Data wydarzenia: 30-8-2014

Na zakończenie wakacji, dla wszystkich klubowiczów zakochanych w muzyce trance, przygotowaliśmy niespodziankę - jedenastą klubową edycję We Love Trance, która odbędzie się w sobotę 30 sierpnia w poznańskim Forcie Colomb. Po sukcesie marcowego wydarzenia, które zgromadziło rekordową liczbę uczestników, zapraszamy na specjalne wydanie We Love Trance.


Ta edycja będzie wyjątkowa pod wieloma względami:
- gramy tylko klasyki,
- gramy na świeżym powietrzu w centrum Poznania,
- wszyscy uczestnicy wchodzą za darmo.

Nie od dziś wiadomo, że największą euforię podczas wydarzeń muzycznych wywołują klasyki, czyli sprawdzone utwory, które wszyscy znają i uwielbiają.  Podczas trzech poprzednich edycji We Love Trance wielu z Was najlepiej bawiło się na Classic Stage. Najbliższa edycja w całości będzie poświęcona kultowym numerom transowych producentów z ostatnich kilkunastu lat.O odpowiednią atmosferę muzyczną zadba ośmiu djów z całej Polski:
- Robbie Seed (Poznań),
- Next DJ (Tychy),
- Niklas Venn (Oława),
- Rafuss (Poznań),
- Aquatic Simon (Warszawa),
- Evening (Łowicz),
- Tymo White (Poznań),
- Dirty Daniels (Poznań).

Powracamy do Fortu Colomb – będzie to piąta edycja w tym miejscu, jednak pierwszy raz gramy nie w środku, a na zewnątrz – w ogródku z tyłu klubu, mieszczącego się w Parku Karola Marcinkowskiego, niedaleko Dworca PKP i PKS. Będzie to idealna okazja, żeby spotkać się ze znajomymi „pod chmurką” i powspominać stare czasy, bawiąc się przy ulubionych klasykach. To wszystko całkowicie za darmo, przez całą noc. Informujcie i zapraszajcie znajomych – to również od Was zależy, jak będzie wyglądało We Love Trance Club Edition 011. Nie może Was tam zabraknąć!

Dołącz do wydarzenia na facebooku:
http://on.fb.me/1mAjXpO

We Love Trance Club Edition 011
Sobota 30/08/2014
Fort Colomb – Poznań
ul. Powstańców Wlkp. 5
Start 20:00
Wstęp BEZPŁATNY