Data wydarzenia: 5-10-2013

Juerga urodzinowo. 30 lat na karku i 10 lat djskiego grania.

Kolejne urodziny w stylu Sweet Sixteen? Kolejne urodziny gdzie znajomi DJe graja po 20 min??

Nic bardziej mylnego.. A oto kilka powodów:

1,5 h Live od jednego z najbardziej wybuchowych artystów w Polsce. Będzie energetycznie i parkietowo? Nie! Piotr Bejnar zagra swojego ekskluzywnego Live do niemego filmu "Gabinet Doktora Cagliari", a wszystko w konwencji ambient! Materiał nigdy nie prezentowany w Poznaniu!

Znacie duet Pol_On? Nasz towar eksportowy wydający m.in w Get Physical tym razem w innej postaci. Polówka duetu, wykształcony muzyk i jazzman Kacper Bogacz zagra wyjątkowego seta z Mia Twin - DJka, z którą już nie raz zaszyli się w studiu, o czym niedługo będzie się można przekonać w nadchodzących EPkach.

Kto najbardziej namieszał na polskiej scenie elektronicznej w 2012 roku? Wg portalu muno.pl Odkryciem Roku 2012 był Akme! Jego rewelacyjne sety na Audioriver, w Berlinie, Muno.pl Podcast oraz wydania dla m.in Resopal Shallware uczyniły go jednym z najbardziej wziętych artystów w Polsce. Tym razem zagra dla nas w Projekcie Lab ze swoja perfekcyjnie dopracowana mieszanka minimal i techno!

Mało?

Tego samego wieczoru obok wspomnianych wyżej artystów pojawi się reprezentant jednego z najlepszych polskich labeli techno - Recognition należącego do Jacka Sienkiewicza. Praktycznie od początku istnienia labelu zasila jego szeregi. Mowa o eklektycznym DJ Mo z nieprzebrana i wyjątkowa kolekcja płyt!

Kolejny artysta to reprezentant wrocławskiego undergroundu. Współzałożyciel legendarnego Slum Dunk oraz duetu producencko-djskiego Yeteez. W nowym aliasie i już solo - HLSB, niezmordowany afterowicz i czeski partyzant, który zawsze zaskakuje swoimi nienagannie zmontowanymi numerami, które porywają w jego świat.

Nie może oczywiście zabraknąć sprawcy całego zamieszania, starego 30latka, który również na tej imprezie obchodzi urodziny swoje i swojego muzycznego projektu. Juerga ma już 10 lat! Promotor, DJ, producent. Odpowiedzialny za takie projekty jak Skandalizm, People Do Fun, a także Sweat Lodge Radio. Jego closing set będzie mieszanka energetycznego berlińskiego techno.

Dla wszystkich, którzy tego dnia będą chcieli chociaż na chwile odsapnąć od urodzinowych szaleństw przygotowaliśmy wyjątkową Strefę Spokojnego Umysłu. W tempie 110BPM oraz przy piosenkach z kręgu Disco, Balearic, Ambient swoja pokaźną woskowa kolekcje zaprezentują poznańscy promotorzy i DJe - Raff Labowski, Chłopak Z Sąsiedztwa oraz P.Lux, których imprezy w Galerii u Jezuitow, Villa Magnolia czy Czarnej Kuli są już klasykami poznańskiego clubingu.

Przychodź i nie marudź, ze nic się nie dzieje. Dajemy wszystko co w Polsce mamy najlepszego, a jak Ci mało kup bilet do filharmonii i relaksuj przy dźwiękach lutni.