Data wydarzenia: 18-4-2015

Po dłuższej przerwie nadszedł czas na 3 edycje Trance Clubnight Classics - ‘Retro Experience’, imprezę gdzie goszczą wyłącznie klasyczne i oldschool’owe brzmienia muzyki trance. Kolejny raz stawiamy na totalne retro, gdzie klasykami nie są kawałki z roku 2004 i młodsze.. Będzie można usłyszeć nuty, które zapoczątkowały styl od roku 1990! Dobry poziom również będzie zachowany.. a więc fani obecnych ATB, Tiesto, Lasgo, Alice Deejay itp.. przykro nam.. nie ta impreza. ;)

Do rezydentów wydarzenia (Synthetic Vision / Freeze / Turtle X) dołączą tym razem 2 kolejne ciekawe postacie:
Adrian K. - pochodzący ze Śląska pasjonat wielu gatunków muzyki - początkowo brzmieniem z pogranicza rocka i metalu. W pierwszej połowie lat ‘90 zetknął się z wczesnymi produkcjami The Prodigy i PvD, czego skutkiem było zafascynowanie szeroko rozumianą muzyką elektroniczną, która trwa do dziś. Do tej pory swoje sety prezentował m.in: Planetarium Chapter 7: Open Air Holiday oraz na imprezach Blue Wings Session.
Gammathough (aka Psysutra) - znany głównie ze swego projektu Psysutra - produkcji oldschool'owego GoaTrance spod szyldu Cronomi Records. Wszystko co transuje nie jest mu obce. W swoich setach wyważa klimaty progressive, tech, acid i hardtrance z nutą psychodelii, jednak całość utrzymywana jest w staroszkolnym duchu. Od roku 2010 grywał na bardzo wielu imprezach i festiwalach na terenie całego kraju, jak również w Belgii i Czechach.

Mimo, iż impreza nastawiona jest na klasyczna formę trance’u, nie zabraknie na niej nut goa, hard trance, progressive czy rave. Synthetic Vision i Adrian K. zagrają w starym dobrym stylu z płyt winylowych, Freeze zaprezentuje mix utworów wyłącznie z przedziału lat 1991 - 1996.

Line Up:
Synthetic Vision (Clubnight Classics)
Freeze (Clubnight Classics)
Gammathough aka Psysutra (Cronomi Rec.)
Turtle X (Warszawa)
Adrian K. (Zabrze)

18.04.2015
Klub GramOFF/ON
Warszawa, Chłodna 35/37

Start: 21:00
Wstęp: 15PLN