Data wydarzenia: 11-10-2008

Czy CJ Stone jest w Polsce pożądaną gwiazdą? Na pewno TAK! W końcu został zaproszony przez wortal FTB jako gwiazda specjalna na imprezie z okazji urodzin wortalu! Na specjalne życzenia fanów został również zaproszony jako gwiazda supportująca występ Tiesto na tegorocznym Stadium of Sound. Każdy kto był na tych imprezach doskonale wie, że sety CJ Stone’a mają wielką energetyczną moc! Zresztą wystarczy przeczytać wypowiedzi na forach dziesiątek zachwyconych setem CJ Stone’a fanów.

Na huczne świętowanie swojego jubileuszu wybrał klub Ekwador! Na jego specjalne zaproszenie tej niesamowitej i pełnej niespodzianek nocy zagrają dla Was największe i najbardziej kultowe gwiazdy muzyki trance, dzięki którym przed laty ten rodzaj muzyki zaistniał w Polsce! Oto przed wami powracający w wielkim stylu:Line Up: Cj Stone
Milo.Nl
Jan Loechel Vocal Live
Ron van den Beuken Live Act
Sasha Dith
John Marks
Jean Elan
Roy Gates
Mondo
Voodoo & Serano
Invincible
Da Bomb
Tiddey
Quiz
Insane


Sporo informacji, na antenie Radia RMF Maxxx – 93,5 – głównego patronata imprezy. Organizatorzy nie mogą zdradzić wszystkich szczegółów dotyczących tej imprezy ale na specjalnym programie Radia RMI FM podczas audycji RMI Ekwador Time o godz 19:00 – 90,6 oraz 99,4 codziennie będą odsłaniane kolejne nowe karty dotyczące tego największego klubowego wydarzenia. Wejściówki,najświeższe informacje w najlepszym czasie – Rmi Ekwador Time.

Rezerwacje loży: 0 516 39 29 39
od 6 Października - Poniedziałek od godz 12:00

www.ekwador.com.pl
Start: 21:00
End: 6.00
Bilet: do 22:00 20 zł po 22:00 25zł