Data wydarzenia: 9-5-2014

Mrockin' Kids prezentuje:

MROCKIN’ CITY + WUDEC B-DAY BASH

GRIME/RAP/DUBSTEP/DRUM’N’BASS/TRAP & TWERK AND KUSH VIBE

LINE UP:
- Auricom [Beats./Uptodate.pl] (Białystok)
- Herodsky [tufu-tufu.pl] (Kielce)
- Blake [Unclektah] (Gliwice)
- Havok (Tychy)
- Contact [URBAN DUB] (Katowice)

Mrockin’ Kids działa na scenie zaledwie dwa lata. W tak krótkim czasie kolektyw stał się w Tychach symbolem solidnego melanżu organizując imprezy w najbardziej liczących się klubach w swoim mieście, zalewając suchy pod względem elektroniki teren potężną porcją dźwięków, których brakowało w tamtych stronach.

W maju postanowili rozszerzyć teren swoich działań. Zamierzają wkroczyć do INQ rozstawiając w podziemiach własne siły w rytmie mocnego grime’u, ciężkiego dubstepu, strzelając twerkiem, trapem oraz podpalając drum’n’bassem wszystko, co znajdzie się w zasięgu drżących membran.

Będzie to pierwsza bitwa stoczona pod sztandarem Mrockin’ City. Masywne basy, dudniące bębny, groźny rap, ostre cykacze, trzęsące i dynamiczne pętle, oraz połamane bity powalą każdego, nie tracąc czasu na branie zbędnych jeńców.

Aneksja Katowic to także urodzinowy prezent dla Wudeca – człowieka, który ponad dwadzieścia miesięcy temu uformował siły zbrojne Mrockin’ Kids, zbierając żołnierzy w czasach, kiedy dobra muzyka elektroniczna znikła z imprezowej mapy Tychów. Organizując partyzanckie akcje, ryzykując zdrowie w walce o miejsce dla przemyślanej i niekomercyjnej gry, stara się zademonstrować siłę drzemiącą w tym, co daje taka forma sztuki przekonując do niej coraz liczniejsze grono stale powiększając liczbę jej zwolenników.

DATA: 09.05
START: 22:00
TAX: 5PLN