Data wydarzenia: 4-10-2014

Playground przy współpracy z Fashion Dealers - miejscem, w którym znajdziesz polskich niezależnych projektantów ubrań, akcesoriów i biżuterii, rozpoczyna kolejny sezon klubowy w Towarzyska Kafe. Po imprezach w najlepszych polskich klubach, takich jak 1500m2, Sfinks700 czy 8Bitów, gdzie odbyły się imprezy z Danielem Stefanikiem oraz Tommy'm Four Seven, czas aby zagościć na klubowej mapie Bydgoszczy. Już 4-go października swój słynny LIVE zaprezentuje jeden z najbardziej doświadczonych i utytułowanych muzyków w Europie - Robert Babicz a.k.a. Rob Acid / Dicabor / Sontec / Atlon Inc. / Department of Dance / Acid Warrior / Pumpgun Pro / Colone / Origin / Tannenhof / Twirl / Church Window. Dzień wcześniej Robert będzie występował w legendarnym klubie Sfinks700.

Mieszkający w Koloni, a urodzony w Polsce wydał dziesiątki singli i sporą ilość albumów dla tak ważnych labeli jak Systematic, Babiczstyle, Bedrock, Kompakt, Toolroom i wielu innych, to dokonania, których pozazdrościć może każdy.

Ogromna klasa producencka, staranne, niepowtarzalne brzmienie jego nagrań i słynna na całym świecie obróbka masteringowa w jego studio, sprawia, że Babicz jest nie tylko świetnym muzykiem ale wręcz elektroniczną instytucją.

Muzyka Babicza podbija parkiety na całym świecie, bo jest to elektronika z ogromnym ładunkiem erudycji, odbijająca wszystkie najciekawsze odcienie klubowej muzyki - od Acid, przez Ambient aż po rasowe Minimal Techno i House. Wszystko spięte charakterystycznym analogowym brzmieniem jego niepowtarzalnych instrumentów.

Wydarzenie: https://www.facebook.com/events/550396328400414/

————————————————————————————————
Workshop with Robert Babicz // www.nuwave.pl / www.rbmastering.com
————————————————————————————————

Przygotowaliśmy coś specjalnego dla miłośników, twórców szeroko pojętej muzyki elektronicznej i nie tylko. Przy współpracy z Nuwave - Policealną Szkołą Technik Audiowizualnych & Studio, będącą pierwszą tego typu placówką w Polsce, 4-go października odbędą się otwarte warsztaty z zakresu produkcji muzyki elektronicznej i występów live w Ableton Live przy użyciu Ableton Push oraz masteringu utworów. Wykładowcami będą Robert Babicz, Hatti Vatti, Reza i Paweł Ślagowski. Oficjalnymi partnerami warsztatów są m.in. Ableton Polska, PSP Audioware oraz Estrada i Studio.
Wkrótce podamy więcej informacji na temat zapisów. Warsztaty są darmowe. Liczba miejsc ograniczona do 40 osób.

——————————————————————————————
Line up // www.playgroundofficial.com
——————————————————————————————

Main stage (Techno, House, Deep House, Tech House)

* Robert Babicz- LIVE (Babiczstyle, Systematik, Kompakt, Kolonia - Niemcy)
www.facebook.com/robertbabicz
www.soundcloud.com/robbabicz
www.beatport.com/artist/robert-babicz/4912

* Kaotik (Elite Records, Gdynia)
www.facebook.com/kaotikofficial
www.soundcloud.com/kaotikofficial
www.beatport.com/artist/kaotik/398578

* Cricket (Bydgoszcz)
www.facebook.com/cricket.agenda.art
www.soundcloud.com/jakubjaniszewski

——————————————————————————————
Bilety / Tickets // www.playgroundofficial.com
——————————————————————————————

Przedsprzedaż / Pre-Sale: 15,00 PLN / www.biletomat.pl, www.ebilet.pl, sieć salonów Empik
W dniu imprezy / On doors: 20,00 PLN

————————————————————————————————