Data wydarzenia: 19-9-2014

Zdawałoby się, że urodzić się w Detroit jest błogosławieństwem dla każdego DJ-a jednak Ryan Crosson i Shaun Reeves zawsze szukali czegoś więcej.

 

Nie odcinając się od swoich korzeni, chcieli nadać surowym dźwiękom swego miasta więcej nowoczesności. Wspólna wizja z Sethem Troxlerem i Lee Curtissem doprowadziła do powstania projektu VISIONQUEST, który miał ogromny wpływ na przyszłość undergroundowej muzyki elektronicznej.

 

Już od kilku lat czwórka z Detroit przemierza cały świat, dzieląc się swoją wizją muzyki poprzez showcase'y w największych klubach i na festiwalach.

Podczas gigów zabierają publiczność w unikalny trip za pomocą wachlarza dźwięków od ciepłych, organicznych brzmień techno aż po ezoteryczne perły elektroniki. To oni odkryli dla szerszej publiczności twórczość Tale Of Us, Maceo Plexa czy Mathew Burtona.

 

W indywidualnych setach każdy z nich przekazuje swój charakter. Twórczość Shauna Reevesa dryfuje bardziej w kierunku mieszanki klasycznego i współczesnego house'u oraz tego co najlepsze z techno i tech-house'u ery post-minimalu. Ryan Crosson z kolei odrzuca wyświechtane hity i stawia na ciągły progres, wciąż odkrywając przed publiką niezbadane rejony brzmień elektroniki.

 

Chodź, daj zabrać się w podróż. Nie wiedząc dokąd.

 

Śledźcie nas na Instagramie @1500m2 i Snapchacie tysiacpiecset - bo pojawią się darmowe bilety!

 

Line up:

 
Ryan Crosson (Visionquest / US)

Shaun Reeves (Visionquest / US)

+

Warsaw Calling (1500m2)

Adam Bekett

 

Tix: tbc

Presale: Biletomat.pl - bilety online, Ticketpro Polska, sieć salonów Empik

 
19.09.2014
22:00
 

wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/334795893346897

 

1500m2 do wynajęcia

ul. Solec 18/20, Warszawa