Data wydarzenia: 12-7-2008

 
Piekielne czeluści ponownie ukazują swe oblicze... magiczny mrok otacza świat... moce ciemności wkradają się w nerwowo bijące serce. Paniczne spojrzenia bezskutecznie szukają światła w tunelu, ślepy dotyk kieruje w następny korytarz nieskończonego labiryntu... Czy starczy Ci sił by pokonać lęk?! ...Za moment nic już nie będzie takie samo. Jedyne co Ci pozostanie to dobrowolne poddanie się nieuniknionej pustce gdzie włada tylko dźwięk.
Daj upust wyobraźni, niech mroczna otchłań stanie się Twym sprzymierzeńcem byś mógł przetrwać kolejną noc.
Jutro nadejdzie, jednak Twe myśli ślepca sterowane demonicznym odgłosem wciąż będą wracały do krainy, której nigdy do końca nie poznasz. Zastanawiasz się dlaczego? ... bo to BLACK !!!Wyjazdowy Portal Muzyki Elektronicznej ELECTROwnia.pl oraz agencja ID&T mają zaszczyt zaprosić na kolejną odsłonę niesamowitego widowiska, które jak co roku przyciągnie dziesiątki tysięcy miłośników mrocznych brzmień.
Jedyne w swoim rodzaju efekty specjalne, potęga obiektu i najlepsi z najlepszych za sterami – te tylko trzy atuty sprawiają, że większość, która była raz chce do tego miejsca wciąż powracać.

Podobnie jak w latach ubiegłych organizator zadbał o wszystkie szczegóły, mające na celu zapewnienie uczestnikom imprezy jak najbardziej komfortowych warunków. Już dziś ujawniamy kilka najistotniejszych spraw.

 

LINE UP

 Cristiano Giusberti aka Technoboy rozpoczął swoją karierę w 1992 roku. W kolejnych latach pracował jako rezydent w wielu klubach jak Living (1992-1994), Pachito Club (1992-1994), Elixer Vitae (1993-1995), Escape (1994-1995), Savioli (1994), Station (1995-1998), Utopia & Kinky (1995-1996), Orbital Summer Session @ J&J (1998), Fed-Ex @ Teatriz (2001-2002) i East Side (2001-2002). W 1992 roku Cristiano został managerem A&R (Artists and Reportoire) w "Route 66 Music Market for DJ's", a w latach 1996-1998 rozpoczął działalność A&R dla "Arsen Sound". W 1999 roku wstąpił do jednej z największych firm fonograficznych na świecie, a mianowicie do "SAIFAM Gropu" oraz do labelu Alternative Sound Planet. W pażdzierniku 1999 roku powstał pseudonim Technoboy. W tym czasie Cristiano stworzył dwa tracki dla labelu Titanic, dlatego potrzebował specyficznego, chwytliwego i ciekawego pseudonimu.

Chociaż pseudonim Technoboy sugeruje, że Cristiano związany jest z Techno, nie jest to prawdą. Technoboy jest powiązany z Hardstyle. Aktualnie jest on jedną z najbardziej znanych postaci w tej branży. Współpracuje z największymi labelami: Dance Pollution, Red Alert, Titanic Records, Bonzai Italy, Green Force i BLQ. Jako producent stworzył setki kawałków, ukrywajac się pod 30 różnymi pseudonimami. Współpracował z wieloma znanymi postaciami, m.in: DJ Gius, Luca Antolini, Nitro, toja, Pacific Link, The Hose, Spiritual Project, Giada, The KGB's, K-traxx, Citizen, TNT, Hardstyle Masterz, Tuneboy. Na początku nowego tysiąclecia Technoboy został odkryty w Holandii. W ciągu kilku lat włoski Hardstyle stał się drugą siła zaraz po holenderskich brzmieniach. O sile Technoboya i jego muzyki świadczyć może to, że przez 5 lat z rzędu swoimi setami zamykał legendarny Defqon! Od czasu, gdy pojawił się na holenderskim rynku zagrał na wielu znanych imprezach: Mysteryland (45000 osób), Hard Bass (12000), Decibel Outdoor (20000), Qlimax (25000) , Defqon (30000) oraz Sensation Black (40.000), Bywał również w innych krajach, m.in w Belgii(Tomorrowland), Szwajcarii (Sonic) i Niemczech (Airbeat One). Obecnie Technoboy jest jednym z najpopularniejszych DJ w wielu krajach - Wielkiej Brytanii, Danii, Norwegii, Szwecji, Finlandii, Szwecji, Niemczech, Szwajcarii, Kanadzie, USA, Australii, RPA, Rumunii i na Węgrzech. Występował w wielu znanych klubach na całym świecie: Metropolis w Paryżu, Oxa w Zurychu, MAD w Genewie, Giga Park w Dalmen, Bionic w Cardiff, Complex w Sint-Niklaas, Piramida w Katowicach, Waterworld w Johannesburgu itd.

