Data wydarzenia: 21-12-2013

Booka Shade to marka, która od ponad dekady trzęsie sceną techhouse na cały świecie. Dwóch weteranów frankfurckiej sceny elektronicznej, którzy choć na koncie mają już 5 albumów i wachlarz hitów takich jak: Body Language, Charlotte, Night Falls czy In White Rooms, nie zwalniają tempa i ciągle zyskują na popularności!
Na początku listopada do sklepów trafił ich nowy album „Eve”, a już 21 grudnia, po raz pierwszy będziecie mogli usłyszeć ich w 1500m2 do wynajęcia!

Od momentu spotkania Waltera Merzigera i Arno Kammermeiera na początku lat 90tych minęła naprawdę długa droga - zaczynali od grania synthpopu, by później pójść w trance i techno, a kiedy i to ich znudziło postanowili założyć własną wytwórnie płytową.
Tak narodziło się Get Phisical, która z biegiem lat stała się jedną z najbardziej poważanych wytwórni wydającej muzykę elektroniczną.
To był moment przełomowy dla Booka Shade - panowie postanowili znów wyjść z cienia i zająć się nie tylko wydawaniem, ale i tworzeniem muzyki. To wtedy właśnie duet rozbłysnął wydając swoje największe klubowe hity, nie przestając po dziś dzień!

cast:

BOOKA SHADE ( Get Physical // DE )
https://www.facebook.com/bookashade

+
more tba

Tix: 30/35/40 PLN
Presale: Biletomat.pl Muno.pl Ticketpro.pl

https://www.biletomat.pl/imprezy/booka-shade-306/

21.12.2013
22:00

1500m2 do wynajęcia
ul. Solec 18/20