Data wydarzenia: 14-8-2008

Insomnia to impreza dla nocnych marków, których nie brakuje wśród klubowiczów. Jest to jednocześnie kontynuacja imprez z cyklu Jura Sounds, zapoczątkowanych w 2006 roku na Jurze Krakowsko-Częstochowskiej. Jest skierowana do młodych ludzi w wieku od 18 lat, dla których muzyka klubowa stanowi sposób na życie. Specjalnie dla nich, w miejscowości Alwernia (30km od Krakowa, 13km od Chrzanowa), już 14 sierpnia od godziny 18:00 na dwóch scenach (teren i budynek MKS Alwernia) zagra kilkunastu DJów z całej polski i nie tylko.

Organizatorzy postanowili urozmaicić wydarzenie, przez co podczas imprezy pojawi się wiele atrakcji oraz miejsc umilających zabawę: laser show, wizualizacje, teatr ognia, tancerki, gastronomia. Całości towarzyszyć będą oczywiście najlepsze, klubowe brzmienia, które zaprezentują następujący artyści:
# Pretty Pink
# Diana d'Rouze
# Lady M
# Honey M
# Ann-D
# Marc van Linden
# Martin Silence
# Thomas Angelo
# Ritmo
# Eco
# Yacoop
# K-Loop

Bilety dostępne są w przedsprzedaży, w cenie 20 pln, w dniu imprezy ich cena wyniesie 30 pln. Jest także możliwość zakupienia biletu VIP, który kosztuje 180 pln. Zakupu biletów można dokonać na oficjalnej stronie wydarzenia: http://www.temptation-wave.info/insomnia