źródło: www.technoboy.it

 MC Ruffian już jako mały chłopiec interesował się sceną hip hopową. Kilka lat później zaczął eksperymentowaćz gramofonami swojego ojca.W 1985 roku powstała formacja o nazwie Streetforce. Ruffian (wtedy występujący pod pseudonimem Social X), rapował i tworzył bity dla tej formacji. Rok później (1986) powstała formacja DCO. Ruffian (dalej występujący pod pseudonimem Social X) był DJ'em w tejże grupie oraz tworzył dla niej nowe produkcje. DCO występowali na wielu turniejach oraz imprezach (jako support) w całym kraju. DCO było efektem współpracy liderów Badboy Posse. Badboy Posse składało się z wielu DJ'ów i raperów takich jak DJ Alien & DMX, The Moonrunners, 2 Juice, Gun and the Ammo, BDF, Dope Syndicate (E-Life), Musical Messages, DJ DCS, Uncle Stash, Secret Recipe (Postmen), Time Drillers, Supersonic Crew (Def Rhymez), Space Connection, In Full Effect, 3 da Hard Way, Ski, Pass the Jazz, Total Kaos, No Joke. Ruffian tworzył bity dla większości z nich. Rok 1989 wiąże się z powstaniem kolejnej grupy - Holy Noise. Paul Elstak,który był w tym czasie DJ'em w Bluetiek Inn, potrzebował rapera do swojego występu. Wynajął więc rapera o pseudonimie Alee oraz Ruffian'a. Dołączyli do nich Rob Fabrie (Headbanger) oraz Richard van Naamen. Grupa Holy Noise na żywo wystąpiła po raz ostatni w 2002 roku. Lata 1994 - 1999 to działalność Ruffiana w grupach Brothers in Crime, Bold Terror, Highheads i Damagez, a także występy jako MC podczas setów DJ'ów w klubach. 1999 to także powstanie grupy O-Wan-O (będącej kontynuacją DCO). Ruffian nadal produkuje i tworzy teksty dla tej grupy w swoim własnym studiu.

MC Ruffian w pełni rozwinął się z hip hopowego artysty we wszechstronnego MC, który pokazuje swoje umiejętności na imprezach takich agencji jak B2S, Q-Dance, ID&T. Oprócz tego usłyszeć go można na wielu imprezach, na których towarzyszy takim sławom jak: DJ Paul, Lady Dana, Panic, Gary D, Dave 202, Technoboy, Super Marco May, Neophyte, Luna, Pavo, Max B. Grant, Darkraver i i wielu innym. W chwili obecnej MC Ruffian skupia się na jego ulubionej pracy w studiu nagrań, gdzie tworząc i pisząc teksty dla różnych artystów, takich jak: DJ Paul, Beholder & Balistic, Deepack, Charly Lownoise, Gizmo, Viper oraz dla wielu wielu innych.

źródło: www.ruffian.comDov J. Elkabas aka "The Prophet" urodził się 5 listopada 1968 r. Jego praca jako DJ rozpoczęła się natomiast w 1983 roku. Swoje zamiłowanie do gramofonów, odkrył w klubie Het Nijlpaardenhuis w Amsterdamie. Był pod tak wielkim wrażeniem, że postanowił znaleźć pracę i zarobić na swój własny sprzęt. Jego pierwszym gramofonem był SL1200 MK2s. Po jego kupnie Dov zaczął ćwiczyć w domu. Pierwszym klubem w jakim grał był ten sam lokal, w którym rozpoczynała się jego przygoda, czyli Het Nijlpaardenhuis. Grał tam ok. 2 lat, do czasu aż właściciele postanowili go zamknąć. Po zamknięciu Het Nijlpaardenhuis, Dov przeniósł się do znanego w Amsterdamie klubu, w którym przeważał Hip Hop. Mowa tu oczywiście o "Akhnaton". Tam, wraz z członkami legendarnego "Osdorp Posse", zaczął tworzyć muzykę w całkiem inny sposób niż dotychczas. W tym czasie nie istniał House; pojawił się on na scenie dopiero w latach 1986-87.

