Data wydarzenia: 22-6-2019

Trance Your Life Events zaprasza do Wrocławia na drugą edycje imprezy CLASSIC MEMORIES NIGHT !

Tej nocy w Wrocławskim klubie The Wall Street cofniemy się w czasie i zabierzemy Was w muzyczną retro podróż do czasów gdzie utwory Trance & Progressive królowały kiedyś w klubach i na eventach. Dobrze wiemy jak wszyscy kochamy klasyki stąd będzie to idealna okazja żeby rozpocząc z Nami okres Wakacyjny wspominając cudowne klasyczne brzemienia z przed lat.
Na tą okoliczność zaprosiliśmy dla Was gościa specjalnego dla którego miłość do płyty vinylowej to życiowa pasja, której oddaje się w pełni. Kolekcjoner kilkunastu tysięcy płyt vinylowych, w przeszłości rezydent takich klubów jak: Ekwador - Manieczki, Fiesta, Pyramid, występował na dużych klubowych eventach takich jak:
Independence, Sunrise Festival 2006 i 2007 2010 2011,2016 2017 Trancefarmations 2018 Insomnia Open Air Festival, Tunnel Electrocity 2008 i 2010, Euforia Festiwal.
DJ z ponad 20 letnim doświadczeniem na scenie klubowej ... a 22 Czerwca z swoim Classic Trance setem pojawi się na imprezie Classic Memories Night !
Dla przyjaciół i znajomych poprostu Tomek ale większość oddanych fanów zna go jako - DJ QUIZ ! O support Naszego headlinera zadba dobrze znany wszystkim klubowiczom w Polsce doświadczony Poznański DJ - DAVID BILLER !

Line - Up uzupełniają zaproszeni specjalnie na tą impreze Sky Sound i DJ Revixer, a także znani Wam rezydenci i zarazem współorganizatorzy imprez Trance Your Life
- Martin Soundriver, Adam Sobiech, Shell oraz rezydent klubu The Wall Street - Mafyou !

Impreze promować będzie również Nasz główny patron medialny - Radio ESKA !

22 Czerwca poznacie także headlinera Wrześniowej imprezy. Artysta ten to jeden z członków kolektywu VII !
Wydający swoją muzyke w takich wytwórniach jak: Subculture, Who Is Afraid Of 138?!, JOOF Recordings, VII, Armada, In Trance We Trust, Kearnage Recordings,
Skullduggery, Outburst Recordings, Garuda.
Legendarna postać sceny trance 14 Września na imprezie z cyklu Trance Your Life !

ZAPRASZAMY !

Line up:

- QUIZ [Vinyl Set]
- David Biller [Vinyl Set]
- Martin Soundriver
- Peter Orchard
- Adam Sobiech
- Shell
- Sky Sound
- DJ Revixer
- Mafyou

Trance Your Life Vol.14
22.06.2019
THE WALL STREET CLUB
Ul.Ruska 51
WROCŁAW
Start 20:00
End: 6:00
Wstęp: 20zł