Data wydarzenia: 11-10-2008

Label M_nus którego założycielem jest jeden z najlepszych dj świata - Richie Hawtin świętuje dziesięciolecie swojej działalności organizując unikalny cykl eventów pod nazwą Contakt. 11 października Contakt zawita do Berlina i będzie to jedyny przystanek w Niemczech.

Co chcemy Ci zaoferować?
Contakt to zupełnie innowacyjne przedsięwzięcie. Richie Hawtin, Magda, Troy Pierce, Marc Houle, Gaiser i Heartthrob łączą swoje unikalne style, by wspólnie zabrać Was w jedyną w swoim rodzaju muzyczna podróż. W przeciwieństwie do tradycyjnych następujących po sobie setów zaprezentują jednolity show, a płynne przejścia i współpraca sceniczna zaowocują dziełem zrodzonym ze spontanicznej improwizacji artystów.

Obok gospodarzy zaprezentują się także Dubfire, Loco Dice, Marco Carolla, Niederflur – live i Ambivalent.

Wystepy artystów uzupełni oprawa świetlna z wykorzystaniem innowacyjnej technologii LED. Będzie można zobaczyć prezentowane przez Alego Demirela wizualizacje, które  będą zintegrowane z inspirującą je muzyką.

Kolejnym ekskluzywnym elementem wydarzenai jest specjalnie stworzony Sześcian, który wzmacnia łączność między artystami a publicznością. Dostepna dzięki niemu sieć WLAN pozwoli każdemu na pełną interakcję z artystami na scenie oferując jednocześnie dostęp do wyjątkowych materiałów.

To właśnie interakcja między publicznościa, a artystami pozwala na bezpośredni kontakt wszystkich uczestników dj, element nie osiągalny nigdzie poza tym wyjątkowym wydarzeniem.

Każdy event cyklu M_nus Contact jest jedyny w swoim rodzaju i ewoluuje wraz z kolejno odkrywanymi technologiami.

Do zobaczenia w Berlinie!

www.contakt-events.com/berlin

LINE UP:
Columbiahalle 23:00 - 07:00:
Richie Hawtin
Magda
Troy Pierce
Marc Houle
Heartthrob
Gaiser
Rebekkah Aff
Visuals by Ali Demirel

Columbiaclub 23:00 - 14:00
Dubfire
Loco Dice
Marco Carola
Niederflur (live)
Ambivalent

BILETY:
przedsprzedaz - 19€
w dniu imprezy - 25€ (moze byc problem z ich dostaniem)

Executive producer: Cosmopop

Oficjalnym partnerem eventu w Polsce jest agencja Substanz.art – za jej pośrednictwem prawdopodobnie będzie można dokonac zakupu biletu. Info soon.