Dov Elkabas, swój pierwszy kontakt z House miał w roku 1988 kiedy to został poproszony o zagranie na imprezie, na której miał być grany tylko i wyłącznie ten gatunek. Event o nazwie "Let the Prophet Rise" odbył się w Jan van Galenhal w Amsterdamie. Prophet razem ze swoim kolegą MadDog'iem, spędził cały wieczór na tworzeniu przy pomocy syntezatorów i sampli muzyki, która miała być tego wieczora specyficzna i charakterystyczna dla jego osoby. "Let the Prophet Rise" okazało się wielkim sukcesem. Kolejne sprawy potoczyły się bardzo szybko. Coraz więcej ludzi prosiło Propheta o zagranie na swoich imprezach. Organizacje takie jak Multigroove i ISP (później znana jako Hellraiser) zaczęły booking'ować go regularnie, co sprawiło, że pojawiał się on na większości eventów w Amsterdamie i okolicach.


W 1991 r. Dov powołał do życia zespół znany jako "The Dreamteam". Było to czterech, różnych DJ'ów, prezentujących cztery odmienne style, którzy pracowali jako grupa - tworząc lub grając na żywo. W skład "The Dreamteam" wchodzili The Prophet, DJ Dano, Gizmo oraz Buzz Fuzz. W latach 1991-92 powstało ID&T. Chłopaki z "The Dreamteam" zostali zaproszeni do zagrania na sztandarowych imprezach tej agencji - Thunderdome, Earthquake i Mysteryland to tylko część z nich. "The Dreamteam" odniosło wielki sukces. The Prophet był szczęśliwy mogąc brać udział w imprezach związanych z Gabber'em. Czasami było ich nawet sześć w ciągu jednego wieczoru! W ówczesnym czasie muzyka stawała się coraz mocniejsza i mocniejsza. Pewna grupa DJ'ów, w tym The Prophet żyła dzięki takiej muzyce jak Hardcore czy Gabber, a ich wpływ na muzykę doprowadził do jej wielkiego rozkwitu. Miliony kopii "Thunderdome" były przekazywane z rąk do rąk, dzięki czemu The Prophet stawał się jeszcze popularniejszy. Do dnia dzisiejszego ten typ muzyki jest słuchany na każdym kontynencie. The Prophet nadal podróżuje i prezentuje swoje umiejętności i twórczość.


The Prophet grał na prawie wszystkich dużych imprezach w Holandii - Thunderdome, Masters of hardcore, Hellraiser, Megarave, Earthquake, Trip 2 Dreamland, Dance 2 Eden, Mysteryland, Back 2 School, Qlimax, DefQon 1, Decibel i Innercity. Grywał także poza Holandią - Utopia w Sydney, Goliath w Zurichu, Voyager w Genewie, Mayday Niemcy, Resident E Niemcy, Atlantis w Los Angeles to ich mała część.

Poza tworzeniem Gabber, The Prophet w swojej karierze eksperymentował z innymi gatunkami. Przez jego karierę przewinął się Hip Hop, Progressive, Techno. Na przykład w roku 1995 pod pseudonimem "The Rose" nagrał "Godzilla Projet", kawałek grany przez czołowych DJ'ów świata, wydany przez francuski label Pinguin Records. Dov czując, że muzyka staje się za szybka powrócił do 140 bpm. The Prophet założył także swoją firmę fonograficzną - Scantraxx Recordz - jedną z najbardziej znanych firm fonograficznych promujących holenderski Hardstyle, a projekty takie jak "Stardancer" czy też "Rokkwild" (tworzony razem z Cay-T) sprawiają, że The Prophet nadal się rozwija.

