Data wydarzenia: 1-12-2013

Mamy zaszczyt zaprosić Was na specjalny epizod „Fantasy Night”, który odbędzie się 1 Grudnia.
W tym dniu odbędzie się trzydziesta odsłona, a co za tym idzie będzie to wyjątkowy dzień dla wszystkich słuchaczy. Black Candy na tą okazję zaprosiła wielu wyjątkowych producentów / dj'ów.

 
Mohamed Ragab

FSOE Recordings Artist & Space Sharm Resident DJ
Miejsce nr..
68 Club DJ Mag 2012 ) . Okrzyknięty " Breakthrough DJ-ów / producentów w 2011 " przez Aly & Fila.

Mohamed Ragab jest jednym z najbardziej znanych DJ-ów / producentów Egiptu dzisiaj . Muzyka jest jego pasją , odkąd sięga pamięcią . Jego Pasaj do muzyki zaczęła się w wieku 7 lat. W wieku lat 17 odkrył EDM - jak sam mówi, słuchał jej 24/7 nawet kiedy śpi. W wieku lat 19 zaczął grać w największej stacji radiowej FM w Kairze. Studiował, pracował grał. Za zarobione pieniądze wybudował własne studio i skupił się na byciu producentem.

Jego utwór " Time Will Tell " został wydany Intuition Recordings i dostał od razu solidny support od : Armin van Buuren , Aly & Fila i Menno de Jong.
Utwór zyskał ogromne uznanie i pojawił się na w takich audycjach jak : Future Sound of Egypt by Aly & Fila, Trance Around the World by Above & Beyond, and Armin van Buuren’s A State Of Trance.

 
Purple Stories

Polski duet pochodzący z Poznania, w którego w skład wchodzą Jacek oraz Leszek.

Swoją przygodę z muzyką w świecie Trance rozpoczęli bardzo wcześnie, jeszcze pod aliasem "Moorea Blur", jednak z biegiem czasu nastąpiły obszerne zmiany, które sprawiły, że ich kariera zaczęła rozwijać się w bardzo szybkim tempie. Tak powstało Purples Stories.

Duet ten wydaje w takich labelach jak: Armada, Coldharbour, Enhanced, Black Hole, Flashover i wiele więcej, a czy może być lepiej? Chyba nie! Na koncie mają wspólne produkcje z takimi osobami jak: Ronski Speed czy też Ian Standerwick.

Produkcja "Ronski Speed with Purple Stories feat. Sue McLaren - Did You Disappear" znalazła się na oficjalnym albumie Ronskiego.

Są supportowani przez takich producentów jak: Markus Schulz, Armin Van Buuren, Ferry Corsten, Sean Tays i wiele więcej...

 
 
MaRLo

(Marlo Hoogstraten) aka Liquid M

Gatunki w których się odnajduje i tworzy to Electro / Trance / Progressive.
MaRLo, jestrzem w swoim rzemiośle, jak i również DJ/Performer/LIVE act - jako producent.
Jego dźwięki są ekscytujące, energetyczne, emocjonalne i potężne. Jego występy didżejskie są odzwierciedleniem atmosfery klubu.
Grywał np: w 2008r. na Trance Energy ( 30.000 tys. osób ), Godskitchen, Slinky, Go Parc,Transmission i Utopia, w Niemczech, Belgii, a także prawie w każdym z Autralijckich klubów. Zawsze serwuje potężną dawkę mocy.

MaRLo, od jakiegoś czasu jest członkiem Armady i regularnie występuje u boku najlepszych Dj międzynarodowych na świecie, w tym: Armin Van Buuren, Tiesto, Sander Van Doorn, Marco V, Marcel Woods, John O Callaghan, Sean Tyas, Alex M.O.R.P.H, 4Strings, Joop, Mark Norman, Martin Roth, Danny Howells, Tall Paul, John OO Flemming, Matt Darey, DJ Scott Project, Yoji Biomehanika, ASYS, Kai Tracid, ,The Thrillseekers, M.I.K.E (Push), Cosmic Gate, i wiele więcej...

