Data wydarzenia: 10-1-2015

Druga edycja imprezy Trance Clubnight Classics - eventu promującego klasyczne i ambitniejsze brzmienia muzyki trance.
Lepsza lokalizacja: Klub GramOFF/ON - były klub Klatka, bogatsze wizualizacje (planowany jedyny dostępny w Polsce laser formujący projekcje 3D w powietrzu!, ekran z wizualizacjami 2D, stroboskopy, generatory dymu itp.) oraz patronat 12 profesjonalnych portali sprawią, że wydarzenie to zapowiada się znakomicie. Przy jego okazji swe urodziny będą obchodzić Synthetic Vision i Freeze (11.01. x2).

Do tradycyjnego teamu dj’skiego w składzie: Synthetic Vision - występujący m.in. na Essential Vibes, Trance Chasers czy Trance Journey (zagra tradycyjnie z płyt winylowych - w klasycznym stylu!), Freeze - promotor pierwszych brzmień trance/hard trance z początku lat ’90 oraz Turtle X - kolekcjoner płyt winylowych, pasjonat zarówno klasycznego trance jak i goa oraz psytrance, dołączy Emill- założyciel katowickiego kolektywu Trance Chasers, stały reprezentant imprez takich jak „We Love Trance” czy „Planetarium”.

Jeżeli macie dość komercyjnej i big room’owej muzyki w miejscach, gdzie ważniejsza jest ilość sprzedanych biletów, dj „gwiazdor” czy „musisz być, bo tam modnie” to zapraszamy na naszą imprezę gdzie cofniemy czas i zabierzemy Was w podróż do korzeni muzyki trance, hard trance, nrg i goa!!!

Bar happy hours: 21:00 - 23:00 piwo / shot wódki w cenie 5PLN!

Line Up:

- Synthetic Vision
- Freeze
- Emill
- Turtle X

Kiedy: 10.01.2015.
Gdzie: Klub GramOFF/ON , Chłodna 35/37, Warszawa
Start: 21.00
Wstęp: 15 zł