źródło: www.theprophet.nlBracia Wouter (1982) i Sjoerd Janssen (1984) pochodzą z Eindhoven. Dzięki uporowi i ciężkiej pracy osiągneli szczyt. Ich specyficzne sety, rewelacyjne produkcje, trafiły do ludzi i sprawiły, że Showtek dominuje na holenderskiej scenie muzycznej. Obaj bracia zostali zarażeni muzyką już w dzieciństwie. Pochodzą z muzycznej rodziny, więc kwestią czasu było to, że zaczną produkować muzykę. Po trzech latach Wouter i Sjoerd stwierdzili, że ich wysiłki przyniosły zamierzony skutek a ich produkcje są profesjonalne. Wouter doskonale grał na keyboardzie, natomiast Sjoerd wie czego chcą ludzie i jak na nich działać. Wiele lat spędzonych w studiu sprawiły, że nauczyli się pracować w skuteczny i wygodny sposób a ich kawałki posiadają charakterystyczne brzmienie.

Zakładająć własny label Dutch Master Works, chłopaki z Showtek stworzyli swoją własną platformę do tworzenia muzyki. Mimo, iż obecnie ich label wydawał tylko ich kawałki, w przyszłości planują oni, produkować tracki innych producentów. Wouter i Sjoerd z oczywistych względów są znani jako Showtek, jednak to nie jedyna nazwa pod jaką występują. Walt Jensssen to pseudonim Wouter'a, używana głównie przy kawałkach zaliczających się do Hardtrance. Duro jest natomiast pseudonimem Sjoerd'a. Mało kto zdaje sobie sprawę, że Southstylers tworzą Walt Jenssen i...DJ Zany.

Rok 2007 był dla chłopaków z Showtek jednym z najlepszych w ich karierze. Ich pierwszy album "Today Is Tomorrow" - zawierający 39 utworów, odniósł światowy sukces i stał się kamieniem milowym. Tytuł nawiązuje do faktu, iż muzyka Showtek stworzona w studiu dziś, do słuchacza dotrze jutro. Światowe tour, zwiedzanie Ameryki, Australii, Nowej Zelandii i Europy zaowocowało wieloma pomysłami. W tym samym roku ich sztandarowy kawałek - "FTS" otrzymał prestiżową nagrodę "Hard Dance Awards 2008 UK", a remix kawałka "Wonderfull Days", który stworzył Charly Lownoise i Mental Theo, został bardzo dobrze przyjęty przez wiele osób, co sprawiło, że Sjoerd i Wouter nie zwalniają tempa i pracują na pełnych obrotach. Na styczniu 2008 nastąpiło "ukoronowanie" dotychczasowych dokonań duetu z Eindhoven. Wtedy własnie w Heineken Music Hall w Amsterdamie, odbył się X-Qlusive - Showtek, prestiżowa impreza agencji Q-Dance, która zgromadziła 6 tys osób. Może się wydawać, że X-Qlusive to po prostu kolejny event, jakich wiele. Nic bardziej mylnego. X-Qlusive to impreza poświęcona i prowadzona przez największe gwiazdy sceny Hardstyle.

Wouter i Sjoerd zdają sobie sprawę, że ludzie wymagają od nich coraz lepszych produkcji, które tak jak poprzednie, będą posiadały charakterystyczne brzmienie. Nie jest to jednak problemem, ponieważ uwielbiają oni tworzyć, a najlepszą nagrodą za ich trud jest widok publiki doskonale bawiącej się przy ich muzyce.

źródło: www.showtek.nlEvil Activities, czyli Kelly van Soest, urodził się w 1979 roku. Jego pierwszy kontakt z Hardcore miał miejsce na początku lat 90'. Stwierdził on wtedy, że resztę swojego życia poświęci muzyce. Nikt nie miał wątpliwości co do talentu tego młodego człowieka, kiedy to został odkryty w 1998 roku. W 1999 r. wydał swój pierwszy kawałek, który przyniósł mu sławę. Nie było to dziwne, zważywszy na fakt, iż Evil Activities był jednym z nielicznych nowych artystów wydających w Rotterdam Records i Neophyte Records. Decyzje o wydaniu jego produkcji, przez nikogo nie były uznane za błędne.

Inspiracja nigdy go nie opuszczała. Przez ponad 9 lat, prawie każda jego produkcja okazywała się hitem. Z wielką determinacją tworzył nowe produkcję , podnosił poprzeczkę, a na końcu osiągał swój cel. Jak sam mówi jest bardzo krytyczny wobec swojej muzyki: "To co chcę stworzyć, to pewnego rodzaju klimat; połączenie energii, umiejętności i dążenie do doskonałości". Muzyka Evil Activities posiada bardzo charakterystyczny element: surową i czystą energię, będącą w stanie poruszyć tłum. To czyni go popularnym nie tylko jako DJ, ale także jako producenta. Współpracował on z wieloma czołowymi postaciami, a ich wspólne produkcje okazywały się strzałami w dziesiątkę. "Be Quiet", "Never fall asleep" (stworzony przy współpracy z DJ Panic), "Alles kapot" i "One of These Days" (wraz z Neophyte), "Under Control" i "A Way Of Life" (jako "Masters of Ceremony", wspólnie z Neophyte) to tylko niewielka część jego hitów.

