Data wydarzenia: 10-10-2014

Pachanga Boys – czyli duet elektroniczy w skład, którego wchodzą Rebolledo i Superpitcher. Rebolledo pochodzi z Xalapy w Meksyku, a Superpitcher z południowych Niemiec. Obaj wykonawcy poznali się dzięki wytwórni Kompakt, dla której jeden pracował, a drugi wydawał. Spotkanie tych dwóch różnych osobowości okazało się być przełomowym momentem ich życia. Jako Pachanga Boys założyli własną wytwórnie “Hippie Dance” i stworzyli swój unikatowy styl grania opierający się na hipnotycznych i seksownych wokalach połączonych z energetyczną i emocjonującą linią melodyczną. 

W 2012 roku ukazał się ich pierwszy album “We Are Really Sorry”, za który wcale nie muszą przepraszać, gdyż była to jedna z najciekawszych elektronicznych płyt tego roku. Zrealizowana z ogromnym rozmachem, pełna tanecznych i sensualnych brzmień, pomieszanych z muzycznymi eksperymentami.

Po niesamowitym występie tego lata w Plażowej nie mogliśmy odmówić sobie ich ponownego zaproszenia do industrialnych przestrzeni klubu 1500m2 gdzie Panowie zaprezentują długi, hipnotyczny i często zaskakujący set.

 
Line up:
 
Pachanga Boys (Kompakt, Hippie Dance / DE)

 

+
more
 
tix: 20/25 PLN
presale: Biletomat.pl, Ticketpro.pl oraz Empik
 
wydarzenie na fb: https://www.facebook.com/events/327008057470714/fref=ts
 
10.10.2014

22:00