Data wydarzenia: 20-7-2014

SEAZONE to wyjątkowy festiwal w wyjątkowym miejscu.
SEAZONE to cztery dni nieprzerwanej kąpieli w morzu dźwięków.
SEAZONE to najbardziej zasłużeni i rozpoznawalni polscy artyści.
SEAZONE to imprezy na plaży w ciągu dnia i nocne rooftopy.

W dniach od 17 do 20 lipca w sopockiej Zatoce Sztuki w ramach SeaZone Festival wystąpią najbardziej rozpoznawalni polscy artyści prezentujący różne odmiany muzykielektronicznej.
Zarówno Ci z długim stażem i muzycznym bagażem doświadczeń, jak i nowetwarze, które w krótkim czasie zdobyły nasze serca.
Największą gwiazdą festiwalu będzie bez wątpienia duet Catz 'N Dogz , który tworzą Grzegorz Demiańczuk (aka Greg) oraz Wojciech Tarańczuk (aka Voitek).
Jako pierwsi Polacy zagościli w kultowym już Boiler Roomie oraz nagrali ‘Essential Mix' dla BBC RADIO 1. Posiadająstałą rezydenturę w najlepszych klubach na świecie takich jak Watergate Club (Berlin) i Sankeys
(Ibiza), a ich wytwórnia Pets Recordings skupia światowe sławy muzyki elektronicznej. Na swoim koncie mają dwa albumy oraz kilkadziesiąt singli i remixów które zachwycają świat.

Klubowe brzmienia zaprezentują także między innymi – MARCIN CZUBALA, KUBA SOJKA, AN ON BAST, PIOTR BEJNAR, KUBA SOJKA, CHMARA, WINTER, ENVEE i wielu wielu SEAZONE to także koncerty i występy live.
Oprócz charyzmatycznego i niezwykle popuralnego GOORALA, na sopockiej plaży w Zatoce Sztuki zaprezentują się zespoły które w krótkim czasie zrobiły zawrotną karierę: THE DUMPLINGS – fenomen internetowy, który przerodził się w największą sensację muzyczną 2013 roku w Polsce. Duet łączą w swej muzyce młodość z bezkompromisowością, pokoleniowe teksty z świeżym spojrzeniem na elektronikę, chwytliwe melodie z tanecznym smutkiem.
Do kolejnych odkryć polskiej sceny należy electro popowy duet WE DRAW A, a także jedno z ciekawszych zjawisk na polskiej scenie alternatywnej – LITTLE WHITE LIES. Eklektyczną mieszankę nostalgicznych brzmień lat 80-tych, minimalistycznego drum'n'bassu oraz footworku zaprezentuje natomiast projekt HATTI VATTI & LADY KATEE. Swoje elektroniczne live acty zaprezentują także MR KRIME oraz AUER a całość zostanie dopełniona setami takich djs jak ROS, REZA, BENITO, BREAK DA FUNK SOUNDSYSTEM.