Data wydarzenia: 24-4-2014

Nikt nie gra w Polsce tak jak oni" - Piotr Metz, Trójka Polskie Radio

 

"Perełka muzyki elektronicznej" - Tomasz Rawski, Czwórka Polskie Radio

 

"Fair Weather Friends połykają nie tylko brzmieniem: światowo i profesjonalnie czy koncertową kondycją. To czujni muzycy z "jazzowym" głosem prowadzącym. Słucham, patrzę i ufam: Monika Piasecka, Roxy FM

 

Siła i moc tanecznych rytmów zaklęta w chwytliwe piosenki. Fair Weather Friends potrafią swoimi utworami pogodzić fanów indie-popu z entuzjastami elektroniki. Nie bez przyczyny zostali okrzyknięci “Nadzieją Roku 2013” przez Radio Roxy, a ich rajd przez najważniejsze festiwale muzyczne: Open'er. Coke i Free Form jest jedynie początkiem drogi.

Zagłębiowsko-śląsko kwartet nie idzie na łatwiznę i gra na koncertach jako pełny skład, nie ma więc miejsca na pół-playbackowe ściemy. Fair Weather Friends są postrzegani koncertowo jako wulkan energii, który, eksplodując dźwiękami, przynosi dobrą zabawę. Na swoim koncie mają już ponad 100 występów w Polsce i za granicą.

 

Dotychczasowa dyskografia zespołu składa się z EP-ki “Eclectic Pixels” oraz multimedialnego singiela “Fly By” – wybrany singlem roku 2013 przez słuchaczy Radia Roxy FM, nie wyczerpuje repertuaru koncertowego, bo FWF właśnie nagrali album, podpisali konktrakt z Warner Records zatem na koncercie możecie spodziewać się nowych, wcześniej nie publikowanych utworów.

 

Muzyka Fair Weather Friends ulega ciągłej ewolucji. Pomiędzy nawiązaniami do lat 70. i 80., soczystego synth-popu, elektronicznymi improwizacjami króluje zaraźliwa melodia.

 
Cast.

Fair Weather Friends (Warner // PL)

+ more
 

24.04.2014

start: 20:00

 

Przedsprzedaż od 8 kwietnia

Presale: Biletomat.pl Evenea.pl Ticketpro.pl (sieć sklepów Empik, Saturn, Media Markt)