Data wydarzenia: 6-12-2014

To kolektyw z Wrocławia, składający się z czterech osób - fanów techno.
Po wieloletnich doświadczeniach ze sceną klubową w kraju jak i zagranicą, postanowili zaprezentować jakość dorównującą poziomowi europejskiemu.

Idea SLAPa jest prosta, jak 4 litery w nazwie.
S - audiofilski sound
L - ludzie
A - atmosfera
P - przestrzeń

Organizujemy takie imprezy, na których sami chcielibyśmy się bawić. Nie kreujemy brandu. Własny soundsystem, topowi dje i ciekawe miejsca - to, dostaje publika na każdym naszym evencie.
Podchodzimy do organizacji imprez z poziomu hobby.

Artyści, których dobieramy, są odzwierciedleniem naszych aktualnych "ulubionych".
Answer Code Request, był naszym celem od dawna. Fenomen na scenie, który w ciągu roku od pierwszego występu, zagrał w towarzystwie największych nazwisk, w kultowym klubie Berghain. Jak? Serwując siebie w fazie już na tyle dopracowanej i kompletnej, że nic nie było w stanie mu przeszkodzić.
Uczył się od Marcela Dettmana i Marcela Fenglera. Teraz wydaje z nimi w jednym label'u, niemieckim Ostgut Ton.

Taki gość nie bez powodu w takim miejscu. Hala Stulecia to obiekt wzniesiony w 1913 roku, jako jeden z kilkunastu w Polsce, znalazł się na prestiżowej liście UNESCO. Sam w sobie robi wrażenie.
Przygotujemy dla Was dwa poziomy. Hol główny - scena barowa, gdzie przygrywać będą młodsi przedstawiciele polskiej sceny. Bary, leżanki i dancefloor. Górny poziom, Sala Cesarska - jeden, obszerny parkiet. Owalna i sklepiona szklanym świetlikiem, daleka od oklepanych brudnych, mrocznych i ciemnych aranżacji tak popularnych w tym nurcie. Koniecznie trzeba dodać, że w Hali Stulecia znajduje się pierwsza na świecie, stacjonarna instalacja video mappingu, przygotowana przez słynnych AntiVJ.

VICE
Dawno już nie weszliśmy w nic z takim impetem. Coś więcej niż melanż ma szansę zmaterializować się 6 grudnia we Wrocławiu.
Wysłaliśmy ludzi do Kongo, Iraku, Liberii i Syrii. Wyślemy ich też do Hali Stulecia. Chcemy zobaczyć to w pełnym słońcu i prędkością dźwięku. 


GDZIE: HALA STULECIA, SALA CESARSKA, ul. WYSTAWOWA 1, WROCŁAW
KIEDY: 6.12.2014 start: 22:00