Data wydarzenia: 4-4-2014

Już 04.04 w 1500m2 wystąpią specjaliści lekkich downtempowych brzemień z Lancaster! Bondax, czyli Adam Kaye i George Townsend to dwóch kumpli ze szkolnej ławki, którzy na poważnie za muzykę wzięli się 3 lata temu i od tego czasu mogą pochwalić się występami w najlepszych klubach na świecie, ogromną liczbą fanów (2 miliony obserwujących na Soundcloudzie) i oczywiście mnóstwem hitów takich jak „Gold” „Give It All” czy „All Inside”.
 

Chłopaki pojawią się po raz pierwszy w Polsce z nowym materiałem! Supportem tego wieczoru będzie Kamp! - zespół często nazywany „największą nadzieją polskiej muzyki elektronicznej” - na co zasłużyli w pełni świetną debiutancką płytą pełną charakterystycznych synthpopowych dźwięków i licznymi remixami.
 

Momentem przełomowym dla kolektywu była wizyta w legendarnym programie BBC Radio 1 - Introducing, po którym ich kariera nabrała rozpędu. Krótko po tym chłopaków do swoich programów zaprosił między innymi Nick Grimshaw, a Annie Mac udostępniła im czas antenowy na ich sety DJ-skie. W 2012 roku pojawiła się ich pierwsza płyta wydana nakładem założonej przez nich wytwórni - „Just Us Recordings”.
 

Bondax to goście najważniejszych europejskich festiwali, takich jak Bestival, Creamfields, czy Beacons, a po trwającej właśnie trasie po Stanach Zjednoczonych i Kanadzie, zawitają do Polski po raz pierwszy z nowym materiałem!
 
Cast:
 

BONDAX (dj set)
 
www.facebook.com/Bondax
www.soundcloud.com/bondax
 

KAMP! dj set
 
www.facebook.com/kampmusik
www.soundcloud.com/kampmusik
+
TBA
 

04.04.2014
22:00
 

Tix: 25/30/35 PLN Presale: Biletomat.pl - bilety online, Ticketpro Polska, evenea
 
https://www.biletomat.pl/imprezy/bondax-kamp-dj-set-595/
 

Organizatorzy: 1500m2 do wynajęcia oraz BASSLINE
 

1500m2 do wynajęcia

ul. Solec 18/20