Data wydarzenia: 29-3-2014

Czołowy polski producent muzyki House oraz Big Room czyli DJ TAITO, twórca takich hitów jak: Bounce, Rock Me Out, I Go Back To Amsterdam oraz wielu innych w ostatnią sobotę marca stanie za dekami Alibi!
Drugą salę opanuje ekipa TRANCE JOURNEY, której główną gwiazdą będzie A.R.D.I. wspierany przez młodych zdolnych polskich producentów i dji.
Startujemy od 21:00 i nie zwalniamy tempa do białego rana.
Specjalnie na tę imprezę w Alibi zostanie zainstalowane dodatkowe oświetlenie oraz jeszcze potężniejsze nagłośnienie które zapewni Wam niesamowitą zabawę.
Piękne Panie i nadobni Panowie, co tu dużo pisać - to jedyne Alibi na wieczór!!!
--------------------------------------------------------------------------------------
TAITO - To pseudonim Kamila Staniszewskiego, polskiego dja i producenta. Popularność przyniosły mu pompujące jak i melodyjne remixy, które gra większość polskich klubów jak i wielu zagranicznych dji poza granicami polski.
Kamil swoja przygodę z muzyka zaczął w wieku 15 lat, kiedy to zaczynał samplować stare nagrania, łączyć je ze sobą i poznawać tajniki robienia muzyki. W późniejszym czasie Taito postanowił zrobić coś profesjonalnego by zaistnieć w świecie clubbingu. Miał prostą metodę: dużo pracy, trochę oryginalnych beatów i coś nowego - to był gwarant sukcesu.
W roku 2011 Kamil został nominowany do nagrody telewizji muzycznej VIVA wraz z polska gwiazda muzyki Dance Jackiem Stachurskim za kawałek 'Dosko'
Na przełomie 2011-2012 Kamil zaczął produkować bootlegi - czyli nieoficjalne remixy starych jak i nowych hitów.Jeden z tych remixow czyli Airscape - Sosei (TAITO Bootleg) tak się spodobał Johenowi Gielenowi czyli twórcy projektu Airscape ze ten postanowił go wydać jako oficjalny remix w prestiżowej wytworni SPININ
Jako DJ TAITO zagrał już w większości liczących się klubów w Polsce teraz przyszedł czas na wrocławskie Alibi!

A.R.D.I. czyli Adrian Wójcik to młody polski talent, którego transowe produkcje zna każdy fan audycji samego Armina van Buurena - A State Of Trance. To dzięki wsparciu wielu najlepszych dji świata, Adrian stał się producentem którego nazwisko już teraz wiele znaczy, a czego efektem są bookingi w tak odległych krajach jak Meksyk a także możliwość zaprezentowania swoich umiejętności na wielu holenderskich eventach i festiwalach. Teraz przyszedł czas na Wrocław i Alibi.

29.03.2014 / sobota/ start godz. 21:00
ALIBI CLUB WROCŁAW
WJAZD 10 ZŁ, STUDENCI FREE!!!

Więcej informacji na temat imprezy:
http://www.facebook.com/events/1417249225182085
oraz
http://www.facebook.com/events/233733470146703