Data wydarzenia: 31-1-2015

Jest taki dzień, w którym odlicza się najpierw godziny, później minuty, ostatecznie sekundy. Wszyscy czekają na „dwunastą”. W tym roku sprawimy, że już w styczniu będziecie czekali z niecierpliwością na dwunastą… klubową edycję We Love Trance!

Najlepszą rekomendacją do pojawienia się na dwunastej edycji tego wyjątkowego wydarzenia z pewnością mogą być komentarze artystów, którzy do tej pory mieli okazję wziąć udział w We Love Trance Club Edition:

„Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że We Love Trance 300 było najwspanialszą imprezą na jakiej miałem przyjemność zagrać do tej pory. Byłem naprawdę niesamowicie pozytywnie zaskoczony ilością klubowiczów, którzy zawitali na parkiecie podczas mojego seta oraz klimatem, który tam stworzyliśmy.” – Mike van Fabio

„Świetna impreza i świetni ludzie! Jestem dumny, że mogłem być częścią tego wydarzenia” – Robbie Seed

„Oj gruba impreza była... Dziękuje wszystkim za ten niesamowity klimat” – Driver

„Z czystym sumieniem mogę powiedzieć, że było mega. Dziękuję Wam za tak liczne przybycie i wspieranie muzyki trance. Dawno tak się nie bawiłem, oby tak dalej!” – Paul Rigel

Muzyka powinna łączyć, a nie dzielić, dlatego tym razem do udziału w wydarzeniu zostali zaproszeni przedstawiciele aż czterech kolektywów. Oprócz organizatorów, czyli poznańskiego We Love Trance Collective, w imprezie wezmą udział również członkowie Essential Vibes z Warszawy, Trance Chasers ze Śląska oraz MCM Events ze Szczecina. W składzie nie zabraknie producentów, których twórczość jest już doceniana na całym świecie, a magię klasyków gatunku przypomną występy djów na specjalnej scenie poświęconej starym brzmieniom.

Główną gwiazdą dwunastej klubowej edycji We Love Trance jest Matt Bukovski, który gościł już podczas szóstej edycji w Poznaniu trzy lata wstecz. Wtedy jako główna gwiazda imprezy nie miał jeszcze na koncie tak licznych sukcesów muzycznych i bookingów zagranicznych. Przez ten czas zyskał ponad sto tysięcy fanów, jego produkcje grały największe transowe gwiazdy, a na listę krajów, w których miał przyjemność zagrać, wpisały się między innymi Kanada, Argentyna, Meksyk, Włochy, Szwajcaria, Holandia, Izrael, Szwecja, Malezja, Wielka Brytania, Niemcy, Chiny, Ukraina, Węgry. Matt Bukovski należy obecnie do prestiżowej agencji Future Sound Of Egypt. Autorskie single oraz remiksy Matta wydawane są w topowych transowych labelach: A State Of Trance, Who’s Afraid Of 138?!, Blue Soho, Adrian & Raz, Infrasonic Recordings, Amsterdam Trance Records. W piątek 30 stycznia zagra w swoim rodzinnym mieście jako headliner We Love Trance Club Edition 012 i główna gwiazda Fresh Stage.

Wszyscy producenci zaproszeni do udziału w wydarzeniu mają już na koncie support w najpopularniejszej transowej audycji świata – A State Of Trance. Matt Bukovski, Robbie Seed, Nivaya i Abandoned Rainbow zostali docenieni przez Armina van Buurena, niektórzy z nich wielokrotnie. W wydarzeniu wezmą również udział Paul Cogito oraz Matthew Pear reprezentujący Essential Vibes; UzeYroS, Emill i Goro, reprezentujący Trance Chasers oraz Deeno reprezentujący MCM Events. Po raz pierwszy na We Love Trance Club Edition wystąpią Triple S oraz Fingerone. Skład uzupełni ekipa organizatorów wydarzenia – WLT Collective w składzie: Next DJ, Rafuss, Aquatic Simon.

Gramy dla Was na dwóch parkietach – Fresh oraz Classic. We Love Trance Club Edition 012 odbędzie się w piątek 30 stycznia 2015 roku w warszawskim klubie GramOFF/ON. Wstęp na to wyjątkowe wydarzenie będzie wynosił jedynie 10 zł, start imprezy o 21:00.
Przybywajcie, zapraszajcie znajomych i bawmy się wspólnie do białego rana przy najpiękniejszej muzyce świata!


LINE-UP:

===FRESH STAGE===
Matt Bukovski [Future Sound Of Egypt / Warszawa]
Robbie Seed [Blue Soho, Arisa Audio / Poznań]
Next DJ [We Love Trance Collective / Tychy]
Rafuss [We Love Trance Collective / Poznań]
Aquatic Simon [We Love Trance Collective / Warszawa]
Nivaya [Subculture / Poznań]
Matthew Pear [Essential Vibes / Warszawa]
Abandoned Rainbow [AEZ Recordings / Warszawa]

===CLASSIC STAGE===
Paul Cogito [Essential Vibes / Warszawa]
Emill [Trance Chasers / Katowice]
UzeYroS - Theory of Uplifting [Trance Chasers / Katowice]
Triple S [Inner State Of Trance / Warszawa]
DJG a.k.a. Goro [Trance Chasers / Jaworzno]
Deeno [MCM Events / Szczecin]
Fingerone [Flex Music / Piła]

Start: 21:00
Wstęp: 10zł
Klub GramOFF/ON
ul. Chłodna 35/37
Warszawa