Data wydarzenia: 11-11-2017

11.11.2017 to tym razem nie tylko Święto Niepodległości ale również okazja na nieprzeciętny clubbing w starym dobrym stylu lat '90! W bramach klubu Backstage Studio zawitają postacie reprezentujące takie marki jak Subraum Records, We Love Trance czy Dirty Sound Records. Większość artystów zagra klasycznie z winyli skupiając się na brzmieniach techno, acid & hard trance, rave czy nrg. Imprezę ze względu na swój termin można też określić jako nieoficjalny after po Mayday PL. Jeżeli więc w tym wzniosłym dniu będzie brakowało Wam dobrych bitów w oldschool'owym i mocnym wydaniu to znajdziecie je na Independence Rave!

DJ's:
Jaco aka JRoth (Subraum Records)
Jacek Zimnik - DJ, kompozytor, remixer, producent i promotormuzyczny. Wystartował w roku 1996, poszukując od tamtej pory nowych pomysłów i kierunków w muzyce. Ocierał się o różne brzmienia i style elektroniki aczkolwiek głównie skupia się na techno i tech-house. Jest zwolennikiem grania z płyt winylowych jednak nie stroni od oprogramowania i nowinek komputerowych tworząc muzykę na żywo. Współtwórca i autor wielu telewizyjnych programów muzycznych m.in. "DJ Club" (TV Polsat 2) i "Club Rotation" (VIVA Polska). W latach 2003-2005 przynależał do agencji muzycznej My Music Agency. Trzykrotnie gościł na Mayday Polska, występował na takich eventach jak Creamfields i Electric Kingdom oraz grał w niezliczonej ilości klubów w Polsce. Jest autorem wielu znanych produkcji muzycznych dla filmów, reklam czy prywatnych spotów. Jest też założycielem agencji muzycznej Omega69 oraz współzałożycielem agencji booking'owej DJ Club. Obecnie należy do labelu Subraum Records gdzie tworzy i promuje nowe wydarzenia, projekty i albumy muzyczne.

Aquatic Simon (We Love Trance)
W 2005 roku zaczął pracę w klubie Lunatic w podpoznańskiej Opalenicy - na początku jako barman, a po 2006 roku, po zdobyciu niezbędnych umiejętności był już jednym z dj’ów-rezydentów klubu. Od tamtego czasu grał z wieloma przedstawicielami światowej sceny klubowej – m.in. Westbam, John O'Callaghan, Simon Patterson, Hardy Hard, Afrika Islam, Sean Tyas czy Mr Sam. Po 2009 roku, po niedługiej przerwie Aquatic Simon pojawił się ponownie na scenie klubowej - regularne cykle imprez „Music Fortress”, „Melodic Sea” oraz „We Love Trance” (organizowane wspólnie z Next DJ-em). W międzyczasie gościł też na Deluxe Stage podczas „I Love New Year 2012/2013” w poznańskiej Arenie. W 2014 roku istotnymi faktem były: wygrana konkursu na najlepszego dj’a nagrodzona występem na evencie „Trancefusion” w Pradze, udział w imprezie „Silesia in Love” w Chorzowie oraz evencie „Future Sound of Egypt” poprzedzającej Electrocity.

Vlado (Dirty Sound Records)
Dj, producent i organizator imprez z Warszawy. Swoją przygodę z muzyką techno rozpoczął w 2003 roku w warszawaskim klubie Lokomotywa. Po pewnym czasie samo granie nie wystarczyło i zainteresował się produkcją własnej muzyki. W 2015 założył label Dirty Sound Records i wydał swój pierwszy winyl. W swoich setach stawia przede wszystkim na cięższe brzmienia takie jak acid, hard techno i tribal. 

Synthetic Vision (Clubnight Classics / Rave Alarm)
Pasjonat klasycznego Trance lat '90 i przełomu '00. Nie skąpi także soczystym Techno oraz Acid. Nie obce mu są takie klimaty jak Rave, Gabber czy Hardcore. Wyznawca pompującego brzmienia niezależnie od gatunku. Zainteresowanie muzyką elektroniczną odkrył dzięki starym programom oglądanym na Viva DE i słuchanym przez satelitę transmisjom z Love Parade i Mayday. Miłośnik kolekcjonowania i grania z płyt winylowych. Pod aliasem Defender można go usłyszeć w wydaniu bardziej technicznym - hard / acid / tribal. Gościł m.in. na: Rave Alarm, Warsaw Mechanism, Gabba Tallion, Sety Didżejskie, Essential Vibes, Trance Chasers, Fleszbek, Summer Techno Vibez, Unholy Beats, Słowiańska Olimpiada. Supportował osobistości: Angelo Mike, Carla Roca, Extase, Indecent Noise, Alex Tune, Northface. Współtwórca klasycznych imprez organizowanych w Warszawie takich jak Trance Clubnight Classics oraz autorskiego: Save The Trance Vinyl. Działa w warszawskim projekcie Clubnight Classics oraz przynależy do team'u Rave Alarm.

Freeze (Clubnight Classics)
Promotor początków muzyki elektronicznej w wydaniu soft trance, hard trance, techno i rave. Kolekcjoner starych płyt z ‘poprzedniej epoki’. Styczność z muzyką techniczną miał już jako małolat w połowie lat ’90 kiedy to miał dostęp do importowanych wydawnictw jak pierwsze kompilacje Mayday, RaveBase czy TranceNation. W połowie kolejnej dekady pomagał przy organizacji kilku warszawskich, niszowych imprez psytrance m.in. na Cyplu Czerniakowskim czy opuszczonych squot’ach. Obecnie współzałożyciel działającego od końca 2014 roku projektu Clubnight Classics oraz redaktor portali muzycznych ClubZone.pl i BeautifulNight.pl.

Turtle X (Clubnight Classics)
Rezydent imprez “Trance Clubnight Classics”. Odnajduje się w muzyce psytrance, psygoa i ambient/chillout. Jednak nie zamyka się na inne style elektroniki. W swoich setach stawia na różnorodność często eksperymentując z łączeniem różnych brzmień.

+Laser Gun / Fog Generator / Strobo / UV

11.11.2017
Backstage Studio
Chłodna 35/37
Warszawa

Start: 21:30 / End: 6:30
Wjazd: 15PLN