Data wydarzenia: 15-3-2014

Setki roztańczonych i uśmiechniętych twarzy, niesamowita atmosfera. Najświeższe produkcje, remiksy i mashupy oraz najbardziej ulubione i cenione klasyki muzyki trance. Impreza, którą zarówno klubowicze jak i zaproszeni dje wspominają z ogromną radością. Tak właśnie było podczas dziewiątej klubowej edycji We Love Trance w czerwcu ubiegłego roku. Po jesienno-zimowej przerwie czas na wielki jubileusz!We Love Trance Club Edition już 15 marca powróci do poznańskiego klubu Tunel ze zdwojoną mocą! Dziesiąta edycja to dla organizatorów szczególne wyzwanie i zarazem świetna okazja, aby zaprosić do wspólnego świętowania plejadę polskich producentów, których pseudonimy rozpoznawane są już na całym świecie. To nie jedyny powód do hucznej zabawy – podobnie jak w latach ubiegłych, impreza jest klubową celebracją 300 wydania audycji We Love Trance, przygotowywanej regularnie już od ponad sześciu lat przez Next DJ’a. Najnowsze epizody można znaleźć w każdy piątek o 19:00 na fanpage autora.

 

Podążając za sukcesem organizacyjnym poprzednich edycji, również i tym razem impreza odbędzie się na trzech parkietach: Fresh Stage, Classic Stage oraz New Talents Stage. Jak nietrudno się domyślić, na pierwszej z wymienionych scen będzie można usłyszeć to co najnowsze w muzyce trance – najnowsze produkcje, remiksy i mashupy od zaproszonych djów. Kolejna scena przeniesie gości do czasów, gdy polskie eventy z muzyką trance były oblegane przez klubowiczów, a słuchając ówczesnych produkcji do dziś przebiegają po całym ciele ciarki. Ostatni parkiet będzie należał do djów i producentów, o których wkrótce z pewnością będzie głośno.Podczas dziesiątej edycji We Love Trance aż 1/3 djów, którzy staną za konsoletą, jest także producentami. Gdyby zebrać w całość wszystkie supporty ich produkcji, otrzymalibyśmy listę niemal wszystkich topowych trance’owych djów świata. Utwory dwóch głównych headlinerów Fresh Stage, czyli Arisena Flame’a oraz A.R.D.I’ego upodobał sobie szczególnie Armin van Buuren. Można je usłyszeć co chwilę w jego setach, w audycji oraz na kompilacjach.

 

Arisen Flame dokładnie miesiąc przed We Love Trance 300, jako jedyny polski dj dostąpił zaszczytu zagrania na A State Of Trance 650 w Holandii, a dwa tygodnie wcześniej grał podczas Armada Night w Azerbejdżanie. A.R.D.I. również miał już przyjemność wystąpić w Holandii – podczas Quest4Trance, a w najbliższych miesiącach oprócz Poznania odwiedzi także Eurofest w Meksyku.

 

Światowe występy w Holandii oraz Austrii i Hiszpanii ma również za sobą Driver, czyli główna gwiazda Classic Stage. Choć jest ikoną polskiej sceny hardstyle, doskonale odnajduje się również w klasycznych klimatach hard trance.

 

We Love Trance 300 to obowiązkowe wydarzenie dla wszystkich klubowiczów zakochanych w muzyce trance. Różnorodność muzyczna oraz wyjątkowa oprawa dźwiękowo-wizualna sprawią, że będzie to kolejna niezapomniana noc. Organizatorzy imprezy – Next DJ oraz Rafuss po raz kolejny udowadniają, że oprócz miłości do muzyki, kochają również pomagać potrzebującym – całkowity dochód z imprez zostanie przekazany na rzecz chorej Zuzi Szkudlarek.

LINE-UP:

--- FRESH STAGE ---
Arisen Flame

www.fb.com/arisenflame
A.R.D.I.
www.fb.com/ardimusicofficial
Mike van Fabio
www.fb.com/MikeVanFabioMusic
Next DJ
www.fb.com/nextdjofficial
Paul Rigel
www.fb.com/paulrigelofficial
Rafuss
www.fb.com/deejayrafussofficial
Robbie Seed
www.fb.com/robbieseedmusic
Nivaya
www.fb.com/Nivayamusic
Blue Warrior
www.fb.com/bluewarriormusic

--- CLASSIC STAGE ---
Driver

www.fb.com/DJDriverOfficial
Grass
www.fb.com/djgrassproject
David Biller
www.fb.com/DavidBillerOFFICIAL
Paul Cogito
www.fb.com/paulcogito
Sandro Vanniel
www.fb.com/sandrovanniel
Aquatic Simon
www.fb.com/AquaticSimon
Emill
www.fb.com/emillofficial
Arusha
www.fb.com/arushaofficial

--- NEW TALENTS STAGE ---
Mike Flyer

www.fb.com/mikeflyermusic
Sunflare
www.fb.com/Kornel.Sunflare
MarV
www.fb.com/djmarvofficial
Diverts
www.fb.com/DjDiverts
Tymo White
www.fb.com/TymoWhite
Matthias
www.fb.com/maciej.matthiasmikolajewski1
UzeYroS
www.fb.com/Theory.of.Uplifting
Killer
www.fb.com/djkillercom
Hard MX
www.fb.com/DJ.HARD.MX
Reverse
www.fb.com/djreverse.marcin.fortas

 

We Love Trance 300
15/03/2014
Start: 21:00
Wejście: 10zł
Tunel Club
ul. Wrocławska 4 (wejście od ul. Koziej)
Poznań
www.tunelclub.pl

 

Dołącz do wydarzenia na facebooku: http://on.fb.me/1bMEjwC