 
Ahmed Romel

Pochodzi z Jordanii, ma 22 lata, gatunek w którym się odnajduje, to uplifting trance. Swoją przygodę zaczął w 2008 roku, zaczynając swoją stałą audycję, nic poważnego, traktował to jako zabawę. Później otrzymał wsparcie od przyjaciół i nagrał guest mix dla Aly & Fila. Wtedy jego kariera nabrała tempa. W 2009 roku na " Of The Year Countdown ", w głosowaniu słuchaczy, jego set był najlepszym. Również w 2009 roku skupił się na produkcji, Zakupił sprzęt i po raz kolejny dostał wsparcie od Aly & Fila. w 2010 roku wydał swój pierwszy singiel "Shuttled" Rok 2011 był dla niego wielkim , podpisał kilka utworów z labelem "Blue Soho Recordings" . 2011, ASOT 508 i 509 jego utwór "Only For You" został odznaczony "Future Favorite" w następstwie uzyskał również support od Manual Le Saux , Ronny K , Jorn Van Deynhoven, Aly & Fila itd...

 
ReOrder

a właściwie Tibor Tomecko urodził się w Martin, na Słowacji w 1984 roku. Obecnie mieszka w Pradze a gra w Czechach i na Słowacji. Jego preferowanym stylem jest uplifting trance, jak to on sam stwierdził. Zajął się tworzeniem muzyki w wieku 14 lat. Od tego czasu próbował swoich sił w wielu gatunkach i stylach muzycznych takich jak: hip-hop, d’n’b, electro, hardcore, techno, ale jednak to do trance’u wracał najczęściej. Ostatecznie w roku 2006 skoncentrował się na tworzeniu trance’u. Pierwszym sukcesem było stworzenie pierwszego utworu „No Faith” w lipcu 2006, który został wydany w lutym 2007 roku pod etykietą Total-Digital, które jest podległe słynnej Bonzai Records. W sierpniu 2006 wydał „Experience” podległemu Wilchild Records wydawnictwu Baroque Records, następnie stworzył „Sensitivity”, które ostatecznie ujrzały światło dzienne w grudniu 2007 roku. W listopadzie 2006 wydał swój PIERWSZY utwór „Attention” pod skrzydłami Nulogic Records, które wydało również „The sun” i „Blue Eyes”. Z pomocą Eddiego Sendera wydał utwór „Universum” (Resonate Recordings), które wyszły na światło dzienne w Listopadzie 2007. Ten właśnie utwór był przez jakiś czas na 5-tym miejscu z top 10 najbardziej sprzedających się kawałków na audiojelly.com. Współpracował już z takimi DJami jak: Eddie Sender, Michal Poliak, Stoneface & Terminal, RE:Locate, Sonorous, Nifra, Revolt, Milian Lieskovsky, Kamil Polner, oraz wieloma innymi.

 
 
Maarten de Jong

to holenderski Dee Jay oraz producent urodzony w 1982 roku w Eindhoven. Artysta nie posiada pseudonimu, ponieważ pragnie być rozpoznawany pod własnym imieniem i nazwiskiem. Obecnie mieszka w Noord-Brabant. Jego preferowanymi gatunkami muzycznymi są: House oraz Trance.

Muzyką interesuje się od zawsze. Już jako młody chłopak chciał produkować single, które miałyby bawić społeczność. Początkowo Maarten sklejał różne pocięte kawałki by z nich zrobić super utwór, który miałby rytm i sens. Swoją pierwszą muzykę tworzył na komputerze Amiga 500.

Jednak to nie wystarczyło artyście i zapragnął również zostać prezenterem muzycznym, więc postawił na zawód Dee Jay'a. I już w wieku 15 lat został najmłodszym rezydentem w całej Holandii. Nawiązał współpracę z wieloma już sławnymi artystami i producentami.

W wieku 17 lat wydał swój pierwszy singiel zatytułowany Massive. Utwór bardzo spodobał się takim Dee Jay'om jak: Tiesto, Armin van Buuren, Paul van Dyk oraz Sander van Doorn.

