Data wydarzenia: 21-6-2008

Na samym wstępie pragniemy podziękować za bardzo liczną frekwencję podczas tegorocznego wydania ADM, po rak kolejny udowodniliście, że warto dla Was organizować najlepsze imprezy na światowym poziomie. I tak będzie tym razem – przyszedł czas na kolejną imprezę.

W zeszłym roku przywitaliśmy wakacje tylko z polskimi gwiazdami, w tym roku postanowiliśmy zmienić formułę tej imprezy, świeża dawka house-owych rytmów w najlepszym wydaniu. The Brothers Funk – większość pewnie już kojarzy ten duet z występu na jednym z największych festiwali Muzyki Klubowej w Polsce, Mickey-T oraz Dj Asino. Dodatkowo dj-e bardzo znani i doceniani na scenie house – DJ Quiz, wraz z nim zagrają nowe postacie w klubie Ekwador m.in. Rani De Rush oraz Drilla (woman vocal live), całość imprezy będzie prowadzona przez wieloletniego, cenionego wśród klubowiczów Ekwadoru, rezydenta dj-a Insane. Podczas tej imprezy zostaną rozdane oficjalne sety z tegorocznego wydania Amsterdam Dance Mission, mnóstwo wakacyjnych house-wych rytmów. Tak zapowiada się Summer Opening czyli Rozpoczęcie Wakacji w klubie Ekwador.

Okres wakacji to czas szczególny, wyjazdy nad morze, świeży powiew wiatru, szum morskich fal, i tak też będzie w tym roku w Mielnie, życzymy wszystkim klubowiczom dużo odpoczynku i relaksu i do zobaczenia już za 2 miesiące w Manieczkach – na imprezie kończącej wakacje 2008, a jednocześnie zapraszamy na wakacyjne imprezy do Mielna.Line Up :
The Brothers Funk [Holandia]
Insane
Quiz
Rani De Rush
Drilla (Woman) Vocal LiveWięcej info:
www.ekwador.com.pl
www.ftb.pl
www.fotka.pl/imprezy

Rezerwacje loży : 0 516 39 29 39 (od 16.06) od godz 12:00
Wstęp 20 zł
Start:21:00
End:6:00

Lokalizacja: Klub Ekwador
Manieczki
Ul. Wybickiego