Data wydarzenia: 15-3-2014

All good music should tell a story
Tales of experience
Tales of joy
Tales of love lost and won
A Tale of Us!

15 marca napiszemy drugi rozdział opowieści zwanej Tale of Us - duetu, który po ponad dwóch latach wracają do 1500m2!
Przez ten czas chłopaki nie próżnowali konsekwentnie wspinając się na liście TOP 100 Resident Advisor lądując na drugim miejscu, co nie powinno nikogo dziwić, biorą pod uwagę świetny mix dla
Renaissance, jednej z najlepszych kawałków zeszłego roku „Another Earth” , czy genialny remix „Primitive People” Mano Le Tough.

Całkiem nieźle jak na osoby które na rynku pojawiły się niecałe 4 lata temu!
Karm i Matteo na nowo tworzą historię poruszającej i emocjonalnej elektroniki, mieszając pop z housem, nu disco z rockiem i wszystkimi gatunkami znajdującymi się gdzieś pomiędzy! Choć  Karm pochodzi z Toronto, a Matteo z Nowego Jorku, los sprawił, że jako dzieci wylądowali we Włoszech, gdzie się poznali, a powstała między nimi ścisła więź współpracy pozostaje nierozerwalna do dziś. Obecnie na stałe mieszkają w Berlinie, gdzie czerpią inspirację do swojej muzyki. Od swojego debiutu w 2011 roku ich kawałki wydawane były przez, Cocoon, Life & Death czy Barraca Music, a do wiernych fanów ich muzyki należą Seth Troxler, Saun Reeves, Ryan Crossom i Lee Curtiss, którzy jako Visionquest od początku supportują ich poczynania.

Cast:
TALE OF US (Life and Death // IT)
+
more
Tix: 30/35/40 PLN

Presale: Biletomat.pl Evenea.pl Ticketpro.pl (sieć salonów Empik, Saturn, Media Markt)

https://www.biletomat.pl/imprezy/tale-of-us-561/

start: 22:00
15.03.2014
1500m2 do wynajęcia
ul. Solec 18/20
00-410 Warszawa