Data wydarzenia: 9-7-2016

Zapraszamy Serdecznie 9 Lipca na 3 Urodziny Klubu Metaxa 
Tym razem specjalnie dla Was w klubie Metaxa projekt Trance Your Life którego gwiazdą wieczoru będzie pochodzący z Poznania DJ i Producent - TIDDEY !!!

Tiddey to artysta o wykształceniu w poznańskiej szkole muzycznej i wówczas wiązał swoją przyszłość z gitarą. Urodzony 24.03.1979 roku Darek Płaza pierwszy raz zetknął się z mikserem na początku 2002 roku. Już wtedy wiedział, że granie i tworzenie własnych produkcji stanie się jego życiem. Pierwsze, niezwykle udane, doświadczenia w poznańskich klubach wyróżniały go spośród innych, popularnych DJ. Pewne było, że Darek nie będzie kolejnym rezydentem klubowym, lecz w ciągu najbliższych czterech lat stanie się czołowym, polskim DJ o własnej tożsamości muzycznej i unikalnym stylu. W roku 2003 wspólnie z przyjaciółmi powołał do życia agencję MDT w której tworzył największe polskie eventy takie jak Sunrise Festival. W 2006 roku zdecydował się na rozwój własnej kariery jako DJ-a i producenta muzycznego i odszedł z agencji MDT.

Zaproszenia do Brazylii, Australii, Południowej Afryki, Japonii, Norwegii, Turcji, Hiszpanii, Holandii, Belgii a nawet do Chin sprawiły, że swoimi energetycznymi i elektryzującymi setami porywał publiczność do szalonej zabawy. Nie były to jednorazowe występy, gdyż już teraz wiadomo, że Polak powróci do tych krajów by raz jeszcze wprowadzić wszystkich w swój własny klimat. Zresztą nie będzie to jedyna okazja do światowego tour-u Tiddeya. Grał również na największych polskich festiwalach jak: Sunrise Festival, Beach Party, Electrocity, Global Gathering, Creamfields czy na rotterdamskim FFWD Parade, niemieckim Nature One, oraz jako jedyny Polak w historii na Trance Energy w Holandii


W grudniu 2007 jego najnowszy singiel „Taylla” został zauważony przez Armina van Buurena, który wyemitował utwór w swoim radioshow A State of Trance, a kilka miesięcy później Tiddey dołącza do elity najlepszych światowych producentów i wydaje swoje dwa single w ARMADA Music Armina Van Buurena w labelu A State of Trance: Savage Emotions & Forgiven Lies. Rok 2008 pozwala przełamać Tiddeyowi kolejne bariery bo to właśnie w drugiej połowie roku wydany został debiutancki album Tiddeya: Life Goes On nakładem Sony Music BMG.

Wszystko to sprawiło, że a w 2008 jako pierwszy Polak w historii trafił na 81 miejsce wg. Rankingu DJ MAG TOP 100.

Tego wieczoru usłyszycie także za konsoletą członków projektu Trance Your Life a są nimi Martin Soundriver , Rainstorm , Peter Orchard oraz CJ Seven.

Zagra dla Was również rezydent klubu DJ Andy.

Line-Up:

TIDDEY [Armada/BlackHole] Poznań
www.facebook.com/TiddeyMusic

MARTIN SOUNDRIVER [Sony Music/BlackHole/Discover] Warszawa
www.facebook.com/martinsoundriverofficial
Official Website
artistecard.com/MartinSoundriver

RAINSTORM Warszawa 
www.facebook.com/djrainstorm

PETER ORCHARD Warszawa
www.facebook.com/DJ-Peter-Orchard-152543914900379

CJ SEVEN [BlackHole/MagicIsland] Łódz 
www.facebook.com/cjsevenmusic

DJ Andy - rezydent klubu 
www.facebook.com/djandrzejkonin

Time -Table:
21.00 - 22.30 DJ ANDY [rezydent]
22.30 - 23.30 CJ SEVEN 
23.30 - 00.30 RAINSTROM 
00.30 - 2.00 MARTIN SOUNDRIVER
2.00 - 3.30 TIDDEY [Gwiazda Wieczoru]
3.30 - 5.00 PETER ORCHARD