Data wydarzenia: 17-5-2014

Czas na kolejną transową podróż, którą odbędziemy w ramach imprezy Before Audiolake Festival już 17 maja :)

Podczas wspólnej wyprawy będziemy mieli okazję posłuchać zarówno rytmów z pogranicza Uplifting Trance czy Hard Trance. Nie zabraknie również klasycznych brzmień granych prosto z Vinyli.

Koszt wyprawy to tylko 10 złociszy, studenci wchodzą za darmo.

W transową podróż zabiorą nas:
♫Next DJ (Uplifting Trance, Progressive Trance) ♫
♫Niklas Venn (Tech-Trance, Hard Trance)♫
♫Paul Cogito (Tech-Trance, Uplifting Trance)♫
♫Blend (Classic Trance)♫
♫Raver (Uplifting Trance)♫

Zapraszamy także na imprezę Juwenaliową, która odbędzie się tydzień wcześniej czyli 10 maja, podczas której na mniejszej scenie będziemy grać transowo :)Next DJ - w muzyce zakochany od urodzenia, miłośd do trance poczuł blisko 11 lat temu. Przygodę z graniem rozpoczął od gościnnych setów w radiach internetowych, następnie zajął się tworzeniem mashupów, których do dziś ma na koncie ponad sto. Do tej pory miał okazję wystąpid m.in. na takich imprezach jak GlobalGathering (trzykrotnie), I Love New Year (mainstage), Sensation, Trance Xplosion (mainstage czterokrotnie) czy Summer City Festival. Jego mashupy można było usłyszed w setach djów m.in. na: ASOT 450 i 600, Nature One, Tiesto Club Show oraz Godskitchen, a także w popularnych zagranicznych audycjach - m.in. Corsten’s Countdown, A State Of Sundays, UMF Radio. Od grudnia 2007 roku regularnie prowadzi We Love Trance Radio Show - przez trzy lata co tydzieo można było jej słuchad na antenie najpopularniejszego klubowego radia w Polsce - Planeta FM Poznao. Next DJ prezentuje w niej to, co najlepsze w muzyce tech-trance, uplifting trance oraz progressive trance. Jest również założycielem serwisu WeLoveTrance.pl, który w internecie obecny jest od 2008 roku.

------------------------------------------------------------------------------
Niklas Venn - urodzony w 86-tym w Oławie. Wiele lat ściśle związany z muzyką klubową. Bodźcem, który pchnął go w kierunku muzyki elektronicznej był Kai Tracid. Zamiłowanie do kwaśnych brzmień Rolanda TB-303 i trance'owych klimatów, jakimi raczył go Kai Tracid, zaowocowały jeszcze większym zainteresowaniem muzyką elektroniczną. Muzyka jest niezbędnym składnikiem jego codzienności. Od 2004 mocno związany z wortalem muzyki klubowej ftb.pl (Kraneeec).Od kilku lat zajmuje się dj'ką i - eksperymentalnie - produkcją. Jego sety to mieszanka mocno energetycznych i dynamicznych kawałków szeroko pojętego techno, tech-house lub tech-trance, hard trance czy harddance. Uwielbia zaskakiwać swoich słuchaczy wracając do - często zapomnianych już - klasyków muzyki elektronicznej z lat 90' i 2000' takich jak Kai Tracid czy Tomcraft.
10 stycznia 2011 roku Niklas Venn zasilił skład agencji muzycznej Soundtrade - organizatora jednego z największych eventów w Polsce - Electrocity w byłym klasztorze Cystersów w Lubiążu.

------------------------------------------------------------------------------
Paul Cogito - Pasjonat historii, polityki i stosunków międzynarodowych (Które też studiuje od 2 lat), Idealista urodzony 28.09.1990 w Warszawie. Muzyka którą kocha to Trance, głównie jego Progresywna strona oraz mocniejsza Tech Trance'owa. Gra również często imprezy Houseo'we, z naciskiem, Tech i Electro, Progresive. Na scenie Dj'skiej od 4 lat. W Sierpniu 2011 roku grał na Summer Sound Carnival w Łochowie u boku Ummeta Ozcana, występował również na klubowych edycjach Essential Vibes u boków takich Gwiazd jak: Setrise, Mark Sherry, Indecent Noise. Największy wpływ na jego sety mają produkcje artystów takich jak: Mark Sherry, W&W, Ummet Ozcan, Skytech, Markus Schulz, Jonas Stenberg, Orjan Nilsen, Jochen Miller, Save The Robot, Umek, Koen Groeneveld, Beat Service.

------------------------------------------------------------------------------
Blend - Jego zainteresowanie muzyką elektroniczną rozpoczęło się już pod koniec lat 90, następnie zaczął uczyć się dj-skiego rzemiosła co przyniosło efekt w postaci występowania w klubach zlokalizowanych głównie na południu Polski. Można go było zobaczyć i posłuchać min. w klubie Trance, Enigma w Dąbrowie Górniczej, Ambasador, Traffic w Czeladzi czy Coco w Sosnowcu. Organizował także wiele imprez zamkniętych podczas których zawsze wspominane były złote czasy muzyki Trance.
Prezentuje różne gatunki muzyczne jednak większość z nich skupionych jest wokół szeroko pojętego Trancu. W dzisiejszych czasach stara się aby jego sety zbudowane były głównie na bazie oldschoolwych produkcji w większości odtwarzając je z płyt winylowych, dzięki czemu podczas jego występu z pewnością nie zabraknie klasyków choćby takich jak Push – Universal Nation.

------------------------------------------------------------------------------
Raver - Łukasz mieszka w Radomiu. Muzyka była dla niego najpierw zainteresowaniem, później pasją, a teraz jest nieodłącznym elementem codziennego życia. Z muzyką elektroniczną pierwszy raz zetknął się pod koniec lat 90–tych podczas oglądania relacji z takich eventów jak Mayday czy Love Parade. Zafascynowany alternatywnymi technicznymi brzmieniami postanowił sam zgłębić tajniki didżejskiego fachu. Po niedługim czasie kupił wymarzony sprzęt: mikser oraz pierwsze CD'ki. Następnie po kilku miesiącach nauki „klejenia bitów” dostał propozycję zagrania w jednym z radomskich klubów. Od swojego pierwszego występu w klubie zagrał na bardzo wielu różnego rodzaju imprezach. W jego setach można usłyszeć takie style jak: Techno, Tech-House, Progressive Trance, Trance, House. Ciągle się rozwija, szuka nowych dźwięków i inspiracji, aby wciąż mieć, czym dzielić się z ludźmi na parkiecie. Zajmuje się także organizacją imprez. Ma już za sobą wiele udanych mniejszych lub większych imprez klubowych gdzie grał u boku znanych nie tylko w kraju artystów.