Data wydarzenia: 6-9-2008

Totally Twisted to projekt w charakterze rozrywkowo muzycznym, który po raz trzeci zagości w krakowskim kalendarzu imprezowym. Są to nie przeciętne wydarzenia nadające nową jakość kreowania eventów

O wyjątkowości imprezy stanowić mają nie tylko czołowi polscy wykonawcy prezentujący muzykę elektroniczną , lecz również niepowtarzalny klimat i wyjątkowość miejsca , gdzie odbywać się będzie pierwsza część imprezy , mianowicie statek pływający po Wiśle , na którego pokładzie będzie można poruszać się w rytm szeroko pojętej muzyki klubowej . Oprócz wysokich lotów muzycznych, w czasie rejsu statku jedną z wyjątkowych atrakcji , jest możliwość podziwiania pięknej architektury miasta Krakowa , jak również pięknych krajobrazów okolic miasta.

8 go czerwca 2007 odbyła się pierwsza edycja imprezy na statku „Sobieski”, która odbiła się bardzo głośnym echem w całej Polsce . Długo jeszcze po tym wydarzeniu , wrażenia uczestników, jak również artystów występujących na imprezie, wspominane były jako jedna z najgorętszych i najlepszych imprez 2007 go roku ! . Potwierdzeniem tego faktu są komentarze i opinie na forach muzycznych ,jak również zdjęcia i filmy znajdujące się na oficjalnej stronie cyklu imprez www.totallytwisted.pl .

20 czerwca 2008 odbyła się druga edycja imprezy, tym razem na dwa razy większym statku „Nimfa”. Za oprawę muzyczną imprezy odpowiedzialni byli czołowi polscy artyści prezentujący muzykę klubową . Ponownie impreza okazała się niesamowitym wydarzeniem muzyczno-artystycznym , a zainteresowanie imprezą przerosło nasze oczekiwania . Wielką ciekawość oraz chęć uczestnictwa ,”pływająca” impreza wzbudziła również, wśród osób spacerujących po bulwarach wiślanych ,a w szczególności turystów.

Trzecia edycja wydarzenia muzycznego Totally Twisted odbędzie się 06 września 2008 . Pierwsza część będzie miała miejsce , ponownie na statku mieszczącym ponad 200 osób.
Dalsza kontynuacja imprezy przenosi się do najlepszego Krakowskiego klubu Prozak, który znany jest na polskiej scenie klubowej z organizacji wielu ciekawych wydarzeń muzycznych . Tam również ,będzie kontynuacja pływającego szaleństwa, bo „rybka też lubi pływać…”

Squad grający:
- Easy (Import / Warszawa)
- Thomas Langner a.k.a. Ex-Or (Baroque / Proton / Unikat)
- Alius & Ezzo aka Sambor (Standby Rec / LookAhed Rec)
- Lucjan (Baroque Rec. / Shiva Rec.)
- Es Skalar (Pleasurefunk)
- Sugar (Tropical Sound)
- Dominic Lea (Phatt Sounds)
- Matthew K (Tune !n / Unikat)

I część:
Impreza na statku „Nimfa”
(przystań pod Wawelem kolo mostu Grunwaldzkiego)
Start: 19:00 Koniec: 23:00
Wjazd: 40 zł (w tym niespodzianki, degustacje, niezapomniane wrażenia)
Pojemność: 203 osoby

II część:
Impreza w klubie „PROZAK”
Adres: Kraków, Plac Dominikański 6
Start: 22:00 Koniec: 06:00
Pojemność: ok. 1000 osóbZAPROSZENIA:

do nabycia pod numerem telefonu: 662 645 369
oraz w sklepie Bench. (Kraków ul Floriańska 30)

Zarezerwowane bilety przez telefon należy odebrać maxymalnie do 72h od chwili rezerwacji, w przeciwnym razie rezerwacja zostanie anulowana automatycznie.

Sajty:

http://www.totallytwisted.pl

http://www.myspace.com/easysound
http://www.myspace.com/thomaslangner
http://www.myspace.com/lucjanmusic
http://www.myspace.com/ezzodj
http://www.myspace.com/djdominiclea
http://www.myspace.com/macieksounds
http://www.myspace.com/djskalar
http://www.myspace.com/sugarflydj

Filmy i zdjęcia z poprzednich imprez statkowych:

http://www.youtube.com/watch?v=sOJVHRfaAuE
http://www.youtube.com/watch?v=cC6NAg56nAE
http://www.youtube.com/watch?v=NIysRw3cOWQ
http://www.dominiclea.com/gallery/totally_twisted/index.html
http://www.dominiclea.com/gallery/totally_twisted_2/index.html


p.s. pogoda u Tomka Zubilewicza jak zwykle kolejny raz zamówiona :D !!!!