Data wydarzenia: 1-11-2014

W ostatni weekend października, zapraszamy Was już tradycyjnie na Halloween!
W sobotę w klubie Alternatywa oprócz tradycyjnych promocji, przygotujemy strrrraszny wystrój oraz specjalnie drinki. Ponadto dla każdej przebranej osoby opcję niespodzianka!

Za upiorny klimat odpowiedzialni będą:

* Kaotik (Elite Records/Gdynia)
* Joana (Rec.Out /C.I.A. /Poznań)
* Rybson (Alternatywa/ Malbork)
* Majakov (Alternatywa/ Malbork)* Kaotik (Elite Records, Gdynia)

Kaotik - Clique (Official Video)
https://www.youtube.com/watch?v=_La35CHKCXM

Jego delikatne, zmysłowe dźwięki oraz refleksyjny nastrój poparte są solidnym groove, zaś niemałą inspiracją dla jego twórczości jest również natura. Kaotik jest gospodarzem projektu Playground, poprzez który gości najświeższych oraz uznanych artystów muzyki elektronicznej.

www.kaotikmusic.net
www.playgroundofficial.com
www.facebook.com/kaotikofficial
www.soundcloud.com/kaotikofficial

* Joana (Rec.Out / C.I.A. / Poznań)

Jedna z najbardziej rozpoznawalnych kobiet DJ na polskiej scenie muzyki elektronicznej. Joana nakładem wydawnictwa Rec.Out wydała niedawno wyczekiwaną przez branżę EP’kę „Save your tears”. Posłuchajcie hipnotycznych, niczym senna mgła, a przy tym wyjątkowo świeżych i oryginalnych numerów, które zatrzęsą waszymi zmysłami!

https://www.facebook.com/joanatomczak
https://soundcloud.com/joana
http://www.recout.pl/

* Rybson

Od najmłodszych lat Rybson poruszał się w przestrzeni wypełnionej muzyką, co wynikało m.in. z rodzinnej tradycji zdobywania wykształcenia muzycznego oraz pasji do wspólnego muzykowania w domowym zaciszu. Edukacja w szkole muzycznej w rodzinnym mieście niewątpliwie stanowiła bodziec, który z miesiąca na miesiąc potęgował zainteresowanie Rafała Rybczyńskiego branżą muzyczną. Już po kilku latach przygody z fortepianem wiedział on, że granie i tworzenie własnych kompozycji stanie się jego życiowym celem i pasją. Wcześniejsze plany związania swojego życia ze wspomnianym instrumentem stopniowo ewaluowały od muzyki klasycznej, która ukształtowała jego artystyczny gust i nadal stanowi dlań niewyczerpane źródło inspiracji, do muzyki elektronicznej.

https://www.facebook.com/RybsonFanPage
www.soundcloud.com/rybsonmusic

* Majakov

Majakov czyli Tomasz Majewski, pochodzi z Malborka, DJ, promotor i organizator imprez, współzałożyciel kolektywu Electronic Revolution, rezydent Klubu Alternatywa w Malborku. Swoją przygodę z muzyką elektroniczną rozpoczął mniej więcej w 2000 roku, przy czym pierwsze kroki w zgrywaniu płyt gramofonowych szacowane są na rok 2008. Na swoim koncie posiada masę zorganizowanych imprez pod szyldem Electronic Revolution oraz długą listę występów gościnnych m.in. w Sfinks700 Sopot, INQ Katowice, NRD Toruń...

http://www.facebook.com/majakovmusic
http://www.soundcloud.com/majakov