Data wydarzenia: 31-8-2019

Po pierwszej niezwykle udanej edycji kolektyw Electronic Generation przygotował dla Was drugą odsłonę imprezy The Sound of History podczas której wspominane będą największe klubowe sztosy sprzed kilkunastu lat.

Muzycznie tym razem dominować będzie classic trance jak i classic house o co zadba gość specjalny, headliner Michał Lazar! Ten utalentowany Dj i producent urodził się w 1979 roku w Pszczynie. Swoje pierwsze imprezy prowadził już w 1995 roku. Był min rezydentem i menagerem klubu Grant Disco w Jankowicach koło Pszczyny, grał na takich wydarzeniach jak:
Mayday Poland, Club Rotation, Technologi Warsaw, Techno Planet, ZokZok Tour czy Open Air Germany.

Zasłynął z produkcji parkietowych sztosów: „He is mine” czy „Put your lips on me”. Grał między innymi z takimi sławami jak: Afrika Islam, Dr. Motte, Andreas Kremer, Paulo Mac, Joseph Armani, Hardy Hard. Skład uzupełnią przedstawiciele EG: Blend - od kilku lat rezydent Trance Journey we Wrocławiu, mający świeżo za sobą występy tego lata na Ibizie, który zaprezentuje mieszanego seta classic house/trance, Dasu - fanatyk oldschoolowych bitów, znający się jak nikt inny na najbardziej wykwintnych klasykach który odświeży sztosy z czasów klubu Ambasador/Galeria/Imperium oraz Pablo specjalista od mocniejszych bitów, perfekcjonista w miksowaniu, który zagra dla Was
classic trance i hard trance. Start imprezy przewidziano na godzinę 21 a na jej końcu ekipa zaprezentuje się w secie b2b.

Wydarzenie odbędzie się w bardzo dogodnym terminie - w ostatni weekend wakacji co pozwoli Wam w pełni naładować akumulatory na jesień, tak jak poprzednio w sosnowieckim klubie Kamienica znajdującym się w samym Centrum miasta, niezwykle przyjaznym, funkcjonalnym, nowoczesnym, posiadającym do dyspozycji 2 parkiety. Wjazd to jedyne 10 złotych!