Kelly wydał także kilka remixów, kawałków stworzonych m.in przez Nosferatu, DJ Paul, Tha Playah i Jappo & Lancinhouse. Jak można się domyślić Evil, praktycznie mieszka w swoim studiu. Jego pierwszy album "Dedicated" był uwieńczeniem pierwszego etapu jego kariery. Druga płyta, wydana latem 2007 r. pt: "Evilution", na której znalazło się 15 produkcji, wiele stworzonych przy współpracy z dobrze znanymi producentami, okazała się sukcesem nie mniejszym niż pierwszy album. Wiele osób z branży, twierdzi, że Kelly jest jednym z najlepszych DJ sceny Hardcore. Idealne połączenie umiejętności i energii, doskonały kontakt z publicznością, sprawiają, że nie można przejść obojętnie obok jego muzyki.

źródło: www.neophyte.nlW wieku 9 lat Willem Rebergen postanowił zaprzestać treningów w klubie piłkarskim, poświęcając się dziecięcemu chórowi. W studiu zbudowanym w starym kościele w miejscowiści Veenendaal (Holandia), młody Willem wraz z innymi dziećmi nagrywał bożonarodzeniowe piosenki dla dzieci. Śpiewanie wychodziło mu naprawdę dobrze, a częste przebywanie w profesjonalnym studiu nagraniowym pozwoliło mu poznać "od kuchni" jego działanie. Kiedy nie śpiewał, siadał przy sprzęcie nagraniowym i uczył się jak ono działa. W wieku 10 lat Willem po raz pierwszy użyczył swojego głosu w pierwszym filmie. Nie był to jednorazowy epizod. Później przyszedł czas na kolejne nagrania tego typu. W chwili obecnej 22-letni artysta nadal podkłada głos w filmach. W wieku 14 lat Willem zostawił chór, ponieważ śpiewanie nie fascynowało go już tak bardzo jak kiedyś. W domu miał jednak swój pierwszy mixer, który dostał na swoje dwunaste urodziny. Po kilku latach "jedzenia kurzu z łóżka" zdecydował, że zostanie DJ'em. Pożyczył od znajomych trochę pieniędzy i kupił gramofony, które podpiął do swojego starego mixera. Ten moment miał decydujący wpływ na jego przyszłe życie, a w szczególności na karierę muzyczną. Wiedział, że to jest to, co chce robić przez resztę swojego życia. Dosyć dużo czasu zajęła mu nauka, wiedział jednak, że aby być dobrym, musi nauczyć się produkować. Po pewnym czasie ściągnął Fruity Loops, zamknął się w swoim pokoju i tworzył swoje kawałki - godzinami, dniami, tygodniami. Metodą prób i błędów, w szybkim czasie wspiął się na wyższy poziom. Miał wtedy 17 lat.

Granie za deckami szło mu świetnie. Razem ze swoim najlepszym przyjacielem, Bobby'm (DeeJ-010), wzięli udział w konkursie młodych talentów, który odbył się na scenie Purple podczas Defqon.1 2004. Był to ich pierwszy występ na tak dużej imprezie, w dodatku bardzo udany, ponieważ znaleźli oni uznanie w oczach profesjonalnych DJ'ów zasiadających w jury (m.in Luna oraz Pila) i wygrali. Po 1,5 roku lokalna gazeta zaprowadzila go do nowego sklepu z vinylami, znajdującego sięw Veenendall. Willem dowiedziawszy się tam, że planowane jest otworzenie nowego labelu, zostawił swoje produkcje. Kilka miesięcy później, ukazał się jego pierwszy vinyl - Nasty D-Tuners - Check Ye Head. Strona A zawierała kawałek stworzony z jego przyjacielem Bobby'm, natomiast, strona B to jego własna produkcja. Drugi vinyl (Nasty D-Tuners - Breaking the Rules), wydany także przy współpracy z Bobby'm, tak samo jak pierwszy, okazał się dużym krokiem wprzód. Wielcy DJ zaczęli grać kawałki tworzone przez Willema i Bobby'ego.

