Data wydarzenia: 2-8-2014

Open Space Festival to festiwal muzyki elektronicznej. Miejscem narodzin idei, były pomysły przeplatające się nie raz w naszych głowach. Wszelkie trudy codzienności, oraz morze szarych obowiązków sprawiło że była to idea, którą należało zrealizować! Zarówno miejsce, jak i nazwa nie są przypadkowe. Specjalnie na potrzeby festiwalu wybraliśmy lokazlizację na uboczu, tak aby każdy z nas mógł uciec od zgiełku miejskich obowiązków, oraz życia prywatnego!

Nazwa sama w sobie nie wymaga tłumaczenia, każdy wie o co w niej chodzi „otwarta przestrzeń”. Dlaczego taka, a nie inna? Odpowiedzi szukajcie podczas festiwalu. Patrząc w górę, nasunie się sama.

Byliśmy pierwsi w promieniu wielu kilometrów
Open Space Festival jest nie tylko wzorem, ale także wdraża nowe rozwiązania jakich wcześniej w regionie nie było,
Jako pierwsi zorganizowaliśmy imprezę o takim zasięgu,
Wielkie emocje towarzyszą tradycyjnemu już ogłaszaniu kolejnej edycji.
Renoma festiwalu sprawiła, że jest jedynym tego typu wydarzeniem, na które deklaruje się wiele osób jeszcze zanim poznają szczegóły jak i listę artystów.

Początki Open Space Festival datują się na początek 2012 r. Wtedy była to jednodniowa impreza w Bydlinie organizowana pod nazwą Open Space Party, na której zaprezentowano po raz pierwszy w naszym regionie imprezę plenerową pod przewodnictwem dj’ów zza konsolety.

Pod koniec 2012 r., miłośnicy muzyki mogli bawić się już na drugiej edycji naszego festiwalu, jednakże całość terenu, przeznaczonego na dobrą zabawę, wypełnił się po brzegi.

W sierpniu 2013 r., miała miejsce trzecia odsłona Open Space już Festival. Impreza zgromadziła ponad 3 tysiące miłośników muzyki elektronicznej. Swą obecnością zaszczyciły nas takie gwiazdy jak: Adam de Greate, Alex oraz Vincent Vik. W ubiegłym roku patronat nad imprezą objął RMF MAXXX.

Dziś trudno wyobrazić sobie lepszą oprawę Open Space Festival niż tonący w podniesionych dłoniach wielotysięczny tłum zasłuchany w muzykę. Nigdy nie ukrywaliśmy, że organizowany przez nas festiwal był w pewnym sensie ucieczką od przyzwyczajeń, zasad, którymi rządziły wszystkie odbywające się imprezy naszego regionu. Dlatego na scenie Open Space Festival można było usłyszeć najbardziej elektroniczne brzmienia w historii naszego okręgu.

LINE UP:

Open Stage:

- FIREBEATZ
- LUCCA
- DIRTY RUSH & GREGOR ES
- ADAM DE GREAT
- MATT5KI
- GIORGIO SAINZ
- DRIVER
- TOSHIBANA BROTHERS
- RADeTZKY
- ???
- ???
- ???
- ???

- DJ - contest

Lokalizacja: BYDLIN

Pomiędzy miejscowościami: OGRODZIENIEC, WOLBROM, KLUCZE.

54 km od Katowic
48 km od Krakowa
29 km od Zawiercia

BILETY: obecna II pula  w cenie 35 złotych jest dostępna na Biletomat.pl, FTB.pl , wlotki.pl, TicketPlanet (aplikacja facebook-owa)
         dostępne również bilety VIP i VIP Gold więcej info na biletomat.pl

LINK DO BILETÓW:

https://www.biletomat.pl/festiwale/open-space-festival-884