Data wydarzenia: 14-4-2018

TechnoCode to kolektyw stworzony przez dwóch pasjonatów [Sinner & Diabolomonte Soundz], którzy postanowili powołać do życia nowy projekt na imprezowej mapie Warszawy. Jak zapowiadaliśmy wcześniej w social mediach na start mamy dla Was coś naprawde wyjątkowego. Jako gość specjalny wieczoru wystąpi niekwestionowana ikona i znacząca postać w rozwoju muzyki technno w Polsce - CARLA ROCA - artystka w wielu dziedzinach, pianistka, kompozytorka, a najbardziej znana publiczności jako DJ-ka. 
Starym wyjadaczom imprez technno z przed lat tej postaci zapewne nie trzeba przedstawiać zaś młodym adeptom imprez techno przybliżając jej sylwetke artystyczną dodamy, że aktywnie od ponad dwudziestu lat za konsoletą prezentuje zawsze wysoki poziom dzięki starannie wyselekcjonowanym utworom. Jej postać gdzie nie pojawiając się ściąga rzesze wiernych fanów zakochanych w jej energetycznym flow zza konsolety.
Carla grała wielokrotnie na niemal wszystkich prestiżowych eventach muzyki klubowej w Polsce: m.in. MAYDAY, CREAMFIELDS, INSTYTUT ENERGETYKI, NATURE ONE, Soundtropolis, Tunnel Electrocity, Sunrise Festival, Parada Wolności, Bass Planet, Scream, Water Festiwal, Electro Sound Festiwal, Hypnotica, Euforia, Rittmatica i wiele, wiele innych.. 
Grała także w większości klubów w Polsce. Ma na swoim koncie także rezydentury w takich klubach jak Kanty (Jaworzno), Eskulap (Poznań), Lokomotywa i Paragraf 51 (Warszawa), Hormon (Kielce).
Dla fanów gatunku bedzie to niezapomniana noc i powrót do undergorundowych korzeni muzyki techno w równie undergroundowym miejscu jakim niewątpliwie jest Warszawski klub Metronom.

Tego wieczoru klubowicze do dyspozycji będą mieli dwie sceny muzyczne Main Stage oraz Second Stage na których wystąpi łącznie 9-tka artystów, a line - up imprezy prezentuje się następująco:

[Main Stage]
CARLA ROCA 
SINNER
DIABOLOMONTE SOUNDZ
PETER ORCHARD
TICKLOVSKI

[Second Stage]
PAUL PICAS
GERARDSKI
SOHA
KUROPIAS

14.04.2018
METRONOM
Chłodna 35/37
Warszawa
Start: 21:00
Wstęp: do 22:00 25zł / po 22:00 30zł

www.facebook.com/forceartistsagency