat 90., zebrał już pokaźną liczbę hitów, tytuły Best Remix i Best Techno Artist na Beatport Music Awards 2008 oraz wydał dwa bardzo dobre albumy autorskie. Ten drugi ukazał się przed rokiem nakładem słynnej wytwórni Infiné Music, której twarzą Agoria.
Wizytówką artysty jest utwór "Domino" wydany w 2006 roku i uznawany za jeden z największych klasyków muzyki elektronicznej. Kawałek jest tak dobry, że nieustannie grają go przedstawiciele różnych gatunków - od techno, przez house, aż po trance. Kolejnymi utworami którymi szczyci się artysta to "Whole Life" wydane przez niemiecki label 8Bit Records, należącej do Nick Curly oraz Gorge oraz "Harmonie" - czyli tutułowego kawałka albumu "Tides Of Mine". Utwór ten remixowany był między innymi przez naszego polskiego artystę Simona Mattsona.
bio zaczerpnięte z Audioriver

Line up:
GUY GERBER ( Supplement Facts // ISR )
https://www.facebook.com/guygerber

OXIA ( InFine, 8bit // FRA )
https://www.facebook.com/OXIA.official

& more tba ...


05.10.2013
start: 22:00

1500m2 do wynajęcia
ul. Solec 18/20 Warszawa

Bilety w cenie 30/35 PLN dostępne za pośrednictwem Muno.pl, Biletomat.pl, Ticketpro.pl (Empik, Saturn, MediaMarkt) oraz na bramce w dniu imprezy.

Więcej info: www.1500m2.com