Do dziś wydał bardzo wiele singli, które znalazły poparcie wśród wielu sławnych artystów. Dzięki temu Maarten de Jong zyskał ogromną sławę. Do dziś zapraszany jest na wiele festiwali oraz eventy na całym świecie.

 
Kris O’Neil

Jego prawdziwe imię to, Kristian Nielsen, urodzony 19 grudnia 1986 roku.

Preferowane style muzyczne: Electro / House / Progressive / Trance

Wydaje u : Black Hole Recordings, In Trance We Trust, Enhanced Progressive.

 
Ronny K.

Urodził się w dniu 1 sierpnia 1974 w Trzyńcu, Republika Czeska. W 1991 roku rozpoczął swoją karierę jako DJ. Uczył się mieszać na deckach (później na CD) pod okiem profesjonalnych DJ-ów. Po 4 latach praktyki on zaczął DJ-ować solo i produkować własną muzykę. Jego pierwsze projekty były nazwane Exhibit, Sonic Empire i FACTORY FM, które wyszły w 1997 r. Pierwszy album, The Album, powstał w 2001 roku. Zawierał on 17 utworów debiutowych : Get Up, Give You More, Mrazik 2001 r., Malo Je Malo. Rok 2003 przyniósł świeżą falę pomysłów do produkcji Ronny’ego. Zaczął produkować muzykę w stylach club / house wraz ze swoim przyjacielem i stworzyli projekt o nazwie Weekend Project. W latach 2004 i 2005, Ronny zaczął tworzyć utwory w nowych gatunkach : eurotrance, trance i uplifting trance. W tym samym czasie współpracował z interaktywnymi kanałami telewizyjnymi i radiowymi Fun1, dla których tworzył muzyczne grafiki, jingle i sygnatury.

Główna zmiana nadeszła w 2006 r., gdy Ronny zmienił nie tylko miejsce pracy, ale nawet miejsce, gdzie mieszkał. Przeniósł się z Pragi do Londynu. Teraz przygotowuje jednogodzinne sety o nazwie Trance Insurgence. Nowe epizody tego seta są prezentowane co miesiąc przez stacje radiowe, takie jak słowackie radio FM GO DJ lub w jego osobistej audycji Trance4Nations. Oprócz mixowania setów wciąż pracuje nad nowymi utworami i remiksami dla zagranicznych producentów.

 Aerofoil

Nick van Mansum, dziś lepiej znany światu jako Aerofoil.
pozostawił długi wątek w historii elektronicznej muzyki tanecznej , uwalniając wiele utworów pod różnymi pseudonimami . 2011 był całkiemrok za Nickiem. Jego Caress 2 Impress E.P. wydany w maju był grywany przez ponad 12 miesięcy.
Swoje produkcje wydaje w Cold Harbour Recordings.
Gatunki w których się odnajduje to Progressive house i trance.
Jego produkcje grywa światowa czołówka.
 
 
Max Graham

Max Graham to kanadyjski producent muzyki house. Karierę zaczynał już w wieku 15 lat, siadając za stołem mikserskim. W roku 1992 Graham wsłuchiwał się w twórczość BT czy Underworld, a następnie Paula Oakenfolda i Sashy. To sprawiło, że muzyka house stała się pasją młodego artysty.

Pierwsze dwa wydawnictwa - "Airtight" i "Tell You" sprawiły, że Graham stał się znany na całym świecie. W 2001 roku DJ został poproszony o remiks na płytę z serii "Transport". Zaraz po nim przyszła trasa koncertowa.

Graham powrócił w 2005 roku z przebojem "Owner of a Lonely Heart" z samplami zespołu Yes. Pojawiły się także kolejne propozycje remiksowania, m.in. od Bodyrockers czy Leah. Deep Dish również zaprosili Grahama do współpracy, prosząc go o remiks "Cross the Ocean", który wydała ich własna wytwórnia Yoshitoshi. Efektem był nagrany rok później utwór "Crank".

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/698457350172931/
Strona radia: www.UpRadio.pl