Data wydarzenia: 1-3-2014

Zapraszamy na pierwszą podróż po transowych dźwiękach. Podczas wspólnej wyprawy będziemy mieli okazję posłuchać zarówno rytmów z pogranicza Uplifting Trance jak i Tech-Trance. Nie zabraknie również mocniejszych klimatów jak i klasycznych brzmień granych prosto z Vinyli.

Na wspólną podróż zapraszamy już 1 marca do klubu Pod Pałacykiem, gdzie razem z nami będziecie mogli odpłynąć przy świetnej muzyce oraz przy okazji napić się czeskiego piwa :)

Koszt wyprawy: 10 złociszy


W transową podróż zabiorą nas:
♫Niklas Venn (Tech-Trance, Hard Trance)♫
♫DeepUniverse (Uplifting Trance)♫
♫D.B.J. (Tech-Trance)♫
♫Blend (Classic Trance)♫
♫Sunflare (Uplifting Trance)♫


Niklas Venn - urodzony w 86-tym w Oławie. Wiele lat ściśle związany z muzyką klubową. Bodźcem, który pchnął go w kierunku muzyki elektronicznej był Kai Tracid. Zamiłowanie do kwaśnych brzmień Rolanda TB-303 i trance'owych klimatów, jakimi raczył go Kai Tracid, zaowocowały jeszcze większym zainteresowaniem muzyką elektroniczną. Muzyka jest niezbędnym składnikiem jego codzienności. Od 2004 mocno związany z wortalem muzyki klubowej ftb.pl (Kraneeec).Od kilku lat zajmuje się dj'ką i - eksperymentalnie - produkcją. Jego sety to mieszanka mocno energetycznych i dynamicznych kawałków szeroko pojętego techno, tech-house lub tech-trance, hard trance czy harddance. Uwielbia zaskakiwać swoich słuchaczy wracając do - często zapomnianych już - klasyków muzyki elektronicznej z lat 90' i 2000' takich jak Kai Tracid czy Tomcraft.

Jest jednym z pomysłodawców i współorganizatorem cyklu imprez Meeting & Melange ftb.pl Members Party oraz Meeting & Melange Forest Edition (Open Air).

10 stycznia 2011 roku Niklas Venn zasilił skład agencji muzycznej Soundtrade - organizatora jednego z największych eventów w Polsce - Electrocity w byłym klasztorze Cystersów w Lubiążu.

------------------------------------------------------------------------------

DeepUniverse składa się z dwóch osób (Julii Dzierżek oraz Patryka Miś), których cechuje i łączy pasja do tworzenia głębokiej, emocjonalnej, pełnej przekazu odmiany muzyki Trance.

Od najmłodszych lat oboje pasjonuje dźwięk, muzyka i wszystko co jest związane z jej komponowaniem i produkcją. Swoją poważną przygodę z muzyką trance rozpoczęli w roku 2010, będąc członkami innej formacji o nazwie SoundNation, która wydała singiel pt. "The Promised Land" w holenderskim labelu Digital Quest Music. Jednakże formacja ta szybko rozpadła się; Julia i Patryk postanowili spróbować swych sił, remiksując wspomniany utwór. Widząc, iż ich współpraca przynosi skutek, a wyobrażenia dotyczące brzmień, melodii i aranżu w nieprawdopodobnym stopniu wzajemnie pokrywają się, jednomyślnie postanowili współpracować razem przy kolejnych przedsięwzięciach. Ich remiks zdobył do tej pory ogromny support od dj-ów takich jak Jordin Waeles i L-Jay.

Ostatni rok był dla nich szczególnie produktywny. Ucząc się w szkole realizacji dźwięku brali udział w dwóch konkursach na remix, równocześnie pracując nad nadchodzącymi projektami, szczególnie nad niezwykłym utworem z niesamowitym wokalem Julii.

Ich charakterystyczną cechą to profesjonalne łączenie emocjonalnych, melodyjnych, czasem nawet orkiestrowych breakdown-ów z mocnym, energicznym, klubowym brzmieniem.

------------------------------------------------------------------------------

D.B.J a tak naprawdę Dariusz Brandys, mieszkający od urodzenia w Oławie na Dolnym Śląsku interesuje się muzyką już od młodzieńczych lat. Z biegiem czasu ukształtował swój gust muzyczny . W 2008r. postanowił, że chce osiągnąć więcej i zajął się produkcją. Od 2010 roku zaczął przygodę z konsolą.
Jego stylem przewodnim jest Trance, Tech-Trance, Uplifting, Progressive, Goa/Psy-Trance i Hard-Trance, ale nie odrzuca również innych stylów. Od 2010 bierze udział w imprezach z cyklu Meeting&Melange, w 2013 grał w Czeskim klubie "Red House Sound Club", wystąpił również na "Silesia In Love" na scenie "Connected In Trance". Organizator corocznych letnich imprez plenerowych. Od 2012 prowadzi własny Podcast o nazwie "HYPNOSIS"
Od 2013 wydał kilka utworów:
D.B.J - Blue Sand (Original Mix) [Antidoto Records] [20.06.2013]
D.B.J - Acid Technics (Original Mix) [D.Max Recordings] [24.02.2014]

------------------------------------------------------------------------------

Blend - Jego zainteresowanie muzyką elektroniczną rozpoczęło się już pod koniec lat 90, następnie zaczął uczyć się dj-skiego rzemiosła co przyniosło efekt w postaci występowania w klubach zlokalizowanych głównie na południu Polski. Można go było zobaczyć i posłuchać min. w klubie Trance, Enigma w Dąbrowie Górniczej, Ambasador, Traffic w Czeladzi czy Coco w Sosnowcu. Organizował także wiele imprez zamkniętych podczas których zawsze wspominane były złote czasy muzyki Trance.
Prezentuje różne gatunki muzyczne jednak większość z nich skupionych jest wokół szeroko pojętego Trancu. W dzisiejszych czasach stara się aby jego sety zbudowane były głównie na bazie oldschoolwych produkcji w większości odtwarzając je z płyt winylowych, dzięki czemu podczas jego występu z pewnością nie zabraknie klasyków choćby takich jak Push – Universal Nation.

------------------------------------------------------------------------------

Sunflare czyli Kornel Kwarciak, pochodzi ze Świebodzic, gdzie mieszka do dzisiaj. Trance zafascynował go w 2004 roku, była to miłość od pierwszego usłyszenia do tego stopnia że nic innego po za trancem nie jest w stanie go zainterosować. Muzyka i produkcja jest jego odskocznią od pracy i codzienności. Pierwsze produkcje wydał 5 lat temu, ma na swoim koncie wiele supportów między innymi przez Rogera Shah, Paula Oakenfolda oraz ostatnio Aly&Fila. Szczególnie lubuje się w emocjonalnym podgatunku trancu "Emotional Trance" , ale również bliski jego sercu jest balearic trance. Mimo tego że wydał już sporą ilość produkcji i remixów takich jak między innymi Sunflare - Heliotrope czy Sunflare - Fly for You, w tym roku planuje stworzyć produkcje które nie przejdą bez echa.