W tym czasie Willem rozpoczął negocjację z osobą, która ma wiele do powiedzenia. Dov Elkabas aka "The Prophet", właściciel Scantraxx Records, zaproponował Willemowi i Bobby'emu pod koniec 2005 r. kontrakt, który oczywiście podpisali. Od tego momentu kariera młodego Holendra potoczyła się bardzo szybko. Wystąpił podczas Q-Base 2005, następnie wspólnie z Bobby'me podczas X-Qlusive - The Prophet. Początkiem kolejnego, jeszcze bardziej spektakularnego epizodu jego kariery, był wspólny występ w Prophet'em podczas Qlimax 2006. W 2007 roku Headhunterz nagrał hymn Qlimax 2007, pt. "The Power Of The Mind". Willem pojawia się na każdej większej imprezie, a jego kariera wciąż się rozwija. Świadczy o tym m.in jego obecność podczas Black 2008.

źródło: www.headhunterz.nl

 

 Pierwszym prawdziwym sukcesem Marcela Scheffers, znanego bardziej jako Marcel Woods, który zarejestrował się w świadomości zachodnich reporterów był utwór "De Bom", który został wydany w 2001 roku. Kawałek ten odniósł bardzo duży sukces, plasując się wysoko na listach przebojów. Stał się on popularny nie tylko w Europie Zachodniej, lecz również w Chinach, Japonii, Koreii, Hiszpanii czy USA. Marcel Woods widząc, iż jego produkcja podoba się ludziom postanowił bardziej skupić się na działalności producenckiej, aby nie marnować drzemiącego w nim talentu. Sam również podejmował się remixów znanych utworów, których ma na koncie około 50 (np."Top 40 act" DJ Sammy czy "Strange Morning In December" Reeloop), jednak w gruncie rzeczy nie lubi remixować. Marcel nie lubi monotonii, powtarzania i kopiowania wcześniejszych pomysłów. Uwielbia za to innowacyjność, która sprawiła, że wciąż znajduje się on w czołówce. Uważa, że tylko to co jest naprawdę dobre, może być firmowane jego nazwiskiem.

Marcel WoodsMarcel znany jest wielu Holendrom ze swoich imprez na przedmieściach wielkich miast, które były organizowane w latach 90-tych. Chciał dużo osiągnąć, dlatego bardzo często wiązał się z różnymi projektami, współpracując ze znanymi producentami. Pierwszym jego projektem była działalność z Yves'em DeRuyter'em w duecie Frequence. W późniejszym czasie Woods związał się z Waltem, z którym stworzył Double Unit, Methods Of Mayhem i Woody Rivers. Współpracował on taże z Jom (MDC), S.H.O.K.K. (Woodshokk) oraz Zany'm. Od 2002 roku artysta podjął współpracę z agencją ID&T. Pierwszym zadaniem Marcela było zremixowanie hymnu Sensation 2002, Który okazał się strzałem w dziesiątkę zyskując przychylność publiczności. Z roku na rok był coraz popularniejszy, co przejawiało się wyższą pozycją w takich rankingach DJ'ski jak Dutch DJ Awards list czy DJ Mag. Wywalczył sobie tą popularność swoim charakterystycznym i niepowtarzalnym stylem, w którym prezentuje muzykę z gatunku Hard Trance. Stał się nawet z Eric'iem Morilo najszybciej idącym w górę DJ'em na holenderskich DJ listach.

Od początku roku 2005 Marcel wydaje swoje produkcje w wytwórni "Be Your Self Music", która współpracuje z takimi artystami jak: Tiesto, Paul van Dyk, Rank 1, Marco V czy Ronald Van Gelderen. Kolejnym ważnym sukcesem Marcela w tym samym roku był kawałek pt. "Advanced", który oprócz podbicia światowych list przebojów stał się także hymem Trance Energy 2006. W 2007 r. jego kawałek "Lemon Tree" został ogłoszony jednym z najlepszych kawałków lata 2007 r., natomiast "Monotone" znalazł uznanie
w oczach Pete Tong'a, prowadzącego Essential Tune w BBC Radio 1. Rok 2007 Marcel zakończył występem przed milionami słuchaczy BBC Radio 1.

