Data wydarzenia: 18-1-2014

Niezależnie czy chodzi o zmysłowe hipnotyczne house’y, czy o głębokie i mięsiste techno w jego utworach zawsze znajduje się coś magicznego, z czym niewielu jest w stanie konkurować! Przedstawiciel nowej fali izraelskiego techno-house i jedna z najważniejszych postaci labelu Digweed’a - Bedrock.

Guy J - już w styczniu w 1500m2 do wynajęcia!

Zaczął produkować muzykę w wieku 14 lat, a jego pierwsze kawałki pojawiły się gdy skończył 21. Przełom przyszedł wraz z utworem „Save Me” który stał się przepustką, wprowadzającą go na światową scenę, a płyta Esperanza, będąca mieszanką progresywnego house’u, techno i electro zyskała międzynarodowe uznanie. Założyciel uznanego labelu płytowego Lost&Found, będącego platformą,dzięki której Guy wypuszcza swoje nowe utwory. W tym roku stworzył miks dla Balance Music będący progresywną podróżą z głębokimi i melodyjnymi utworami.

Cast:

GUY J (Lost&Found / Bedrock // IS)
Angelo Mike (1500m2 / Sentence // PL)
Leon (Audioriver // PL)

Tymczasem na czerwonej, Sovinsky urodzinowo zaprasza do skoku wgłąb króliczej nory, do zgoła odmiennego świata. Jak wyglądałaby „Alicja w Krainie Czarów” gdyby wspominana kraina inspirowana była berlińską piwnicą z domieszką darkroomu? Co się dzieje, gdy gra nie jeden, nie dwóch, a czternastu wyśmienitych dji back2back? Jak wygląda owa królicza nora, która zajmie miejsce Red Theatre? Wpadnij się przekonać bo w końcu „We’re all mad here” i Ty też tu pasujesz…

Rabbit Hole (Red Theatre) back2back:

Mic Ostap
Warsaw Calling
Pitti Schmitti
Marcin Krupa
Anja Kraft
koVValsky
MaL
Kaj
Gastpari & Antony Hopekins
Sylwia Zarebska
Kuvau
Adam Sadam
Tony Starks
Sovinsky

18.01.2013
22:00

1500m2 do wynajęcia
Solec 18/20

Tix: 20/25 PLN
Presale: Biletomat.pl, Ticketpro Polska (sieć salonów Empik, Saturn, MediaMarkt)

https://www.biletomat.pl/imprezy/guy-j-368/