Data wydarzenia: 25-7-2014

Nazwa imprezy: Beach Party Only

Miejsce Imprezy:  Prywatny Ośrodek Wypoczynkowy ANPOL - Stare Olesno

Data: 25.07.2014 - Piątek

Godziny:
19:00 – 05:00

LINE UP:

C-BOOL

DNF & VNALOGIC
SOPRAN & RAFMIX
GOULIANO
ANDREE & DRAGON
DRIVER
LORD PUESTO
MISTER
ŚWIRU

MARO


Opis imprezy - ogólny :

Beach Party Only to sprawdzona marka która przyciąga na ośrodek Anpol w Starym Oleśnie wszystkich spragnionych najlepszej zabawy w plenerze. W bieżącym sezonie plenerowym odbyły się tam: Made In Poland Festival oraz Ultra Party Camp – Open Air Edition. Wydarzenia z udziałem takich postaci jak Adam De Great, Neevald, DJ W, Fafaq, Waveshock, Dirty Rush & Gregor Es, Skytech, Inox i wielu innych znakomitych Djów i producentów. Plażowe spotkania przyciągnęły publiczność z regionu, ościennych województw i najdalszych zakątków Polski. Przed nami trzecie tegoroczne spotkanie w tym uroczym i przepełnionym muzyką miejscu. Artyści, którzy pojawią się za deckami zadbają o odpowiedni wakacyjny klimat i zabiorą Was na najpiękniejsze plaże świata. Organizacją festiwalu zajmuje się PMG GROUP, znana wcześniej jako PMG AGENCY odpowiedzialna za większość imprez odbywających się na terenie Ośrodka Wypoczynkowego ANPOL w Starym Oleśnie ale również za takie eventy jak Premium Festival z Hardwellem czy Summer House Music z ATB oraz za tegoroczną edycję Onyx Summer House nad zalewem Chechło-Nakło na której pojawią się takie gwiazdy jak Westbam, Moguai, Dr. Motte, Hardy Hard! Ogólnie 25 artystów na dwóch scenach!

 
 


Opis imprezy - dodatkowy :

Beach Party Only to spełnienie marzeń dla tych, którzy chcą połączyć plażowanie i świetną niczym nie skrępowaną zabawę nad brzegiem cudownego jeziora. Przygotujcie wakacyjny strój i oddajcie się doskonałym dźwiękom. Najbliższe spotkanie to szalony maraton muzyczny! O jakość dźwięków zadbają znawcy wakacyjnych muzycznych klimatów. Zagra dla Was C-bool, który przemyci nowe dźwięki ze swojego studia i ostatnich podróży za ocean. Do Grzegorza dołączą trzy duety: Sopran & Rafmix, DNF & Vnalogic oraz Andree & Dragon! Szykuje się podwójne muzyczne uderzenie, bo panowie mają niezawodne pomysły na szalone imprezy. Za deckami stanie jeden z najlepszych selekcjonerów House rytmów Lord Puesto. To nie wszystko, bo na koniec zaprosiliśmy kogoś, kto „odetnie Wam tlen” DRIVER! Od wielu lat najlepszy polski DJ Hardstyle-owy! Oprócz tego specjalne plażowe sety przygotowali znawcy tematu Gouliano, Mister, Świru i Maro. Szykujemy dla Was jedną z najlepszych tego typu imprez w sezonie za którą stoi najlepsza marka jaką jest PMG GROUP! Najbliższa impreza już 25 lipca, ale w bieżącym sezonie spotkamy się także 14 sierpnia! Więcej informacji na ten temat znajdziecie na fanpage : Beach Part Only

Imprezy odbędą się niezależnie od pogody pod namiotami festiwalowymi!!

Opis miejsca imprezy:

 

PRYWATNY OŚRODEK WYPOCZYNKOWY ANPOL w Starym Oleśnie jest usytuowany w Borach Stobrawskich
przy trasie krajowej Poznań - Katowice w odległości 60 km od Częstochowy oraz od Opola, 110 km od Wrocławia i 130 km od Katowic. W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się stacja kolejowa. Na terenie znajdują się:

   restauracja / smażalnia ryb / bary plażowe
   jezioro / wyznaczone kąpieliska
   3 niezależne plaże oraz atrakcyjna  wyspa
   mini golf / plac zabaw / boisko do siatkówki 
   pole namiotowe / pole pod caravaning
   miejsca pod ogniska / miejsca grilowe / taras
   atrakcje wodne / kajaki / rowerki wodne 

Na terenie Ośrodka Wypoczynkowego od ponad 10 lat organizowane są imprezy o bardzo szerokiej tematyce:
   ogólnopolskie zloty samochodów amerykańskich
   ogólnopolskie zloty motorów
   ogólnopolskie festiwale muzyczne
   plenerowe koncerty i imprezy muzyczne
   pikniki, festyny, biesiady
   imprezy firmowe, szkolenia, eventy zamknięte  i specjalne
   imprezy sportowe

LINKI :

WYDARZENIE :
https://www.facebook.com/events/1446217422282615/

BEACH PARTY ONLY :
https://www.facebook.com/beachpartyonly

PMG GROUP :
https://www.facebook.com/pmggroup.eu

ANPOL :
https://www.facebook.com/ow.Anpol

VIDEO :

https://www.facebook.com/photo.php?v=873409846006458


https://www.youtube.com/watch?v=7Wd0NVK8wHc