Większość czasu spędza on w swoim bardzo nowoczesnym studio nagraniowym w Eindhoven tworząc coraz to nowe produkcję. Jest także rezydentem klubu Zino, który cieszy się ogromną popularnością wśród holenderskich klubowiczów. Regularnie odwiedza on także największe imprezy. W swojej karierze grał już m.in na: Mayday, Sensation White, Sensation Black (jako jedyny DJ zagrał na obydwu odsłonach Sensation), Defqon.1, Trance Energy, Mysteryland i wielu innych. Jego marka jest uznana także w Wielkiej Brytanii - Gatecrasher Summer Sound System, Escape Into The Park, Coloursfest, Sanctuary, Gatecrasher, Gallery, Slinky, Inside Out i Goodgreef to imprezy, które o tym świadczą. Grywał on także poza Europą, m.in. na plaży w Sao Paolo, czy też podczas Godskitchen Global Gathering w Malezji.

Marcel wydał swój pierwszy dwupłytowy album "High Contrast Presents..." pod koniec 2006 r., na jednej z płyt znalazły się wyłącznie jego produkcje. W 2008 roku został poproszony o zmixowanie kawałków do oficjalnego albumu promującego najbardziej prestiżową imprezę trance'ową - Trance Energy. Aktualnie Marcel pracuje nad plytą promującą "Musical Madness 2008" a klubowicze na całym świecie mogą słuchać jego nowego kawałka "On Fire".

źródło: powerplay.pl, www.marcelwoods.nlDonkey Rollers stworzyli w studiu Freaky Music 2 dj'e: Raoul van Grinsven aka DJ Zany, Michel Pollen a.k.a The Pitcher znani także jako Cenoginerz. Do współpracy zaprosili Jowana, który razem z Zany'm oraz DV8 rozgrywa live act'y. Jowan jest dj'em oraz producentem. Współpracował z labelem należacym do Freaky Music.Podczas występów jak i do produkcji wokalu udziela im DV8, jeden z najpopularniejszych MC w Holandii.Udzielał on głosu również takim producentom jak Showtek, Project Deviate, Zany & Tatanka. Od czasu ich pierwszego występu Donkey Rollers zdobyli dużą popularność i uznanie. Występowali m.in na takich imprezach jak Qlimax, Defqon 1, Hardbass czy In Qontrol. Wśród najpopularniejszych kawałków przez nich stworzonych należy wspomnieć choćby o "Followers", "Strike Again", "Silver Bullet", "The Sound Of The Beast" czy też "Hardstyle Rockers".

źródło: www.donkeyrollers.comteksty i tłumaczenie: woowheeismeData imprezy: 12 lipiec 2008

Czas trwania: 21.00 – 07.00

Miejsce: Amsterdam ArenA

Obowiązujący kolor stroju: CZARNY !!! (osoby ubrane inaczej nie zostaną wpuszczone na teren imprezy)

Wiek: Wstęp na imprezę mają tylko osoby pełnoletnie (18 lat i więcej)

Bilety: 245 PLN (standardowy) – dostępne w naszej bileterii od 25.05 (Niedziela).
Wstęp:


- Na każdym bilecie znajduje się numer wejścia, którym uczestnik dostanie się na teren imprezy

- Każdy bilet musi zostać zeskanowany elektronicznym czytnikiem !!!

- Po przekroczeniu bramki wejściowej i skasowaniu biletu osoba nie może opuścić terenu imprezy (chyba, że rezygnuje z dalszego uczestnictwa)

- Bilety standardowe i VIP mają odrębne wejścia.

Płatność:

Na terenie imprezy środkiem płatniczym są żetony. Ich zakup będzie możliwy w wyznaczonych miejscach na terenie Amsterdam ArenA
Narkotyki:

Na terenie imprezy obowiązuje bezwzględny zakaz posiadania narkotyków twardych. Dozwolone jest posiadanie niewielkich ilości do użytku własnego narkotyków miękkich.
Sklepy:

Na terenie imprezy wyznaczone będą zarówno punkty gastronomiczne jak i punkty, w których będzie można zakupić wiele ciekawych oficjalnych gadżetów.Przypominamy, że portal ELECTROwnia.pl jest organizatorem wyjazdu na tegoroczną edycję BLACK. Zainteresowanych naszą ofertą odsyłamy do działu WYJAZDY

Serdecznie zapraszamy
ELECTROwnia.pl oraz agencja ID&T